دانشجو کشف 17 سیارات که یکی از آنها می تواند میزبان زندگی

سیاره پارتی

با ترکیب از طریق داده های جمع آوری شده توسط ناسا برای شکار سیاره تلسکوپ فضایی دانشگاه بریتیش کلمبیا نجوم دانشجوی دکتری میشل Kunimoto کشف شواهد چشمگیر 17 سیارات فراخورشیدی جدید — از جمله یک زمین تقریبا به اندازه جهان یافت می شود در “منطقه قابل سکونت” این منطقه در اطراف یک ستاره که در آن آب مایع می تواند وجود داشته باشد.

“این سیاره حدود یک هزار سال نوری دور, بنابراین ما در حال گرفتن وجود دارد در هر زمان به زودی!” Kunimoto در بیانیه ای گفت. “اما این است که واقعا هیجان انگیز پیدا کردن, از آنجا که تنها 15 کوچک, تایید سیاره در منطقه قابل سکونت داشت کپلر داده است.”

روش حمل و نقل

Kunimoto با استفاده از “روش حمل و نقل” برای پیدا کردن سیارات یکی از مهمترین و به طور گسترده ای استفاده می شود سیاره-شکار روش.

“هر بار گذر سیاره از مقابل ستاره آن بلوک بخشی از این ستاره نور و باعث کاهش موقت در ستاره روشنایی,” او توضیح داد. “با پیدا کردن این نرخهای شناخته شده به عنوان گذر, شما می توانید شروع به قطعه با هم اطلاعات در مورد این سیاره مانند اندازه و چه مدت آن طول می کشد تا مدار.”

در ارتباط باشید

زمین مانند سیاره در حدود 1.5 برابر اندازه خود ما سیاره دارای یک مدار فقط بزرگتر از عطارد است. اما آن را فقط می شود حدود یک سوم از نور است که زمین از خورشید است.

Kunimoto و دکترای خود را. سرپرست Picatz ماتیوز هیجان زده برای پیدا کردن سیاره در منطقه قابل سکونت.

“چگونه بسیاری از سیارات مشابه زمین وجود دارد ؟ Stay tuned” گفت: متیوز.

ادامه مطلب: نجوم, دانش آموز کشف 17 جدید سیارات از جمله زمین به اندازه جهان [دانشگاه بریتیش کلمبیا]

بیشتر سیارات فراخورشیدی: ستاره شناسان این نتیجه عظیم Exoplanet می تواند میزبان زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de