مطالعه: فیلم ترسناک طرفداران بودند بهتر آماده برای همه گیر

یک تیم از روانشناسان به دنبال به یادگیری بود که در مقابله خوبی در طول coronavirus همه گیر و متوجه شد که غیر معمول گروه رز به بالا: فیلم ترسناک هنردوستان.

Horror movie fans — و کسانی که تلقی مطلب “مرضی کنجکاو” توسط یک تست شخصیت — به نظر می رسد کمتر روانی پریشان توسط COVID-19, جدید دانشمند ، در این بررسی که به اشتراک گذاشته آنلاین این هفته جواب نمیده چرا که مورد. اما این یافته نشان می دهد که کسانی که به دنبال وحشتناک, داستان ممکن است بهتر آماده و یا حداقل به آسانی قادر به ماندن مثبت به عنوان یک کابوس همه گیر آشکار در اطراف آنها.

دانشگاه شیکاگو روانشناس Coltan Scrivner که مشغول به کار در این تحقیق گفته دانشمند جدید که فیلم ترسناک طرفداران گزارش کمتر منفی روانی متحده در مورد این بیماری همه گیر “که به پیشنهاد ما شاید با وحشت آن را در مورد هيجان.”

به توضیح دهد که چرا Scrivner گمانه زنی در مورد تجربه خود را با وحشت. تماشای فیلم های ترسناک به او گفت: دانشمند جدید, “اجازه می دهد تا من به خودم تجربه, ترس, و پس از آن را که از ترس.”

دانشگاه پیتسبورگ محقق Margee کر که کار نمی کند در این مطالعه گفت: دانشمند جدید است که او را ذخیره قضاوت تا تحقیقات تحت بررسی دقیق اما که او کنجکاو در مورد علت زمینه ای طرفداران ترسناک تر به نظر می رسید خوش بین است.

“آن است که یک ماده از یاد داشتن بهتر تنظیم هیجانی از طریق مشاهده فیلم های ترسناک و یا آنها را به نحوی بهتر در تنظیم هیجانی برای شروع?” او گفت: دانشمند جدید.

اما آنچه روشن است این است که افرادی که می خواهید برای مقابله با این بیماری همه گیر بهتر نمی توانید فقط یک وحشت ماراتن و ظهور در سالم دولت است.

“وجود دارد بسیاری از دیگر عوامل” Scrivner اضافه شده است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de