مطالعه: کاربران رسانه های اجتماعی بیشتر به احتمال زیاد اطلاعات غلط در مورد واکسن

رفتن ویروسی

حق بین نظریه پردازان توطئه دفاع از نوشیدن آب ژاول و عمه خود را در هواپیما با اسانس واکسن اطلاعات غلط است و در واقع یک خانه آنلاین. بررسی های اخیر نشان داده 20 درصد از آمریکایی ها هستند و به احتمال زیاد اطلاعات غلط در مورد واکسن—و که آنها با احتمال بیشتری به خود را پیدا کرده اند اطلاعات غلط آنلاین نیست.

مسری

در 2019 در ایالات متحده شاهد آن بدترین شیوع سرخک در 25 سال حتی پس از اعلام حذف سراسر کشور در سال 2000. این زمان مناسب برای ردیابی اطلاعات در زمان واقعی است. بین بهار و پاییز 2019 محققان از UPenn را آننبرگ سیاست عمومی مرکز راه اندازی دو نظر سنجی که در بر داشت که در این دوره 19 درصد از پاسخ دهندگان سطح واکسن اطلاعات غلط را در یک راه اساسی – از کسانی که 64 درصد بود که بیشتر اطلاعات غلط. که در آن اطلاعات یافت شد همچنین اهمیت عنوان: کسانی که واکسن سرخک اطلاعات در رسانه های اجتماعی شد و به احتمال زیاد اطلاعات غلط از کسانی که منابع رسانه های سنتی.

تعجب

این تیم در پشت این بررسی اشاره کرد نتایج خود را تنها نشان دادن همبستگی – نه علیت. اما به عنوان خانواده از دست دادن عزیزان پس از انتخاب Facebook-منابع درمان یافته های خود را نشان می دهد که “افزایش مقدار مطلق pro-واکسیناسیون محتوای رسانه ای از تمام انواع ممکن است از ارزش بیش از مدت طولانی.” به عنوان Facebook, Twitter, Instagram و دیگران همه با کشتی اطلاعات غلط در سیستم عامل خود این سوال باقی می ماند: آیا اعمال خود به تنهایی می تواند به اندازه کافی به مردم اطلاعات درست?

ادامه مطلب: واکسن اطلاعات غلط و رسانه های اجتماعی [آننبرگ سیاست عمومی مرکز]

بیشتر بر روی اطلاعات: گوگل در تلاش است برای تدریس به کودکان چگونه به نقطه جعلی اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im