مطالعه: هیدروکسی کلروکین کمک نمی کند COVID, افزایش خطر مرگ

با وجود رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آواز ستایش خود را در وقت و زمان دوباره ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین است به اثبات می شود بسیار وحشتناک — و به طور بالقوه خطرناک — راه برای درمان COVID-19 عنوان The Daily Beast گزارش.

“این بسیار قوی و قدرتمند و پزشکی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه hyping مواد مخدر است. “اما آن را نمی کشتن مردم است. ما باید برخی از نتایج بسیار خوب و بسیار خوب انجام شد.”

اما یک مطالعه جدید با حمایت موسسه ملی بهداشت و دانشگاه ویرجینیا نشان می دهد بر خلاف.

“در این مطالعه ما هیچ مدرکی وجود ندارد که استفاده از هیدروکسی کلروکین با یا بدون [ضد مالاریا مواد مخدر] آزیترومایسین, کاهش خطر ابتلا به تهویه مکانیکی در بیماران بستری با Covid-19” نتیجه محققان.

و از آن بدتر می شود.

“بر خلاف هیدروکسی کلروکین استفاده به تنهایی و همراه بود با افزایش خطر مرگ و میر در مقایسه با استاندارد مراقبت تنهایی” از این تیم نوشت: در نه هنوز مطالعه کارشناسی ارائه شده به preprint بایگانی medRxiv امروز.

مطالعه جدید نگاه اطلاعات از 368 نفر در یک جانبازان بیمارستان. 27.8 درصد بودند که برای درمان COVID-19 استفاده از مواد مخدر درگذشت. تنها 11.4 درصد که دریافت درمان استاندارد در گذشت.

نویسندگان توصیه به احتیاط ،

“این یافته ها اهمیت انتظار نتایج مداوم آینده نگر تصادفی کنترل شده با مطالعات قبل از گسترده تصویب این مواد مخدر” آنها نوشت.

این خبر پس از سازمان غذا و داروی آمریکا تایید استفاده از مواد مخدر در کنار ضد مالاریا, داروی کلروکين فسفات به صورت اضطراری استفاده برای درمان COVID-19 در اوایل این ماه.

اما ما موسسات ابتلا نیز هست. در اوایل این ماه در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بی سر و صدا حذف دستورالعمل دوز برای هیدروکسی کلروکین از خود سایت با توجه به انتخاب.

نیز وجود دارد چند هشدارهای به بررسی نتایج. بیمارانی که کردم بحث مواد مخدر شد و به احتمال زیاد بیشتر بیمار است. اما حتی حسابداری برای چنین تعصب می کردم باید توضیح داد که میزان مرگ و میر با توجه به محققان.

مطالعات دیگر نیز نشان داده است که هیدروکسی کلروکین بی اثر است. یک مطالعه نشان داد: “هیچ شواهدی از سریع ضد ویروسی ترخیص کالا از گمرک و یا سود بالینی” در هنگام استفاده از این دارو برای درمان COVID-19 بيمار. یک مطالعه در خارج از چین نیز نتایج مشابه در بر داشت.

خوشبختانه به نظر می رسد که کاخ سفید در حال پررنگ کردن آن هیدروکسی کلروکین و بلاغت از اواخر سال با توجه به سیاسیبا اشاره به مواد مخدر رو به کاهش در طول هفته گذشته.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>