گیر در خانه ؟ نگاهی به یک تور از طریق دیزنی (خالی) جنگ ستارگان پاندورا و عصر فضا پارک

از ایمنی و راحتی از خانه خود را, شما می توانید در حال حاضر کشف والت دیزنی جهانی تمام توسط خودتان.

اگر چه همه دیزنی پارک در سراسر جهان در حال حاضر بسته شده با توجه به کروناویروس همه گیر تصاویر هوایی از خالی پارک در والت دیزنی در فلوریدا ارائه یک فرصت منحصر به فرد برای کشف جهان خود را-جاذبه های معروف مانند قبل از هرگز.

آیا شما همیشه می خواستم به قدم زدن, انفرادی, پایین خیابان اصلی? تنها شهروند از فردا در Tomorrowland? نگاهی به خصوصی آدرنالین سوخت تور از فضای کوهستان?

مرتبط: بهترین های دیزنی به علاوه جنگ ستارگان, sci-fi و فضای فیلم را نشان می دهد و
به روز رسانی:
coronavirus همه گیر اثرات در اکتشافات فضایی

تا همین اواخر, بازدید کننده در پارک ها را تحمل فوق العاده مدت زمان طولانی انتظار برای سواری مانند “ظهور مقاومت” در فیلم جدید “جنگ ستارگان” زمین کهکشان لبه و محبوب “پرواز عبور” مجازی-واقعیت سوار در پاندورا زمین در قلمرو حیوانات. بنابراین, آن را تقریبا تکان دهنده, به دیدن این پارک بدون معمول جمعیت و خطوط.

اما در حالی که پوچی ممکن است عجیب و غریب و استارک در نگاه اول اجازه می دهد خود را به پرتو کردن به این تصاویر و کاوش پارک’ پنهان سحر و جادو است که آسان به چشم پوشی زمانی که جمعیت در حال حاضر. یک لحظه به لذت بردن از گیاهان بیگانه پاندورا تیز انداز هزاره شاهین یا تصور آینده در پادشاهی سحر و جادو.

Tomorrowland

نگاهی خالی از ورود به Tomorrowland. (اعتبار تصویر: @bioreconstruct در توییتر)

این که آیا شما یک سخت هسته ای فضای کوه فن و یا شما باید یک نقطه نرم برای صابران مورد علاقه در, دیزنی, Tomorrowland همچنان یکی از محبوب ترین وسایل از تاریخ دیزنی.

این شفاف نگاه در ورود به Tomorrowland است که پس از قطعی دیزنی است که آن را احساس به عنوان اگر آن را می تواند گرفته شده اند روز گذشته, در سال گذشته و یا حتی 20 سال پیش. به نظر می رسد مانند برخی از ارتقاء در راه هستند.

دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در Tron ذخیره و فضای کوه. (اعتبار تصویر: @bioreconstruct در توییتر)

در اینجا شما می توانید یاد swirled قله کوه به فضا با دستکمگرفتهشده مورد علاقه فرقه PeopleMover سوار مسیر منتهی به آن لایه است. اما تقریبا پنهان نمادین سوار یک سایت ساخت و ساز ارائه می دهد که شما دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در دیزنی آینده Tron سوار. شما حتی می توانید کشف برخی از آهنگ های منحنی که به زودی حمل و نقل junkies آدرنالین در سفر به دنیای دیجیتال.

گفت: همه ساخت و ساز در والت دیزنی جهانی در انتظار نگه داشته به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

کهکشان لبه

خالی پارکینگ در استودیوهای هالیوود. (اعتبار تصویر: @bioreconstruct در توییتر)

برای کسانی که سفر کرده اند “جنگ ستارگان کهکشان لبه” واقع در استودیوهای هالیوود پارک در والت دیزنی جهانی, شما می دانید که جمعیت نیست فقط برای سواری. حتی پارکینگ معروف مربا بسته بندی شده. بنابراین تصور کنید اگر شما تا به خودتان غوطه ور در “جنگ ستارگان” جهان و استرس از پارکینگ به طور کامل تبخیر می شود.

دیزنی “جنگ ستارگان کهکشان لبه.” (اعتبار تصویر: @bioreconstruct در توییتر)

در این تصویر شما می توانید ببینید تقریبا تمام کهکشان لبه. این Millenium Falcon می درخشد روشن ایستاده به عنوان نقطه عطفی ویژگی همهجانبه منطقه استودیوهای هالیوود.

برای کسانی از شما در حال حاضر آشنا با Batuu های جنگلی در جهان است که کهکشان لبه قرار داده شده است, شما ممکن است قادر به نقطه مورد علاقه خود را در رستوران پشت Spire پاسگاه و حتی خوانده انبار. اما آن را مانند به نظر می رسد حتی stormtroopers ماندن امن در طول این زمان با تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن از معمولا شلوغ جاده های اصلی است که از طریق زمین.

یک نمای هوایی از کهکشان لبه. (اعتبار تصویر: @bioreconstruct در توییتر)

این نگاه دقیق تر در Batuu به عنوان عکاس @bioreconstruct با اشاره به در توییترواقعا به نظر می رسد مجموعه ای از یک “جنگ ستارگان” فیلم جای خالی پارک. از تولیدات راک سازه به منحصر به فرد به شکل مغازه ها و متوقف می شود, کهکشان لبه به نظر می رسد به جای دعوت از اینجا.

به دنبال پایین در دیزنی. (اعتبار تصویر: @bioreconstruct در توییتر)

نگاه دیگری در کهکشان لبه به وضوح نشان می دهد متصل کردن خلیج 7 (به سمت چپ) و منار مخروطی پاسگاه در این مرکز است. در این لباس شما می توانید برخی از جزئیات از زمین.

یک نگاه اولیه در دیزنی “جنگ ستارگان کهکشانی Starcruiser” هتل است که هنوز هم تحت ساخت و ساز. (اعتبار تصویر: @bioreconstruct در توییتر)

در علاوه بر این به کهکشان لبه است که در حال حاضر افزایش یافت و محبوبیت آن در طبیعت همهجانبه و رئالیسم به فیلم های دیزنی ساختمان شده است “جنگ های ستاره ای کهکشانی Starcruiser” هتل. این رفت و آمد مکرر هنوز باز اما وعده مهمانان یک تجربه همهجانبه روی “واقعی” کشتی فضایی.

در حالی که هتل نیست, باز این نمایش هوایی فراهم می کند خیلی زود در چه رفت و آمد مکرر در یک روز شبیه است.

پاندورا

یک نمای هوایی از دیزنی پاندورا زمین. (اعتبار تصویر: @bioreconstruct در توییتر)

پاندورا یک زمین در والت دیزنی جهانی Animal Kingdom با الهام از فیلم “آواتار” ممکن است کلمه “فضا” یا “ستاره” در آن یک زمین بازی پر از موجودات خارق العاده و گیاهان بیگانه قطعا یادآور یک آخرتی راه زندگی است.

در این تصویر شما می توانید ببینید دقیق منحنی پاندورا شناور کوه ها که به نظر می رسد به سرپیچی از قوانین فیزیک و واقعیت است. پر جنگلی در تصویر این عکس هوایی نشان می دهد که چگونه عمیقا به این جهان بیگانه به شما هنگامی که شما در این سرزمین است.

پاندورا شناور کوه. (اعتبار تصویر: @bioreconstruct در توییتر)

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>