مطالعه بر سلامت کارگران در معرض COVID-19 نیازهای داوطلبان

این کشور بزرگترین مطالعه آینده نگر از کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض COVID-19 شامل یک سری از آزمایشات بالینی است که کشف داروی جدید درمان آنتی بادی آزمایش و سلامت طولانی مدت ردیابی است.

نزدیک به 550 ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و نزدیک به 300 غیر مراقبت های بهداشتی کارگران از دانشگاه راتگرز دانشگاه بیمارستان در نیوآرک و رابرت وود جانسون بیمارستان دانشگاه در نیوبرانزویک داوطلب شده اند برای مطالعه برخی با لینک مستقیم قرار گرفتن در معرض بیمار و دیگران با لینک مستقیم بیمار تماس بگیرید.

نتایج اولیه نشان می دهد یک جنس اختلاف در خطر: زنان آلوده شده اند به میزان 13 برابر همتایان مرد خود. محققان ویژگی برخی از این به اختلاف موجود در پرستاری نیروی کار که در حال حاضر شامل زنان بیشتر از مردان است.

“امید ما این است که این مطالعه و دیگر تحولات علمی می تواند به دولت ملی و رهبران جهانی مبتنی بر شواهد ابزار به نهایت پایان دادن به این بیماری همه گیر.”

“کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان هستند و در خط مقدم مبارزه با COVID-19 می گوید:” برایان استروم با پوهنتون راتگرز پزشکی و علوم سلامت (RBHS). “امید ما این است که این مطالعه و دیگر تحولات علمی می تواند به دولت ملی و رهبران جهانی مبتنی بر شواهد ابزار به نهایت پایان دادن به این بیماری همه گیر.”

کسانی که از شرکت در مطالعه را دریافت آزمون COVID-19 در راتگرز’ RUCDR بی نهایت بیولوژیک که هفته گذشته دریافت کرده اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای شروع این کشور برای اولین بار بزاق بر اساس آزمون برای COVID-19.

مطالعه خواهد prospectively تعیین میزان عفونت در راتگرز نیروی کار که به طور منظم به درمان بیماران و برای کسانی که بدون مستقیم قرار گرفتن در معرض بیمار با پیروی از شرکت کنندگان به مدت شش ماه. نقطه از این مطالعه به منظور تعیین تعداد نیروی کار خواهد شد که آلوده دریافت. این اطلاعات بسیار مهم در تعیین می شود که آلوده و حساسیت خود را ویژگی برای عفونت است.

به طور جداگانه محاکمه نیز تعیین خواهد کرد که آیا برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی را توسعه ایمنی و در نتیجه می تواند اولین پاسخ دهندگان در این بیماری همه گیر.

“از آنجا که این بیماری همه گیر مؤثر است و بیمارستان های ما به عنوان ما در حال ارائه مراقبت در مقابل خط ما ممکن است قادر به کشف آنچه مردم نهاد در بزرگترین خطر برای دستیابی به عفونت و احتمالا تعیین چرا اکثر گرفتن بیماری خفیف اما برخی به شدت بیمار می گوید:” Martin J. Blaser مدیر مرکز پیشرفته بیوتکنولوژی و پزشکی و استاد پزشکی و میکروب شناسی در راتگرز رابرت وود جانسون دانشکده پزشکی.

“در مجموع ما مطالعات را ارائه ثروت از اطلاعات طراحی شده برای بهتر بازوی مراقبت از سلامت نیروی کار برای به حداقل رساندن خود خطر در حالی که بهبود مراقبت به آمریکایی ها در این بحران همه گیر” می گوید Reynold Panettieri جونیور مدیر موسسه ترجمه پزشکی و علوم و مدیر برنامه, برای, New Jersey داد بالینی و ابتدایی علم یک ایالت کنسرسیوم راتگرز دانشگاه پرینستون و نیوجرسی موسسه فناوری محققان.

این دانشگاه راه اندازی کرده است دو کارآزمایی بالینی به عنوان بخشی از مطالعه. این اولین بار است که برای بیمارانی که تست مثبت برای COVID-19 و علامتی هستند. محققان ثبت نام آنها در یک کارآزمایی بالینی در راتگرز انستیتو سرطان نیوجرسی به تعیین اگر آزیترومایسین ترکیب شده با هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار بهتر از هیدروکسی کلروکین به تنهایی برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

FDA تایید کرده است آزیترومایسین برای درمان عفونت ها و هیدروکسی کلروکین برای درمان مالاریا و بیماری های خود ایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید.

که مورد تایید FDA است یک استاندارد درمان ضد ویروسی برای درمان افراد مبتلا به COVID-19. در حال حاضر مدیریت بالینی شامل عفونت پیشگیری و کنترل اقدامات و مراقبت های حمایتی.

“در حالی که برخی از پزشکان در سراسر کشور ارائه شده اند این نوع درمان برای فردی برخی از موارد ضروری است که یک کارآزمایی بالینی کنترل شده با یک جمعیت بزرگ از بیماران را به منظور اطمینان از یکپارچگی نتیجه بودن جمع آوری شده می گوید:” استیون Libutti مدیر راتگرز سرطان که همچنین معاون ارشد رئیس جمهور در انکولوژی خدمات در RWJBarnabas بهداشت و معاونت برنامه به سرطان در راتگرز پزشکی و علوم سلامت.

دوم کارآزمایی بالینی رهبری جفری کارسون یک کشيش در RBHS خواهد شد تمرکز بر روی کسانی که تست مثبت برای COVID-19 اما بدون علامت هستند. این خواهد بود که به دقت کنترل کارآزمایی بالینی برای تعیین اینکه آیا عفونت ویروسی می تواند به کاهش سریع تر با هیدروکسی کلروکین و یا با ترکیبی از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین. این مطالعه نیز تعیین خواهد کرد که آیا پیشگیری با این داروها جلوگیری از علامت توسعه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه شرکت در راتگرز سرطان موسسه کارآزمایی بالینی افراد باید تماس راتگرز سرطان را از انسان خدمات پژوهشی در 732-235-7356 یا ایمیل statewide_research@cinj.rutgers.edu.

برای حمایت از این مطالعات می آید از موسسه ملی سرطان مرکز ملی برای پیشبرد ابتدایی علوم, شرکت همکاران چنین Marken/یو پی اس و dfYoung و همچنین به عنوان فردی بشردوستانه پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de