گیر در خانه: این خوب است اگر بچه ها خسته

بسته شدن مراکز مهد کودک و مدارس فرستاده است پدر و مادر در سراسر کشور به یک دیوانه تقلا برای تدریس به کودکان خود در خانه اغلب در حالی که دستکاری کار تعهدات از راه دور.

این است زندگی در عصر COVID-19—و برای پدر و مادر کار آن آسان نیست. و یا زیبا.

برای هر پدر و مادر است که در نظر گرفتن طبیعت پیاده روی و یا گر چه هنر خود را با کودک دیگری وجود دارد که ساکت کردن کودک فریاد در طول یک زوم تلفنی و یا پارک شده فرزند خود را در جلوی تلویزیون به طور نامحدود. و می توان آن را یک کار تمام وقت فقط wading را از طریق استادانه درست شده, طرح درس, های آنلاین درسی, گزینه, یا کار فشرده آشپزخانه, آزمایش های علمی که پر کردن رسانه های اجتماعی تغذیه—هرگز ذهن انجام آنها.

“ما به عنوان پدر و مادر باید برای متوقف کردن و از خود بپرسیم چه چیزی نیاز کودکان در این زمان؟”

“این فقط پایدار نیست و آن را واقع بینانه می گوید:” Nermeen Dashoush بالینی دستیار استاد در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش در ویلاک کالج, آموزش و توسعه انسانی در دانشگاه بوستون. او می گوید: آن زمان برای پدر و مادر برای مدیریت انتظارات خود را وقتی که می آید به مدرسه در منزل در این زمان بی سابقه.

“ما به عنوان پدر و مادر باید برای متوقف کردن و از خود بپرسیم چه چیزی نیاز کودکان در این زمان؟” Dashoush می گوید. “این یک حس اطمینان یک حس درک آنچه که در اطراف آنها را.”

در اینجا Dashoush و دو نفر دیگر در اوایل دوران کودکی مربیان به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها انجام می دهند با کودکان خود. آنها کارشناسان که آموزش معلمان در حالی که دستکاری نیازهای آموزشی فرزندان خود را و استراتژی های خود را در حال تعجب آور—و توانمند سازی است.

نکته #1: بازی مهم است

Megina بیکر می گوید: او نه انتظار او هفت ساله برای تکمیل همان مقدار از کار او تا به حال در مدرسه اما او می خواهد به نگه داشتن او مشغول اند. همان می رود برای او چهار ساله است. بنابراین این مدرس دانشگاه که تخصص حرفه ای است که در اهمیت بازی و پرس و جو مبتنی بر یادگیری او می گوید ایجاد یک برنامه هفتگی است که به روز خود را با برخی از ساختار اما نه بیش از حد محدود.

“بازی باور نکردنی است, کاهنده استرس برای کودکان” بیکر می گوید. “به ویژه هنگامی که وجود دارد یک فرد بالغ وجود دارد که به طور کامل در دسترس است. مطمئن شوید که شما با قرار دادن گوشی خود را.”

این بدان معناست که برنامه خود را اختصاص به پسرش مجازی “دایره” با او پیش دبستانی همکلاسی. نیز وجود دارد “مدرسه بازی” زمان برای بچه ها زمانی که آنها را انتخاب کنید و از یادگیری فعالیت های است (از جمله در کلاس اول دبستان منطقه-ارائه مواد). در بین وجود دارد مقدار زیادی از فضای باز برای هر دو کودک و پدر و مادر به فعالیت های را انتخاب کنید.

“دیروز پسر من می خواستم Legos, دختر من می خواستم برای نوشتن یک داستان و من می خواستم یک پیاده روی در جنگل” او می گوید.

به عنوان او می گوید این کودکان با داشتن یک صدای بلند مخالفت. بیکر خنده.

“این است رفتن به نیاز به کیفیت مراقبت از کودکان, واقعا, واقعا, روشن,” او می گوید.

عمل ایجاد توازن میان کار و پدر و مادر است و یک معضل برای خانواده ممتاز او می گوید: با توجه به بسیاری از خانواده هایی که در مواجهه با عدم اطمینان اقتصادی و استرس با توجه به furloughs و یا اخراج و تعجب چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که صورت حساب آمده با توجه. بحران است به خصوص استرس زا برای والدین کودکان با نیازهای ویژه که پیدا کردن تغییرات به روال معمولی به خصوص به چالش کشیدن.

