مطالعه: دو سال درآمد اولیه خلبان منجر به “راضی” زندگی

بیشتر راضی

بر اساس یک مطالعه جدید توسط محققان در دانشگاه هلسینکی در فنلاند اولین دولت-حمایت جهانی از درآمد اولیه آزمایش در کشور منجر به دریافت کنندگان بودن “بیشتر با زندگی خود راضی,” گاردین گزارش.

این طرح که زد در سال 2017 و 2018 درگیر پرداخت یک درآمد ماهیانه منظم 560 یورو — معادل بیش از 600 دلار امروز به 2000 نفر به صورت تصادفی انتخاب افراد بیکار در فنلاند. هدف این بود برای پیدا کردن اگر آنها تمایل بیشتری به دنبال کار در حالی که داشتن یک درآمد پایه.

روند کلی

این مطالعه جدید شامل 81 مصاحبه با شرکت کنندگان در این آزمایش. در حالی که نتایج متفاوت روند کلی اشاره کرد به سمت کمتر فشار روانی و افسردگی و غم و اندوه و تنهایی که در مقایسه با یک گروه کنترل که دریافت نکردند اساسی درآمد.

در حالی که این مطالعه همچنین به این نتیجه رسیدند که شرکت کنندگان تا به حال “درک مثبت از خود اقتصادی رفاه” کارشناسان در بر داشت سال گذشته که نتایج اقتصادی از آزمایش شد “ناامید کننده” deeming هر گونه عوارض در بازار کار “قابل اغماض است.”

بیشتر از همیشه

موضوع اساسی جهانی درآمد شرکت مربوط تر از همیشه با دهها میلیون نفر از مردم در ایالات متحده به تنهایی برای پر کردن بیکاری در میان همه گیر جهانی است که باعث شده اقتصاد به implode و تمام صنایع به سقوط.

حتی فرانسیس اخیرا اظهار کرد که “ممکن است این زمان را در نظر بگیرید جهانی دستمزد پایه است که اذعان و شان و مقام دادن مقتدر کارهای ضروری شما انجام.”

ادامه مطلب: فنلاندی اساسی درآمد خلبان بهبود تندرستی, مطالعه می یابد [نگهبان]

بیشتر در UBI: پاپ فقط تایید اساسی جهانی درآمد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de