مطالعه: COVID بیماران مبتلا به نارسایی حاد کلیه و آسیب

با توجه به یک مطالعه جدید انجام شده در Northwell سلامت زیادی سیستم پزشکی واقع در نیویورک بیش از یک سوم از COVID-19 بيمار با تجربه حاد کلیه آسیب رویترز گزارش.

“ما در اول 5,449 بیماران بستری 36.6% توسعه یافته حاد کلیه آسیب” Kenar Jhaveri همراه رئیس نفرولوژی در هوفسترا/Northwell و همکاری نویسنده این مطالعه منتشر شده در مجله بین المللی کلیه در روز پنج شنبه در بیانیه ای گفت:.

پزشکان همچنین دریافتند ارتباط بین COVID-19 و دیگر شرایط مختلف از جمله کمبود ویتامین لخته شدن خون و همچنین شناخته شده به اثرات مخرب بر روی ریه ها و روده ها و قلب. تمام گفته یک تصویر شروع به ظهور یک ستاره غیرقابل پیش بینی بیماری است که می تواند حمله به سیستم های اندام در سراسر بدن است.

با وجود این یافته های اولیه هر چند این ویروس کشنده است که هنوز به خوبی به اندازه کافی به درک به منظور جلب بسیاری از نتیجه گیری قطعی. نارسایی کلیه است که نسبتا شایع در میان بیماران به طور جدی بیمار.

“این خاص به COVID-19,” Jhaveri گفت: عصر ایران. “این بیشتر مربوط به چگونه بیمار شما هستند.”

این مطالعه با این حال هنوز هم می تواند کمک به پزشکان سلامت آماده شدن برای آینده موارد شدید میان COVID-19 بيمار.

Jhaveri نیز گفت: رادیو فردا که 14.3 درصد از بیماران دیالیز مورد نیاز این فرایند از بین بردن آب اضافی و سموم از خون زمانی که کلیه دیگر می تواند مراقبت از این روند است.

و 37.3 درصد از بیماران در ابتدا وارد بیمارستان با شکست کلیه ها و یا در نهایت تا به حال خود را شکست کلیه در عرض 24 ساعت از گرفتن وجود دارد.

همچنین وجود یک ارتباط قوی بین COVID-19 بيمار پایان دادن به در یک ونتیلاتور و توسعه حاد نارسایی کلیه. در میان بیش از 1000 بيمار در هواکش 90 درصد توسعه بیماری جدی است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>