Stratolaunch به راه اندازی hypersonic وسایل نقلیه از بزرگترین هواپیما

Stratolaunch پیدا کرده است یکی دیگر از استفاده از این هواپیما تا کنون ساخته شده است.

این شرکت که مایکروسافت از بنیانگذاران پل آلن تاسیس در سال 2011 در اصل برنامه ریزی شده برای راه اندازی ماهواره با استفاده از این هواپیما که دارای یک بال از 385 فوت (117 متر). اما آلن درگذشت در اکتبر 2018 و Stratolaunch بود فروخته شده در سال گذشتهبالا بردن سوال در مورد آینده این شرکت.

برخی از این سوالات در حال حاضر پاسخ داده شده است. Stratolaunch وب سایت در حال حاضر نشان می دهد که این شرکت ابداع کرده است خود را به عنوان یک سازنده تستر و اپراتور hypersonic وسایل نقلیه — کسانی که می توانید سفر خود را حداقل پنج برابر سرعت صوتیا 5 ماخ.

مرتبط با: Stratolaunch آزمون عکس: بزرگترین هواپیما در عمل

“ما hypersonic testbeds خدمت خواهد کرد به عنوان یک کاتالیزور در جرقه یک رنسانس در hypersonic فن آوری برای دولت ما بخش های تجاری و دانشگاه” مدیر عامل شرکت Stratolaunch W. ژان فلوید گفت: در بیانیه ای در وب سایت شرکت.

این هواپیما بزرگ است کلیدی برای این ماموریت جدید تخلیه وسایل نقلیه هوا برای تست های مختلف بر روی کامپیوتر کاربر در محیط های افراطی اعمال شده توسط hypersonic پرواز. کسانی که وسایل نقلیه را شامل Stratolaunch را Talon-A, A 28-پا بلند (8.5 متر) 6,000-lb. (2,722 کیلوگرم) قابل استفاده مجدد و صنعت قادر به رسیدن به ماخ 6.

Stratolaunch's rocket carrier plane, the largest aircraft ever built, takes off from the Mojave Air and Space Port in Mojave, California during its first test flight on April 13, 2019.

Stratolaunch موشک حامل هواپیما بزرگترین هواپیما تا کنون ساخته شده است, طول می کشد خاموش از موهاوی هوا و فضا بندر در موهاوی کالیفرنیا در اولین پرواز تست در آوریل 13, 2019. (اعتبار تصویر: Stratolaunch Systems)

Talon-یک “انجام خواهد شد بلند مدت پرواز در بالا ماخ و سرش را برای مختار افقی فرود در یک باند معمولی,” Stratolaunch را شرح کرافت متحده است. “آن را نیز قادر به مستقل برخاستن تحت قدرت خود را از طریق یک باند معمولی.”

این دو بدنه هواپیما — که استفاده می شود به نام Roc است اما در حال حاضر ظاهرا شناخته شده به عنوان Stratolaunch حامل قادر خواهد بود به مسافت سه Talon-به عنوان بالاترین نقطهء کشتی در یک زمان اجازه می دهد مجموعه ای از تعداد زیادی از اطلاعات شرکت نمایندگان گفت.

Talon-یک نیست پایان پیش بینی جاده برای Stratolaunch اما. این شرکت همچنین در حال توسعه Talon-Z که در مورد آن ملا می سازند کمی در سایت و وسیله نقلیه دیگری به نام سیاه و یخ است که می تواند در نهایت پرواز برخی بسیار جالب و ماموریت های بلند پروازانه اگر همه چیز می رود با توجه به Stratolaunch طرح.

“یخ سیاه به طور کامل قابل استفاده مجدد فضای هواپیما را قادر می سازد که پیشرفته در مدار قابلیت ها و محموله بازگشت” وب سایت این شرکت می خواند. “طرح های اولیه بهینه سازی شده برای محموله های راه اندازی با یک پیگیری در نوع قادر به حمل و نقل خدمه.”

یخ سیاه نمی آید به طور کامل در سمت چپ میدان. در ماه اوت سال 2018 قبل از آلن مرگ Stratolaunch اعلام کرد قصد دارد به استفاده از چهار ماهواره-راه اندازی وسایل نقلیه با هواپیما از جمله یک فضای مداری هواپیما.

این Stratolaunch حامل تنها یک پرواز در زیر کمربند خود یک 2.5 ساعته پرواز آزمایشی که صورت گرفت در مارس 2019.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>