مطالعه می یابد 30.9% مرگ و مير ناشی از COVID-19

یک مطالعه جدید نشان می دهد میزان مرگ و میر از COVID-19 ممکن است پایین تر از گزارش های قبلی نشان داده اند.

به عنوان COVID-19 تبدیل شده است و علت اصلی مرگ در ایالات متحده محققان در دانشگاه اموری گزارش کاهش تعداد مرگ و میر نسبت به آنچه بیشتر گزارش کرده اند برای بدحال COVID-19 بيمار با استفاده از تهویه مکانیکی. این تحقیقات و نتایج به نظر می رسد در مجله مراقبت بحرانی پزشکی.

محققان با انجام یک بررسی انتقادی بیمار بیماران مبتلا COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس SARS-CoV-2 در سراسر آن علمی نظام سلامت است. از 6 مارس تا آوریل 17, 2020, 217 بدحال مبتلا به COVID-19 عفونت بستری شده بودند به شش COVID تعیین شده را به واحد مراقبت های ویژه (Icu) در سه اموری بهداشت و درمان حاد در بیمارستان مراقبت.

در مقایسه با گزارش قبلی از ووهان, چین, ایتالیا و سیاتل که در آن میزان مرگ و میر از 50 تا 97 درصد اموری محققان گزارش یک مرگ و مير 35.7% برای بيمارانی که نياز به تهويه مکانيکی (59 بيمار درگذشت خارج از 165 که تهویه مکانیکی) و به طور کلی میزان مرگ و میر 30.9% (67 بيمار درگذشت از 217 در مطالعه) به تاریخ. که به طور کلی تعداد 60.4 درصد از بیماران (131 بيمار از 217 در مطالعه) جان سالم به ترخیص از بیمارستان.

“در حالی که هر یک مرگ مربوط به COVID-19 غم انگیز است, ما آن را احساس مهم بود برای به اشتراک گذاشتن نتایج این میان COVID-19 بیماران نیاز به بستری و تهویه مکانیکی می گوید:” سارا Auld استادیار در بخش ریوی و آلرژی و مراقبت های ویژه و طب خواب و نویسنده اول این مقاله.

“گزارش های دیگر هر دو در ایالات متحده و در سطح جهانی دارای رنگ کاملا متفاوت تصویر با میزان مرگ و میر اغلب بیش از 50 درصد در تهویه بدحال COVID-19 بيمار. ما اوایل تجربه نشان می دهد که اکثر بیماران می توانند خود را برای زنده ماندن بیماری بحرانی.”

در مورد بیماران در مطالعه

در میان 217 بیماران در این مطالعه جمعیت 147 (67.7%) منتقل شده اند زنده از ICU 62 بيمار (28.6%) درگذشت در ICU (پنج اضافی مرگ و میر رخ داده است در میان بیماران منتقل شده به زمین) و هشت (3.7 درصد) باقی ماند و در ICU به عنوان از آوریل 7.

“در مقایسه با برخی از اولین گزارش مرگ و میر در COVID-19 تهویه بیماران داده های ما با ارائه شواهدی وجود دارد که COVID-19 میزان مرگ و میر را می توان قابل مقایسه با آن دیده می شود با ARDS (سندرم زجر تنفسی حاد) با توجه به علل دیگر می گوید:” David J. Murphy, دانشیار در بخش ریوی و آلرژی و مراقبت های ویژه و طب خواب و نویسنده ارشد این مقاله است.

“این یافته ها نشان می دهد که نتایج بالینی و بقا از این ویروس ممکن است بهتر است در ابتدا گزارش شده است.”

در این مطالعه متوسط سنی بیماران 64 با 49 بيمار 75 سال یا مسن تر. از 217 بیماران در این مطالعه 98 بودند و اکثریت بیماران (70.5 درصد) بودند آفریقایی آمریکایی. فشار خون بالا یا فشار خون بالا رایج ترین اضافی وضعیت سلامت در این جمعیت از بیماران (134 نفر) و به دنبال آن دیابت (99 نفر). بیست و یک بيماران چاق.

“شده است وجود دارد رشد نگرانی در میان مردم و جامعه پزشکی است که بقا در میان کسانی که نیاز به تهویه مکانیکی بود به خصوص پایین می گوید:” علامت Caridi-Scheible استادیار در گروه بيهوشي در بخش مراقبت بحرانی پزشکی و co-اولین نویسنده این مقاله است. “امید ما این است که این داده ها می تواند برخی از اطمینان به ارائه دهندگان خدمات پزشکی و جوامع که تهویه مکانیکی همچنان به صرفه جویی در زندگی مداخله.”

در این مطالعه مرگ و میر مرتبط با سن با 42.5% مرگ و میر در کسانی که در سنین 65 و بالاتر نسبت به 11.3 درصد در کسانی که زیر سن 55. مرگ و میر نیز در ارتباط با حضور و بیماری عروق کرونر و شدت بیماری در بدو ورود به ICU و نیاز به مداخلات از جمله تهویه مکانیکی و دیالیز.

“نژاد و جنسیت متفاوت نیست از نظر بقا اما بیمارانی که فوت شده و کمتر به احتمال زیاد چاق و بیشتر احتمال دارد که زمینه بیماری کلیوی می گوید:” Caridi-Scheible.

چرا نتایج مختلف?

محققان می گویند شدید برنامه ریزی مهارت مراقبت از تیم و بعد از ورود COVID-19 بیماری در گرجستان به احتمال زیاد تحت تاثیر نتایج.

“در حالی که ما از repurpose چند موجود تخصص ويژه به COVID-Icu تمام بیماران بدحال بودند برای مراقبت با مراقبت بحرانی تیم با تجربه مدیریت نارسایی حاد تنفسی و در استاندارد بیمار به ارائه دهنده و بیمار به پرستار نسبت می گوید:” مطالعه coauthor کریگ Coopersmith استاد جراحی و مدیر اموری مهم مرکز مراقبت.

“با یافته های ما از میزان مرگ و میر 30.9% کلی و 35.7 درصد COVID-19 بيمار که تهویه مکانیکی این نتایج نشان می دهد که بسیاری از بیماران مبتلا به نارسایی حاد تنفسی از COVID-19 می تواند در بهبود و حتی برای کسانی که با بیماری شدید نیاز به لوله تراشه و تهویه مکانیکی می گوید:” Auld.

بودجه این تحقیقات در آمد از NIH/NIAID و NIH/CTSA کمک های مالی.

منبع: دانشگاه اموری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>