مطالعه گزارش اولین مورد از Coronavirus گسترش بدون علامت شخص

مردم نشان دادن هیچ نشانه به نظر می رسد قادر به گسترش این رمان کروناویروس که باعث شیوع در چین و جهان منجر مقامات بهداشتی اعلام یک اورژانس جهانی, گزارش محققان پنج شنبه در مجله پزشکی نیوانگلند. اگر تایید کرد که پیدا کردن آن را بسیار سخت تر برای جلوگیری از ویروس.

در این مورد توضیح داده شده—از آلمان—می تواند کمک به حل و فصل یکی از عمده گمنام در مورد این ویروس که از پنج شنبه شب تا به حال آلوده تقریبا 9,700 مردم در چین و کشته و 213. حدود 100 بیشتر عفونت گزارش شده در 18 کشور دیگر اما هیچ مرگ و میر.

برخی از ویروس ها از جمله سارس است که یکی دیگر از coronavirus می تواند تنها زمانی که یک فرد با نشان دادن علائم. دیگران مانند آنفولانزا می توان یک یا دو روز قبل از شروع علائم. اگر مردم مسری قبل از تبدیل شدن آنها به بیمار می توان آنها را ندانسته گسترش این ویروس به عنوان آنها را خرید و یا به کار و یا به فیلم. تلاش برای خاموش کردن این ویروس در این مورد بسیار دشوار است.

آنچه را نیز مربوط به این است که از یک فرد بدون علامت به نظر می رسد منجر به دو نسل از موارد به معنی کسی که قرارداد این ویروس سپس تصویب آن به دیگران.

عفونت های شرح داده شده در مقاله جدید درگیر از شانگهای که در سفر به آلمان برای یک سفر کسب و کار از Jan. 19 Jan. 22 و نمایش داده می شود هیچ نشانه ای از بیماری است که عبارتند از سرفه و تب است. او تنها بیمار شد در پرواز بازگشت به چین و تایید شده در Jan. 26 به این ویروس شناخته شده موقت به عنوان 2019-nCoV.

در Jan. 24, اما, a 33-year-old تاجر آلمانی است که تا به حال جلسات با زن در Jan. 20 و 21 توسعه گلو درد, لرز و درد عضلانی با یک تب و سرفه پس از رسیدن به روز بعد. او شروع به احساس بهتر و بازگشت به کار Jan. 27.

پس از این زن پیدا شد به این ویروس در چین بیماری کارآگاهان رفت و به کار گرفتن تماس با افرادی که در ارتباط با بوده است و زن—از جمله تاجر آلمانی که پس از آن بهبود بود و به نظر می رسد سالم در طول امتحان در مونیخ. آزمون, اما نشان داد که او تا به حال ویروس.

در Jan. 28 سه همکاران تاجر آزمایش مثبت برای ویروس. تنها یکی از این بیماران در تماس با این زن از شانگهای; دو نفر دیگر تنها به حال در تماس با مرد آلمانی.

هر چهار نفر در آلمان جدا شد و در بیمارستان ها و نشان داده اند و نه هر گونه نشانه ای از بیماری شدید.

“واقعیت این است که افراد بدون علامت هستند و منابع بالقوه 2019-nCoV عفونت ممکن است حکم یک ارزیابی مجدد از انتقال نوسانات فعلی شیوع” کارشناسان ” نوشت.

آلمان یکی از چهار کشور همراه با ویتنام, ژاپن, و, پنج شنبه, ایالات متحده آمریکا, به گزارش محدود محلی انتقال این ویروس در خارج از چین است. اکثریت زیادی از موارد خارج از چین مشخص شد در افرادی که تا به حال برداشت این ویروس در چین و سپس سفر به دیگر کشورها است.

افزایش خطر ابتلا به این ویروس به نظر می رسد نما به کشورهای خارج از چین به رهبری سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی و یا PHEIC.

تا زمانی که در حال حاضر وجود دارد برخی از بحث در مورد اینکه آیا بدون علامت انتقال coronavirus ممکن بود. مقامات بهداشتی در چین گفت: هفته گذشته که آنها را دیده بود و شواهد از جمله گسترش اما مقامات بهداشتی آمریکا و رهبران در سازمان بهداشت جهانی تا به حال بارها و بارها گفت که یک سوال آنها هنوز در تلاش برای پاسخ به.

حتی اگر افراد بدون علامت می تواند گسترش ویروس آنها ممکن است کمتر احتمال دارد به نسبت افرادی که سرفه و عطسه—راه برای ویروس را به پرش از یک فرد به دیگری است.

هلن Branswell کمک گزارش.

چاپ با اجازه از آمار. این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ژانویه 30 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im