استرس حرکت ما به حمایت عاطفی

استرس باعث می شود مردم هم بیشتر به احتمال زیاد به دریافت حمایت عاطفی از یک شخص دیگر محققان گزارش.

این بود که درست در روز شرکت کنندگان در یک مطالعه جدید تجربه زای و همچنین در روز بعد.

نتایج در استرس و سلامت نشان می دهد که در حالی که استرس می تواند منجر به منفی سلامت وجود دارد مزایای بالقوه نیز می گوید دیوید Almeida, استاد توسعه انسانی و مطالعات خانواده در پن استیت.

“یافته های ما نشان می دهد که فقط به خاطر اینکه ما یک روز بد این بدان معنا نیست که آن را به طور کامل ناسالم” Almeida می گوید.

“…آن را در واقع ممکن است که استرس کمک می کند تا به شما درایو به افراد دیگر اجازه می دهد تا آن را ok به بحث در مورد مشکلات—مشکلات شما مشکلات من.”

“اگر استرس در واقع می توانید با ما در ارتباط باشید با افراد دیگر که من فکر می کنم کاملا حیاتی برای بشر تجربه من فکر می کنم که یک بهره مند شوند. استرس به طور بالقوه می تواند کمک به مردم برای مقابله با موقعیت های منفی رانندگی آنها را با افراد دیگر است.”

است وجود دارد یک طرف به استرس ؟

در حالی که اثرات منفی استرس مانند بیماری های قلبی خطر بیافتد عملکرد سیستم ایمنی بدن و علائم افسردگی—به خوبی مستند Almeida می گوید او و دیگر محققان کنجکاو اگر وجود دارد مزایای بالقوه به استرس مانند حمایت عاطفی است.

“به دنبال در زمان تحقیقات من متوجه شدم که بسیاری از مطالعات در نگاه چگونه حمایت عاطفی است که به نفع دیگر سلامت اما بسیاری از نگاه عوامل حمایت اجتماعی می گوید:” هی برنده چای, یک دانشجوی کارشناسی ارشد در بهداشت و توسعه انسانی. “ما فکر کردیم که استرس می تواند یک تسهیل کننده در این مبادلات بین فردی.”

برای مطالعه این محققان در مصاحبه 1,622 شرکت کنندگان هر شب به مدت هشت شب. آنها خواسته شرکت کنندگان خود را در مورد عوامل استرس زا و اینکه آیا آنها داد و یا دریافت حمایت عاطفی در آن روز. عوامل استرس زا شامل استدلال حوادث استرس در محل کار و یا مدرسه و حوادث استرس در خانه.

محققان دریافتند که به طور متوسط شرکت کنندگان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به یکی از دو یا دریافت حمایت عاطفی در روز آنها را تجربه زای. علاوه بر این, آنها 26 درصد بیشتر احتمال دارد به ارائه و یا دریافت پشتیبانی روز بعد. محققان می گویند که در حالی که این اثر به طور متوسط داشت در سراسر شرکت کنندگان در آن اختلاف کمی بین مردان و زنان است.

“زنان تمایل به تعامل بیشتر و دریافت حمایت عاطفی از مردان” چای می گوید. “این پشتیبانی از یافته های قبلی که زنان تمایل دارند به دنبال حمایت عاطفی بیش از دیگر مردم هنگامی که آنها تاکید کرد. در مطالعه ما مردان نیز بیشتر احتمال دارد به درگیر در حمایت عاطفی در روز آنها تاکید کرد اما به میزان کمتر از زنان است.”

دادن و گرفتن

محققان می گویند آنها شگفت زده شدند که با استرس در ارتباط بود به مردم نه فقط دریافت حمایت عاطفی بلکه به آن. Almeida می گوید: او در ابتدا فکر می کردم که با دادن حمایت عاطفی بود زای خود را, اما او تجدید هنگامی که آنها کشف اثر به طول انجامید از طریق روز بعد.

“ما دیدیم که کسی تجربه زای امروز در واقع پیش بینی آنها را به حمایت عاطفی روز بعد” Almeida می گوید. “این ساخته شده من فکر می کنم که آن را در واقع ممکن است که استرس کمک می کند تا به شما درایو به افراد دیگر اجازه می دهد تا آن را ok به بحث در مورد مشکلات—مشکلات شما مشکلات من.”

Almeida اضافه می کند که این نتایج می تواند کمک به پزشکان افزایش و بهتر طراحی مداخلات برای هدف قرار دادن استرس است.

“این یافته ها نشان می دهد که مداخله در راستای تعامل اجتماعی و نه فردی ممکن است بسیار مفید” Almeida می گوید. “اگر ما به طور طبیعی کشیده نسبت به افراد دیگر هنگامی که ما در حال تاکید کرد برای دریافت کمک و سپس مداخلات ممکن است سود با ترکیب مردم در اطراف ما.”

اضافی محققان از دانشگاه Yonsei همچنین شرکت در کار است.

جان D. و کاترین T. بنیاد مک آرتور شبکه تحقیقاتی موفق در میانسالی و توسعه و موسسه ملی پیری کمک حمایت از پژوهش.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im