مطالعات صدای زنگ در “بد Out-of-Date” FEMA سیل نقشه

دولت فدرال باید به صرف 12 میلیارد دلار به بهبود این کشور را سیل نقشه و باید بیشتر به هدایت توسعه از سیل در مناطق مستعد با توجه به مطالعات اخیر که هشدار در مورد افزایش خسارت سیل از تغییر آب و هوا.

فدرال مدیریت اضطراری آژانس تهیه نقشه سیل پوشش تنها یک سوم از این کشور 3.5 میلیون کیلومتر از نهرها و 46 درصد از خط ساحلی این انجمن از دولت سیلابی مدیران گفت: در گزارش اخیر.

این نقشه نشان می دهد ساحلی و رودخانهای مناطقی که به احتمال زیاد به آب گرفتگی و کمک به طراحان و سازندگان تعیین کند که کدام مناطق از یک جامعه مناسب برای توسعه است. FEMA همچنین با استفاده از نقشه ها که برای تعیین خواص باید بیمه سیل.

اما عدم وجود نقشه سیل برگ جوامع “کمتر قادر به انعطاف پذیر به دلیل بنیادی سیل اطلاعات وجود ندارد” این گزارش می گوید. “Unmapped خطر سیل در مناطق در حال حاضر یک تهدید جدی به افرادی که ممکن است انتخاب کنید برای خرید و یا ساخت داخل آنها است.”

علاوه بر این بسیاری از نقشه سیل که FEMA کشیده شده “هستند به شدت خارج از تاریخ” با توجه به یک مطالعه جداگانه توسط R خیابان موسسه رایگان-بازار فکر می کنم تانک در واشنگتن است.

منسوخ شده سیل نقشه های موفق به حساب برای تغییر آب و هوا و “را منعکس نمی کند درجه که تغییرات آب و هوایی و افزایش سطح آب انتظار می رود به افزایش خطر سیل و گسترش مناطق خواهد بود که به جاری شدن سیل در آینده” R خیابان مطالعه می گوید.

ملی آب و هوا ارزیابی 2018 می گوید: تغییر آب و هوا است تشدید بارش طوفان موج و جزر و مد بالا.

این دو مطالعه به عنوان یک کمیته مجلس تنظیم شده است برای برگزاری یک جلسه فردا در سیل نقشه برداری و به عنوان رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرده است برش FEMA سیل-نقشه برداری بودجه از $263 میلیون سال جاری به 100 میلیون دلار در سال مالی سال 2020 است. کنگره را نادیده گرفته است تهمت های قبلی طرح های پیشنهادی برای کاهش هزینه های فدرال و سیل نقشه برداری و تغییر هزینه ها به متحده است.

دشت سیلابی انجمن ترغیب کنگره به صرف بیشتر در نقشه سیل و می گوید آن را هزینه بین $3.2 میلیارد دلار و 11.8 میلیارد دلار برای FEMA به پایان طراحی نقشه برای کل ملت است. حفظ و به روز رسانی نقشه ها هزینه خواهد شد $107 میلیون دلار 480 میلیون سال, ارتباط پیش بینی شده است.

اما هزینه های بازیافت به دلیل سیل نقشه هدایت توسعه در خارج از مناطق پر مخاطره و جلوگیری از خسارت سیل در این ارتباط گفت.

FEMA اشاره کرده است که قریب به اتفاق قربانیان در صد از ساکنان ایالات متحده زندگی در جوامع با سیل نقشه. جوامع بدون نقشه سیل متمرکز در کم جمعیت مناطق دشت بزرگ و کوه های راکی در غرب.

اما ویسکانسین مبتنی بر سیل انجمن گفت FEMA تمرکز در مناطق بسیار پر جمعیت “نادیده کمتر مناطق پر جمعیت است که باید قابل توجهی خطر سیل به ویژه در رابطه با اقتصاد محلی و ممکن است به سرعت در حال توسعه مناطق با سیل اطلاعات به راهنمای توسعه است.”

و R خیابان موسسه می گوید که برخی از FEMA ترین منسوخ نقشه ها یافت می شود “در برخی از کشور سیل مستعد ترین جوامع” با توجه به مطالعه نوشته شده توسط R. J. لمان یک کارشناس بیمه.

نوامبر 2017 گزارش دفتر بودجه کنگره پیدا کردم که دقیقا نیمی از 166 شهرستان با کمترین خطر سیل با استفاده از نقشه سیل شد که بیش از 5 سال است. چهل و دو از شهرستانهای استان با استفاده از نقشه که بیش از 10 سال CBO یافت.

FEMA نیاز مردم و کسب و کار است که اموال خود را در معرض خطر سیل منطقه به بیمه سیل اگر آنها همچنین فدرال حمایت وام مسکن. FEMA به فروش می رساند تقریبا تمام کشور را پوشش بیمه سیل از طریق خود برنامه بیمه ملی سیل.

لمان می گوید که FEMA باید متوقف کردن فروش بیمه به ساخت و ساز جدید در معرض خطر سیل در مناطق که تعریف شده به عنوان مناطق با 1 ٪ سالانه احتمال آب گرفتگی. این سیاست خواهد معکوس روند توسعه روز افزون در این کشور اکثر مناطق مستعد سيل و علامت شارپ خروج از FEMA دیرینه سیاست بیمه هر گونه اموال در برابر سیل آسیب صرف نظر از آن خطر سیل.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im