چسبناک کویل را Mri و ماموگرافی راحت تر

پوشیدنی جدید فرکانس رادیویی کویل می تواند پزشکی آزمایشات تصویربرداری مانند Mri و ماموگرافی راحت تر محققان گزارش.

محققان در زمان استفاده از فن آوری در دفاع و صنایع هوا و فضا به ایجاد روش های جدید برای برخی از, تصویربرداری پزشکی.

هر کسی که تا به حال یک ماموگرام یا MRI می داند که چگونه ناراحت کننده و بی دست و پا و تست می شود. که عمدتا به دلیل آنها اغلب استفاده از سخت فرکانس رادیویی (RF) کویل برای تشخیص سیگنال از بدن است.

جدید کویل RF محققان ایجاد می formable و کشش.

“تصور کنید برای رفتن به یک جلسه تصویربرداری و آنها را در بند راحت پارچه با کویل تعبیه شده در داخل می گوید:” یوسف Rispoli استادیار مهندسی پزشکی و مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه کالج مهندسی.

“ما ایجاد یک سازگار پوشیدنی و ساخته دوزی با پارچه رسانا موضوعات فراهم می کند که بسیار عالی سیگنال به نویز برای افزایش MRI اسکن.”

روش های کنونی برای افزایش نسبت سیگنال به نویز شناخته شده به عنوان SNR شامل شکل دادن به دریافت سیم پیچ آرایه شامل یک شکل تعمیم یافته از بخشی از بدن مورد علاقه, اما کویل اغلب سفت و سخت و نیاز بیمار به مطرح در یک روش خاص.

انعطاف و کشش سیم پیچ می تواند قرار داده شده نزدیک به پوست در یک منطقه و یا مشترک بدون در نظر گرفتن موقعیت خود را.

موضوع تکنولوژی مشابه است که در برنامه های کاربردی برای هوافضا و صنایع دفاعی. این تکنولوژی نیز قابل اجرا به سینه MRI و به افزایش دستگاه های پزشکی ارتباطی با استفاده از پوشیدنی و یا کاشت آنتن Rispoli می گوید.

“ما نتایج اولیه نشان می دهد یک مقیاس کامل دستگاه برتر در تمام جنبه های تست تشخیصی از جمله افزایش حساسیت و کمتر مثبت کاذب” او می گوید.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله IEEE Transactions on Biomedical Engineering.

محققان در حال کار با پوردو بنیاد پژوهش دفتر تجاری سازی فناوری به ثبت اختراع فن آوری است. موسسه ملی بهداشت تامین می شود برخی از کار بر روی این تکنولوژی است.

منبع: دانشگاه پردیو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im