گیر داخل ؟ آینده از خرید مواد غذایی است که خدمات تحویل غذا

پخت و پز وعده های غذایی سالم در خانه به اندازه کافی دشوار است تحت شرایط عادی با تمام برنامه ریزی, خرید و آماده سازی است که به طور معمول مورد نیاز است. اما آن را دشوار است به خصوص در حال حاضر که زندگی عادی آمده است به توقف screeching و شما به دام افتاده در داخل تمام روز را با هم اتاقی قابل توجه دیگر یا بچه ها که نیاز به یادگیری طولانی را بدست آورد در حالی که شما در حال تلاش برای صحبت کردن با همکاران خود را در زوم. در واقع شما با استفاده از هر اونس از قدرت به آن را نگه دارید با هم و پخت و پز وعده های غذایی سالم احساس می کند کاملا غیر ممکن است. خوشبختانه فقط به خاطر شما از دست رفته برای طبخ این بدان معنا نیست که شما مجبور به توسل به خوردن سرد SpaghettiO را مستقیما از می توانید. حتی در طول این بار تلاش دارد تعدادی از خدمات تحویل غذا که کشتی خوشمزه آماده وعده های غذایی مناسب برای درب خود را برای کمک به شما در حفظ یک رژیم غذایی سالم بدون نیاز به ترک خانه.

در زیر ما گرفته ایم آزادی از لیست چند از مورد علاقه ما است. اگر شما آماده هستید تا همه چیز را بسیار ساده تر بر روی خود را, شما نیاز به آنها را بررسی کنید.

meal delivery service
صفحه اصلی اغذیه فروشی و مشروب فروشی

صفحه اصلی اغذیه فروشی و مشروب فروشی است که یکی از OG خدمات تحویل غذا. بوده و برای ارائه تازه آماده رستوران با کیفیت وعده های غذایی پس از سال 1999 و آنها هنوز هم همیشه رتبه در میان بهترین خدمات تحویل غذا در کشور است. با خانه اغذیه فروشی و مشروب فروشی شما می توانید وعده های غذایی فرد و یا combos 2, 7, 10 یا 20. و در علاوه بر این به استاندارد وعده های غذایی آنها نیز ارائه وعده های غذایی برای افراد خاص در رژیم غذایی. این شامل گیاهی, سرخپوشان, قلب سالم و دیابتی دوستانه دریای مدیترانه و پروتئین بالا.
تمام وعده های غذایی ساخته شده با حق بیمه بسیار مغذی تشکیل دهنده.

اینجا کلیک کنید برای دریافت تحویل غذا از خانه اغذیه فروشی و مشروب فروشی.

Vegin' Out meals delivered.
Vegin’ از

Vegin’ از یک وگان خدمات تحویل غذا ارائه می دهد که وعده های غذایی ساخته شده با 100 درصد آلی گیاهی و مواد تشکیل دهنده. هر آیتم در منوی خود را غیر GMO, گلوتن رایگان, لبنی, رایگان, رایگان روغن, کلسترول, رایگان, نگهدارنده, رایگان, افزودنی های رایگان و trans fat free با کم سدیم و کم شکر. اما این وعده هنوز هم در طعم و مزه. Vegin’ از تن از برق و دو طرف به از را انتخاب کنید به علاوه چند صبحانه و آب گزینه های. وجود دارد تعدادی از انواع برنامه های غذایی و راه های مختلف برای سفارشی کردن آنها را. اما اساسی “هفتگی تحویل غذا” همراه با سه entrees چهار طرف یکی از بزرگ سوپ و یک کیسه از کوکی ها است که به اندازه کافی برای حدود 9-10 وعده های غذایی فرد.

اینجا کلیک کنید برای دریافت تحویل غذا از Veggin’ ،

meal delivery
موزاییک

موزاییک است که یک وعده غذایی گیاهی ارائه خدمات است که دارای تخصص در بالا و پروتئین و انرژی بالا ماکارونی کاسه برنج کاسه و گیاهی کاسه. همه وعده های غذایی خود را ساخته شده از سالم و بی خطر و سالم و مواد فرآوری نشده و به طور خاص طراحی شده به عنوان رضایت بخش و پر کردن آنها به عنوان مغذی است. موزاییک 19 کاسه های مختلف را انتخاب کنید از هر یک آماده شده توسط یک انسان واقعی آشپز. موزاییک است فقط اشتراک خدمات تحویل غذا. تحویل حاوی یا 8 یا 12 وعده های غذایی شما می توانید انتخاب کنید که آیا برای دریافت آنها را هر هفته, هر دو هفته یا هر چهار هفته. شما همچنین می توانید با ورود به حساب خود را به وعده های غذایی پرش تحویل و یا لغو اشتراک خود را و هر زمان. در حال حاضر موزاییک در دسترس است در نیویورک و بوستون, فیلادلفیا, واشنگتن, بالتیمور و مناطق اطراف آن.

اینجا کلیک کنید برای دریافت تحویل غذا از موزاییک.

Meal Delivery
Everyplate

اگر شما در واقع لذت بردن از پخت و پز و نمی خواهید به قطع آن را از زندگی روزمره خود را, اما شما می خواهم به آن را کمی ساده تر در خودتان بررسی کنید یک وعده غذایی کیت تحویل خدمات مانند EveryPlate. با این EveryPlate به جای چیدن به طور کامل آماده وعده های غذایی شما انتخاب کنید دستور العمل و ارسال آنها به شما همه چیز شما نیاز به آنها را به صرفه جویی شما بدون هیچ زحمتی و یا ساخت لیست و رفتن به فروشگاه. هر هفته EveryPlate به شما می دهد 11 مقرون به صرفه و آسان به طبخ دستور العمل های را انتخاب کنید. شما به سادگی را انتخاب کنید تعداد زیادی از مردم شما می خواهید برای تغذیه و تعداد وعده های غذایی شما می خواهید برای دریافت هر هفته. در تنها $4.99 در هر وعده این است که فوق العاده آسان و مقرون به صرفه راه برای مطمئن شوید که خانواده خود را می خورد سالم است.

اینجا کلیک کنید برای دریافت تحویل غذا از EveryPlate.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>