مطالعه: بیماری همه گیر ناشی از 17 درصد کاهش جهانی انتشار کربن

تمیز کننده هوا

با توجه به یک مطالعه جدید که توسط دانشمندان دانشگاه ایست آنجلیا در انگلستان روزانه کربن تولید گازهای گلخانه ای را کاهش شگفت آور 17 درصد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آخرین بار سطح بودند این پایین در سال 2006 بود.

“جمعیت سلول منجر به تغییرات شدید در مصرف انرژی و تولید گازهای گلخانه ای CO2,” کورین لو Quéré استاد در دانشگاه شرق آنجلیا و سرب نویسنده این مقاله منتشر شده در مجله Nature Climate Change امروز در بیانیه ای گفت.

کربن سینک

مهم ترین تغییرات در تولید گازهای گلخانه ای مشاهده شد در چین ایالات متحده و اروپا است.

کاهش بسیار قابل توجهی در واقعیت است که کشورهای جهان در یک مسیر برای رسیدن به آب و هوا هدف که مشخص شد در سازمان ملل متحد توافق پاریس.

تغییرات موقت

متاسفانه افت بعید است که به چوب.

“این کاهش به احتمال زیاد موقت هر چند به عنوان آنها را به منعکس کننده تغییرات ساختاری در ابعاد اقتصادی حمل و نقل و یا سیستم های انرژی” لو Quéré گفت:, و اضافه کرد که “میزان که رهبران جهان در نظر گرفتن تغییرات آب و هوایی در هنگام برنامه ریزی اقتصادی خود را در پست پاسخ COVID-19 خواهد نفوذ جهانی تولید گازهای گلخانه ای CO2 راه را برای دهه های آینده است.”

به حفظ و انتشار کربن پایین رهبران محلی در شهرها و حومه شهر می تواند تشویق چیزهایی مانند پیاده روی, دوچرخه سواری و استفاده از دوچرخه برقی که نیز تمایل به “مراتب ارزان تر و بهتر برای رفاه و کیفیت هوا نسبت به احداث جاده و آن را حفظ اجتماعی فاصله” با توجه به لو Quéré.

ادامه مطلب: COVID-19 بحران باعث می شود 17 درصد کاهش جهانی انتشار کربن: مطالعه [دانشگاه شرق آنجلیا]

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: آیا بیش از حد هیجان زده اما این COVID واکسن به نظر می رسد امیدوار کننده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de