عجیب و غریب در ماده میان ستاره ای دنباله دار Borisov ارائه می دهد یک سرنخ به ریشه های خود را

ستاره شناسان نشان داده اند که غیر معمول ترکیب شیمیایی داخل 2I/Borisov های میان ستاره ای دنباله دار که بازدید منظومه شمسی ما در سال گذشته است. عجیب و غریب عنصر ارائه سرنخ های جدید در مورد جایی که این سفر در فضای راک نشات گرفته است.

2I/Borisov کشف شد در اوت. 30, 2019, توسط, تازه کار شناس گنادی Borisov. زیر ظاهر interstellar شی ‘Oumuamua در سال 2017, این شیء دوم از یکی دیگر از منظومه شمسی تا کنون کشف سرگردان را از طریق ما کیهانی محله. در دسامبر. 15 و 16 در سال 2019 ستاره شناسان در زمان یک نگاه دقیق تر در 2I/Borisov با استفاده از Atacama Large میلیمتر/submillimeter Array (آلما) یک رادیو تلسکوپ در شیلی Atacama.

در مطالعه جدید یک تیم بین المللی از محققان به رهبری دانشمندان سیاره ای مارتین Cordiner و استفانی Milam از پرواز فضایی گودارد ناسا و مرکز تجزیه و تحلیل 2I/Borisov شیمیایی آرایش.

مرتبط با: بین ستاره ای دنباله دار: اینجا چرا این رو دانشمندان به طوری پمپ

A visualization of the interstellar comet 2I/Borisov.

(اعتبار تصویر: NRAO/AUI/NSF, S. Dagnello)

محققان دریافتند که گاز از ستاره دنباله دار موجود بیشتر مونوکسید کربن (CO) از شناسایی شده است در هر دیگر این ستاره دنباله دار به خورشید نزدیک است (کمتر از 186 میلیون مایل یا 300 میلیون کیلومتر). در واقع غلظت CO در گاز که از این دنباله دار بين نه و 26 برابر بیشتر از متوسط ستاره دنباله دار در منظومه شمسی ما با توجه به بیانیه ای از National Radio Astronomy Observatory (NRAO) که نظارت بر آلما.

با استفاده از آلما تیم شناسایی هر دو شرکت و هیدروژن سیانید (HCN). آنها در بر داشت یک مقدار مشابه از HCN در 2I/Borisov که در دیگر ستاره های دنباله دار در منظومه شمسی ما, به طوری که کشف نشده بود خیلی از تعجب. اما به طور غیر منتظره مقادیر بالایی از شرکت ارائه شده عمده سرنخ به جایی که این ستاره دنباله دار را از آمد. “ستاره دنباله دار باید تشکیل شده از مواد بسیار غنی در شرکت یخ است که تنها در حال حاضر در پایین ترین درجه حرارت موجود در فضای زیر منهای 420 درجه فارنهایت (منهای 250 درجه سانتیگراد),” Milam گفت: در همین بیانیه است.

“اگر این گازها ما مشاهده منعکس کننده ترکیب 2I/Borisov را در زادگاه و سپس آن را نشان می دهد که ممکن است آن را تشکیل داده اند در راه های مختلف از منظومه ستاره های دنباله دار در یک بسیار سرد بیرونی منطقه دور سیاره ای سیستم” Cordiner گفت: در همان بیانیه

ستاره شناسان هنوز نمی دانند که چه نوع از ستاره 2I/Borisov اطراف تشکیل شده اما این محققان گمان می برند که 2I/Borisov آمد از یک منطقه سرد در یک بزرگتر protoplanetary دیسک و یا دیسک دوار از گرد و غبار و گاز در اطراف یک ستاره جوان که از سیارات و سیارات اشیاء فرم Cordiner گفت. “بسیاری از این دیسک گسترش فراتر از منطقه که در آن ما خود ستاره های دنباله دار بر این باور هستند که تشکیل شده اند و حاوی مقادیر زیادی از بسیار سرد گاز و گرد و غبار. ممکن است که 2I/Borisov آمد از یکی از این بزرگتر دیسک” Cordiner گفت.

این تصاویر از میان ستاره ای دنباله دار 2I/Borisov نشان می دهد مقدار غیر منتظره ای بالا از استفاده از گاز مونوکسید کربن (راست) و همچنین هیدروژن سیانید گاز (سمت چپ). این تصاویر گرفته شده توسط رادیو تلسکوپ آلما در شیلی. (اعتبار تصویر: اعتبار: آلما (ESO/NAOJ/NRAO), M. Cordiner & S. Milam; NRAO/AUI/NSF, S. Dagnello)

2I/Borisov سفر خیلی سریع (حدود 21 کیلومتر در ثانیه (33 متر/s)) هنگامی که آن را بزرگنمایی از طریق سیستم خورشیدی ما است. محققان فکر می کنم که هر کدام از سیستم های خورشیدی را از آن به احتمال زیاد پاره شده از سیستم که توسط گرانش از عبور یک ستاره یا سیاره بزرگ با توجه به این بیانیه. پس از یک سفر طولانی از طریق فضای آن ساخته شده است که تاریخ به عنوان یکی از تنها دو interstellar بازدیدکنندگان تا کنون شناسایی شده در سیستم خورشیدی ما است.

با این مطالعه جدید نه تنها محققان کشف بیشتر در مورد ممکن است ریشه های 2I/Borisov آنها همچنین یادگیری بیشتر در مورد interstellar اشیاء و دیگر سیستمهای سیارهای در کل. “2I/Borisov به ما اولین نگاه اجمالی به علم شیمی است که به شکل دیگری از سیستم های سیاره ای,” Milam گفت.

مطالعات بیشتر و در آینده ممکن است مشاهدات دیگر interstellar ستاره های دنباله دار را اضافه کنید به این درک و همچنین نشان می دهد که آیا 2I/Borisov و غیر معمول آرایش معمولی است برای چنین یک شی.

“تنها زمانی که ما می توانیم مقایسه جسم دیگر interstellar ستاره های دنباله دار خواهد ما یاد بگیرند که آیا 2I/Borisov یک مورد خاص و یا اگر هر interstellar شی غیر منتظره ای بالا سطح شرکت” Milam گفت.

این مطالعه منتشر شده بود امروز (20 آوریل) در مجله طبیعت نجوم است.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>