آب و هوای طوفانی ممکن است تاخیر SpaceX تاریخی راه اندازی

SpaceX و ناسا ممکن است به اسکراب تاریخی خود پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی این بعد از ظهر با توجه به همه گیر — اما به دلیل آب و هوای بد.

در 10 am به نیروی هوایی را 45 آب و هوا اسکادران واحد مسئول نظارت بر آب و هوا در نزدیکی NAS را در مرکز فضایی کندی در فلوریدا گفت که یک کم فشار سیستم می تواند “تهدید Space Coast با رگبار و رعد و برق این بعد از ظهر” در یک به روز رسانی.

راه اندازی نشده است به تعویق افتاد در زمان نوشتن.

اگر موفق امروز تظاهرات راه اندازی خواهد mark اولین بار فضانوردان را به مدار راه اندازی از خاک آمریکا در نزدیک به یک دهه.

ناسا و اسپیس ایکس را تنظیم جایگزین راه اندازی ویندوز به صورت 3:22 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز شنبه, مارس 30 و 3 p. m. EDT در سهشنبه, مارس 31.

هدف این است که برای پرتاب فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی در هیئت مدیره SpaceX خدمه اژدها فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی از ناسا در مرکز فضایی کندی.

راه اندازی فضانوردان نه تنها نیاز به آب و در راه اندازی سایت به همراه بازی اما آب های اقیانوس ها در چند ممکن است فرود سایت در سراسر اقیانوس اطلس نیز آرام می شود فقط در مورد Behnken و Hurley, نیاز به فرود اضطراری.

و اگر های اخیر گزارش آب و هوا هستند چیزی به توسط اقیانوس نیست دقیقا آرام است. امروز قبل از طوفان گرمسیری برتا محصل در کارولینای جنوبی سواحل دوم به نام طوفان قبل از شروع رسمی سال 2020 را کومودو ،

SpaceX هیچ غریبه ای به تأخیر انداختن آن راه اندازی شد. راه اندازی اولین عظیم آن فالکون سنگین موشک تا به حال به تعویق افتاد چند بار در سال 2017 و 2018. آن کشتی فضایی نمونه اولیه “Starhopper” نیز شاهد مقدار زیادی از تاخیر منجر به اولین آزمایش خود را.

این خبر پس از ناسا پاک SpaceX برای پرتاب در 22 مه پس از اتمام پرواز آمادگی نقد و بررسی.

SpaceX در حال حاضر نشان داده flightworthiness از آن خدمه فضاپیمای اژدها با ارسال آن به ISS در بهار گذشته — البته بدون هیچ گونه فضانوردان در هیئت مدیره.

ادامه مطلب: SpaceX ممکن است راه اندازی امروز اما آب و هوا است که یک نگرانی بزرگ [Ars Technica]

بیشتر در مورد راه اندازی: ناسا پاک SPACEX خدمه اژدها ماموریت برای پرتاب

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>