مطالعه: نیکوتین ممکن است به کاهش خطر ابتلا به کروناویروس

با توجه به عمده پاریس در بیمارستان مطالعه نگهبان گزارش توتون و تنباکو می تواند در پیشگیری از سیگاری ها از ابتلا به COVID-19.

“ما در مقطعی به شدت نشان می دهد که کسانی که سیگار می کشند هر روز بسیار کمتر احتمال دارد به منظور توسعه یک علامت یا عفونت های شدید با Sars-CoV-2 در مقایسه با جمعیت عمومی” مطالعه می خواند.

محققان را به حالت آشکار: سیگار کشیدن است که اغلب کشنده و تقریبا قطعا اهمیت بیشتری نسبت به اثرات منفی COVID-19 خود را.

اما پیدا کردن به آنها یک ایده جذاب است که آنها برنامه ریزی برای آزمون به زودی: بیماران و کارگران خط مقدم با تکه های نیکوتین به ببینید که آیا آنها هنوز هم گرفتن این بیماری است.

محققان دریافتند که از 350 بستری COVID-19 بیماران در بیمارستان پاریس با متوسط سن 65 تنها 4.4 درصد افراد سیگاری است. در 130 بيمار اجازه داده شد با کمتر جدی علائم متوسط سنی 44 و تنها 5.3 درصد دودی.

با مقایسه این اعداد به تعداد افرادی که دود در جمعیت عمومی حدود 40 درصد افراد بین سنین 44 و 53 و 9 به 11 درصد برای 65-75 آنها یافت می شود که به مراتب کمتر از افراد سیگاری به نظر می رسد آلوده شده اند — 0تحقیق حداقل تجربه عوارض جدی به عنوان یک نتیجه از آلوده شدن است که منجر به بستری شدن در بیمارستان.

Jean-Pierre Changeux مشهور فرانسوی neurobiologist گفت: نگهبان که نیکوتین ممکن است مانع coronavirus از ورود به سلول در بدن متوقف کردن این موضوع.

ادامه مطلب: محققان فرانسوی به آزمون های نیکوتین در coronavirus بیماران [نگهبان]

بیشتر در مورد این ویروس: دکتر: وجود دارد یک لینک بین Vape ریه و COVID-19

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>