در این لحظه با فرزندان خود را هر زمان که ممکن است بیکر توصیه می کند.

“این در واقع می تواند بسیار درمانی,” او می گوید. “شما می توانید می گویند چیزهایی مانند در حال حاضر و برای آینده ساعت من فقط رفتن با کودکان است. و یا شما می توانید می گویند به فرزندان خود ” من را به کار در حال حاضر.’ اما در هر صورت روشن بودن با آنها مفید است.

“اما نمی سعی کنید به انجام بیش از حد. من فکر می کنم این است که یک “کمتر بیشتر است’ لحظه.”

توصیه: بازی ندارد به مشکل باشد و یا پیچیده بیکر می گوید و آن را باعث کاهش استرس در کودکان است. برای ایده های او با استفاده از چیزهای زیبا را پروژه.

نکته #2: حفظ روال انعطاف پذیر

حوا Manz, دستیار استاد, آموزش و پرورش متخصص در علم با این نسخهها کار با معلمان و قبل از معلمان برای طراحی برنامه های درسی و روش های جدید برای تعامل با دانش آموزان در علم است. او نیز در خانه با شوهرش که کار از راه دور و دو کودکان سنین چهار و هفت.

کلاس درس مدرسه ابتدایی معلمان او می گوید: به طور معمول صرف در شش هفته اول سال تحصیلی ساختمان روال با دانش آموزان خود را. آنها شروع با روال او می گوید: به سادگی نمی دانشگاهیان چرا که آنها در حال ایجاد روابط با دانش آموزان است.

پدر و مادر و بچه ها در حال حاضر مشغول به کار و آموزش در خانه می تواند به نفع از این رویکرد است. به بچه های خود را کمتر خواهان وظایف برای شروع Manz می گوید و رعایت آنها را به عنوان آنها در تعامل با وظایف. به یاد داشته باشید که چه خوب آموزش و پرورش را در بهترین حالت آن است که کمک به ایجاد استقلال احساس تعلق و اعتماد به نفس در کودک است.

“انسان بوده است آموزش در خانواده ها بسیار طولانی تر از آنها بوده است و یادگیری در مدارس. فکر می کنم از این زمان به چه کار من می خواهم به کودکان برای یادگیری و آنچه من می خواهم برای یادگیری در مورد آنها را؟,” او می گوید. “فکر می کنم در مورد راه اندازی یک محیط یادگیری که در آن اولین چیزی که مشاهده و گوش دادن به طوری که شما می توانید تنظیمات را بر اساس آنچه شما متوجه است.”

Manz ایجاد کرده است یک برنامه روزانه در رابطه با شوهر و فرزندان خود یک فرایند است که خود آموزش. آن را شامل بلوک های کوچک دانشگاهی زمان و تکه های بزرگتر از انتخاب زمان هنگامی که فرزندان خود را به انتخاب یک فعالیت است. همه بررسی, برنامه, اثربخشی هم بیش از حد برای دیدن آنچه که به خوبی کار می کرد و آنچه که مشکل ساز است.

او هفت ساله خواست بیشتر میان وعده و زنگ تفریح زمان آن را کردم. او چهار ساله به نظر می رسید می شه و نیازمند مقدار از هفته او می گوید و شادترین کمک به فعالیت های خانگی مانند پخت و پز و یا گسترده و یا نشان دادن آنچه که او می تواند برای خودش مثل پوست کندن هویج و یا دوچرخه سواری.

“بنابراین من درخواست خودم را در مورد این که” Manz می گوید. “من به دنبال چیزهایی که او می توانید بر روی خود را که او می شود یک حس غرور و افتخار از.”

Manz نیز نیاز خود را به فضای کار و همچنین به عنوان زمان از دو چالش از کار یک کار و کمک به کودکان خود را یاد بگیرند. او می گوید که یکی از دلایل او برای کودکان برنامه طراحی شده است به تقلید از مدرسه است که خود را در ساختار دقت و شبکه های اجتماعی است. این نوع از آموزش محیط زیست نمی تواند به سرعت دوباره توسط ناگهان housebound خانواده ها و تلاش برای انجام این کار می توانید خانواده های مضطرب است.

