استرس پیچ تا توانایی های خود را به برنامه ریزی

استرس می تواند مانع توانایی ما برای توسعه آگاهانه قصد دارد با جلوگیری ما از بودن قادر به تصمیم گیری مبتنی بر حافظه محققان گزارش.

“ما در قرعه کشی بر روی حافظه نه فقط برای پروژه خودمان را به عقب به گذشته اما برای پروژه های خود را به جلو به طرح می گوید:” نویسنده ارشد آنتونی Wagner, یک استاد علوم اجتماعی در دانشگاه استنفورد.

“استرس می تواند به غارت شما از این توانایی به منظور جلب شناختی سیستم های اساسی حافظه و هدف-به کارگردانی رفتار است که شما را قادر به حل مشکلات با سرعت بیشتری کارآمد تر و موثر تر است.”

همراه با کار قبلی این یافته ها می تواند پیامدهای گسترده برای درک این که چگونه افراد مختلف و برنامه ریزی برای آینده—و چگونه عدم استرس ممکن است هزینه برخی از مردم بیشتر neurologically مبتنی بر فرصت به آینده فکر می کنم.

“این یک شکل از neurocognitive افتخار است که افرادی که تاکید می توانید در قرعه کشی خود را در حافظه سیستم به رفتار بیشتر بهینه می گوید:” واگنر.

“و ما ممکن است موفق به واقع درک است که برخی از افراد ممکن است رفتار به طور موثر و یا کارآمد از آنجا که آنها در حال برخورد با چیزی مانند بهداشت یا اقتصادی زای که باعث کاهش امتیاز آن.”

استرس و برنامه ریزی

محققان با انجام آزمایش های که در آن آنها تحت نظارت شرکت کنندگان رفتار و فعالیت مغز از طریق fMRI به عنوان آنها پیمایش از طریق مجازی در شهرها. پس از شرکت کنندگان شد بسیار آشنا مسیرهای پیچ در پیچ در ده شهرهای آنها کاهش یافته است بر روی یکی از حفظ مسیر و گفت: برای حرکت به این محل.

برای آزمایش اثرات استرس محققان هشدار داد برخی از شرکت کنندگان که دریافت می کنند می تواند یک شوک الکتریکی خفیف نامربوط به عملکرد خود در طی مجازی خود را rambles. شرکت کنندگان که نمی باید به نگرانی در مورد به طور تصادفی شوکه تمایل به تصور و نگاهی به رمان کلید های میانبر بر اساس خاطرات به دست آورد و از قبل از سفر در حالی که تاکید شرکت کنندگان تمایل به عقب نشینی در پیچهای تودرتوی همیشگی مسیرهای.

قبل از شروع خود را بازحمت حرکت کردن شرکت کنندگان برگزار شد و عملا در محل در موقعیت شروع. اسکن های مغزی از این دوره نشان داد که استرس به افراد کمتر از همتایان خود برای فعال کردن هیپوکامپ یک ساختار مغز است که فعال شده است که اگر آنها ذهنی بررسی قبلی سفر. آنها نیز تا به حال کمتر فعالیت خود را در پیشانی-لوب جداری شبکه که اجازه می دهد تا ما را به فرایندهای عصبی در راستای اهداف فعلی. کار قبلی توسط محققان دریافته بودند که استرس مانع از این عصبی و ماشین آلات ساخت آن را سخت تر برای ما برای بازیابی و استفاده از خاطرات.

محققان بر این باورند جدید خود را به مطالعه برای اولین بار نشان می دهد که چگونه هیپوکامپ-لوب فرونتال اختلال شبکه طول می کشد حافظه پخش آفلاین در طول یک جلسه برنامه ریزی با توجه به استرس است.

“این نوع مانند مغز ما تحت فشار قرار دادند به یک سطح پایین فکر فرایند دولت است که منطبق با این کاهش رفتار برنامه ریزی می گوید:” منجر نویسنده Thackery قهوه ای بود که یک محقق فوق دکترا در حافظه آزمایشگاه در طول این تحقیقات است و در حال حاضر استادیار در گرجستان موسسه فن آوری

پیری, عوامل استرس زا و حافظه

به دنبال به جلو محققان به خصوص علاقه مند در چگونه رابطه بین استرس و حافظه تاثیر می گذارد مسن جمعیت که اغلب تجربه هر دو سلامت و مسائل اقتصادی. افراد مسن تر نیز بیشتر احتمال دارد به نگرانی در مورد از دست دادن حافظه. با هم ترکیب این عوامل استرس زا می تواند منجر به کاهش توانایی به یاد داشته باشید که بیشتر می تواند باعث تشدید استرس و همچنین اختلال در توانایی خود را برای مقابله با آن است.

قهوه ای را آغاز کرده است انجام مطالعات شبیه به مجازی جهت آزمایش با شرکت کنندگان بین سنین 65 و 80 به سعی کنید برای درک بهتر ارتباط بین استرس و حافظه و برنامه ریزی بازی کردن در جمعیت.

“این یک چیز قدرتمند به فکر می کنم در مورد چگونه حوادث استرس ممکن است بر برنامه ریزی در خود پدربزرگ و مادربزرگ می گوید:” قهوه ای است. “آن تاثیر می گذارد ما در جوانان ما و همانطور که ما با تعامل و مراقبت برای اعضای خانواده ما و پس از آن مربوط می شود به ما در راه های مختلف زمانی که ما خودمان در افراد مسن است.”

این تحقیق به نظر می رسد در زمان زیست شناسی.

بودجه برای این کار در آمد از مغز و رفتار بنیاد پژوهش های موسسه ملی سلامت مارکوس و Amalia والنبرگ پایه (مارکوس Wallenbergs Stiftelse för Internationellt Vetenskapligt Samarbete) جان بنیاد تمپلتون و جان دی و کاترین T. MacArthur Foundation.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>