مطالعه: بیش از 500 مهره داران آماده برای رفتن منقرض شده

انقراض

بیش از 500 زمین-بر اساس مهره داران — حیوانات با تیغ — در آستانه انقراض.

تحقیقات جدید نشان می دهد که نرخ از حیوانات انقراض, به صراحت ناشی از فعالیت های انسانی است که شتاب به ناپایدار سطوح. و با تمرکز بر روی پستانداران و پرندگان و دوزیستان و خزندگان Earther گزارش می دهد که دانشمندان در پشت این مطالعه امید مردم را توجه داشته باشید از وخیم مشکل است.

سقوط دومینو

مشکل از انقراض می رود به مراتب فراتر از 515 مهره داران شناخته شده به عنوان “یک آستانه انقراض” در این مطالعه که منتشر شد دوشنبه در مجله PNAS. در سال گذشته U. N. گزارش نشان داد که یک میلیون گونه از آنها در معرض خطر انقراض در سال های آینده. و هر یک از دست رفته می تواند ایجاد یک اثر دومینو است که پس از درایوهای حتی بیشتر گونه به انقراض است.

“ما دیگر به دنبال از دست دادن مبهم گونه است که بسیاری از افراد علاقه مند نیست در” Tierra کاری یک دانشمند ارشد در مرکز تنوع زیستی که کارش با این مطالعه جدید گفت Earther. “ما به دنبال بیولوژیکی نابودی.”

نزدیک به خانه

محققان در پشت این مطالعه هشدار داده است که هر زمان یک حیوان منقرض می آن را نیز تهدید بشریت ادامه بقا.

“از زمان انقراض بحران یکی از قابلیت های فوری جهانی مشکلات زیست محیطی و تنها کسی [که] واقعا غیر قابل برگشت” نویسنده مطالعه خراردو کبللس ملی دانشگاه خودمختار مکزیک موسسه محیط زیست گفت: Earther. “هنگامی که یک گونه از بین رفته است وجود دارد هیچ راهی برای آن را بازگشت. مقاله ما نشان می دهد که بسیار سرعت بخشیده است.”

بیشتر بخوانید: بیش از 500 گونه های مهره داران در آستانه ‘بیولوژیکی نابودی’ [Earther]

بیشتر در خطر انقراض: سازمان ملل: یک میلیون گونه هستند آماده برای رفتن منقرض شده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>