“یادگیری رخ می دهد” او می گوید: “زمانی که مردم کاملا راحت بلکه زمانی که آنها آماده هستند, اعتماد به نفس, برای مراقبت, و می دانم که چه چیزی در حال آمدن است.”

توصیه: Manz با استفاده از رایگان ریاضیات سایت Investigations3 با فرزندان خود به دلیل آن را ارائه می دهد با کیفیت بالا, تحقیق مبتنی بر فعالیت های تنظیم سطح کلاس.

نکته #3: خستگی خوب است

Nermeen Dashoush بالینی دستیار استاد در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش به تازگی منتشر شده یک کار متوسط ارائه مشاوره به پدر و مادر است. آن را به نام “خانه با بچه ها ؟ آن را خوب به انجام هیچ چیز نیست.”

“من صندوق پستی و پیام های متنی آب گرفتگی شده است با پرسش از والدین درخواست برای ابزارهای آنلاین و فعالیت های” Dashoush می نویسد. “من اخبار سایت پر است از پدر و مادر های خود را در برنامه ها و فعالیت های آنها در حال انجام در خانه. همه کسانی که فعالیت هستند اما گاهی اوقات هیچ چیز فقط خوب بیش از حد.”

“…هیچ کاری و داشتن فضای خالی خوب برای کودک خود را. و شما.”

Dashoush است که نه تنها یک مربی به مربیان او یک مشاور به کودکان در رسانه های دیجیتال شرکت ها و همچنین به عنوان پدر و مادر از هفت سال و نه ماه ،

“من خسته هستم” او می گوید و او خود مجموعه ای از راهبردهای مقابله با استرس. کلید میان آنها است و این ایده است که آن را خوب برای بچه ها خسته می شود.

“آن را تنظیم و آنها را به صورت واقعی برای زندگی,” او می گوید.

پدر و مادر نیز آموزش دیده به عنوان معلمان و می تواند یک کمی بیش از حد نزدیک عاطفی به اتهامات خود به هدف مورد فرایند یادگیری است. پزشکان به طور معمول نمی درمان فرزندان خود را به این دلیل بسیار Dashoush می گوید.

Dashoush نمایش ها اغلب پیچیده والدین-ایجاد برنامه و جدول زمانی به عنوان جلوه ای از ترس و اضطراب است که coronavirus به راه انداخته است. در حالی که برخی از برنامه ریزی و ساختار می تواند اطمینان بخش برای کودکان و والدین به طور یکسان از او می خواهد پدر و مادر به طور واقع بینانه در مورد آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد در حال حاضر و زمانی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند.

“میان وعده زمان نمی شود از 11 تا 11:15 AM,” او می گوید. “و ما را مجبور به بلند کردن بار کردن پدر و مادر به احساس مانند آنها برای تعامل با فرزند خود را در 24 ساعت شبانه روز. آن را غیر منطقی است.”

بنابراین اگر فرزند شما می خواهد به تماشای تلویزیون در تمام طول روز ؟ Dashoush است و هیچ محدودیتی در زمان روی صفحه نمایش در خانه او. سوال او می گوید: چه فعالیت هایی است که صفحه نمایش زمان مصرف آنها را دور از ؟ تلویزیون-معتاد کودکان ممکن است بدانید که چگونه برای پر کردن وقت خود را با چیز دیگری. راهنمای آنها را با قرار دادن برخی از اسباب بازی ها یا فعالیت ها و با توجه به آنچه منافع آنها است.

به آنها فضا و زمان ، پدر و مادر ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن سرمایه گذاری در تکنولوژی دوربین به نگه داشتن چشم در کودکان خود را در حالی که آنها کار می کنند.

“وجود دارد بسیاری از منابع بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد” Dashoush می گوید و اشاره کرد که پدر و مادر باید گزینه های بسیاری در نوک انگشتان خود را. “اما هیچ کاری و داشتن فضای خالی خوب برای کودک خود را. و شما.”

توصیه: Dashoush ایجاد مارکوپولو آموزش نرم افزار و همچنین دوست حماسی! برنامه خواندن (کتابخانه 35,000 کتاب برای سنین 12 و زیر).

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>