باشگاه نوار در حال ارائه “درایو-از طریق” تجربه در طول همه گیر

یک باشگاه در اورگان به نام خوش شانس شیطان سالن ایجاد کرده است یک “درایو-از طریق” باشگاه تجربه به نگه داشتن کسب و کار خود رفتن در طول همه گیر اورگان زندگی می کنند ،

مشتریان به آرامی رانندگی را از طریق یک چادر که شامل چهار رقصنده و یک DJ. 50 اتومبیل های رایگان رول کاغذ توالت.

“شما را بکشد و شما می توانید یک یا دو آهنگ با gogos سپس ما را به مواد غذایی خود را به شما و سپس شما را در راه خود را توضیح داد:” خوش شانس شیطان سالن مالک شون Boulden در یک گزارش تصویری آپلود شده توسط The gray industries.

“ما در حال ادامه برای نگه داشتن آشپزخانه ما بچه ها کار همه ما bartenders همه ما رقصنده,” او اضافه شده است.

از سرمایه گذاری در خدمات تحویل مواد غذایی بود که قبلا به نام “Boober می خورد” تا بارگذاری را بس-و-دست برداشتن نامه با توجه به اورگان زندگی می کنند.

کسب و کار به نظر می رسد با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای اطمینان از رقصندگان’ ایمنی. رویترز تصاویر آپلود به توییتر (NSFW) نشان می دهد نقاب و دستکش کشش قطب رقص در حالی که مشتریان باقی می ماند نشسته در داخل وسایل نقلیه خود را.

عکس “تایید می کنند که ما باید به نئون انیمه sci fi بخشی از آینده ما ناکجاآباد,” شان Craig خبرنگار برای سرمایه در ویکتوریا, کانادا نوشت: در صدای جیر جیر.

حتی حساب رسمی توییتر از آینده بازی های ویدئویی فیلمهای “سایبرپانک 2077” chimed در نوشتن “لطفا برای انتشار بیشتر در فیلم” در توییتر پاسخ. این بازی قرار است برای انتشار در ماه سپتامبر صورت می گیرد در یک dystopian “Blade Runner”الهام گرفته از جهان است.

“هر کسب و کار کوچک است احساس این درد همان درد نکنه و ما فقط یکی دیگر از کسب و کار کوچک” Boulden گفت اورگان زندگی می کنند. “ما فقط قادر به ایجاد تو رفتگی در دیوار این و آن کار می کرد.”

باشگاه نوار در لاس وگاس اقدام به باز کردن خود به خود درایو-از طریق تجربه ماه گذشته با توجه به Las Vegas Review-Journal. سرمایه گذاری این ملاقات یک دیوار که نوادا همه موظف غیر ضروری کسب و کار را در اواسط ماه مارس.

دیگر کسب و کار در صنعت را انتخاب کرده اند برای رفتن مجازی مسیر. شهر نیویورک باشگاه تصمیم به راه اندازی واقعیت مجازی در بغل رقص, به گزارش نیویورک پست.

“مردم نیاز به ارتباط انسان و نیاز به سرگرم” بنیانگذار Kalin ماه گفت: نیویورک پست. “VR است یک راه عالی برای انجام این کار از امنیت خانه خود را.”

ادامه مطلب: درایو-از طریق نوار نشان می دهد ؟ ‘2 Go-Go?’ برهنه باشگاه سعی کنید برای زنده ماندن coronavirus مستند [میامی هرالد]

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: تحقیقات جدید: پایان مستند خواهد صدمه زدن به اقتصاد و حتی بیشتر

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>