موج طوفان نقشه ها را هشدار می دهند ساکنان ساحلی از پتانسیل سیل مرگبار

National Hurricane Center پله تا آن هشدار در مورد موج طوفان و شروع به انتشار نقشه ها در این تابستان است که نشان می دهد که در آن طوفان گرمسیری هستند به احتمال زیاد به علت جاری شدن سیل در امتداد اقیانوس اطلس و سواحل خلیج فارس.

موج طوفان رنگ نقشه را به همان هشدار تابع به عنوان مرکز سنتی طوفان نقشه که رئیس جمهور تهمت معروف تغییر سال گذشته با Sharpie به نادرست نشان می دهد طوفان دوریان احتمالا ضربه Alabama.

جدید طوفان خروش نقشه های برجسته در مناطق ساحلی است که در صورت امکان جاری شدن سیل و نشان خواهد داد که انتظار می رود ارتفاع موج طوفان در مکان های متعدد. نقشه ها به منظور هشدار از یک خطر بالقوه است که اغلب نادیده گرفته شده به عنوان افراد در تمرکز طوفان سرعت باد و احتمال طوفان مسیرهای.

“آن را آسان تر به سرعت انتقال مناطق که در آن شما انتظار می رود موج طوفان رخ می دهد با استفاده از یک گرافیک” گفت: مایکل برنان رئیس شعبه از طوفان مرکز مستقر در میامی-طوفان متخصص واحد.

طوفان های مربوط به موج طوفان مرگبار است که تهدید خطرناک باعث جاری شدن سیل در جوامع در امتداد ساحلی ایالات متحده آن را نیز می رسد و داخلی را تحت تاثیر قرار bays و برای تلفن های موبایل. Superstorm سندی که بوده ضعیف طوفان قبل از ساخت ریزش زمین در سال 2012 ایجاد یک موج طوفان که باعث میلیاردها دلار خسارت به همراه جمعیت به شدت سواحل نیویورک و نیوجرسی.

طوفان ایرما از سال 2017 موجب طوفان خروش جاری شدن سیل در شمال شرقی فلوریدا منجر به چهار مرگ و میر حتی اگر طوفان محصل در جنوب شرقی بخشی از دولت است. ایرما را موج طوفان نیز آسیب دیده پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده حتی اگر طوفان نمی رسید یا از این سرزمین.

طوفان مرکز منتشر خواهد شد نقشه ها حدود 48 ساعت قبل از طوفان باد یا موج انتظار می رود به آمار سواحل خلیج فارس و اقیانوس اطلس در سواحل پورتوریکو یا جزایر ویرجین. نقشه ها را با استفاده از داده های طوفان از مرکز جمع آوری شده است.

“این یک ایده عالی به ارائه این اطلاعات” گفت: آنا وبر ارشد تحلیلگر سیاست در شورای دفاع منابع طبیعی و متخصص در ساحلی انعطاف پذیری است. “نقشه ها و گرافیک بسیار قانع کننده تر از جداول اعداد است.”

یک سال 2017 قانون به نام آب و تحقیقات و پیش بینی نوآوری عمل به کارگردانی NOAA که نظارت بر این طوفان مرکز برای بهبود “پیش بینی و ارتباطات از طوفان موج از طوفان است.”

برنان گفت: این مرکز به رسمیت شناخته شده خود را در آن نیاز به بهتر صفحه نمایش بصری ممکن است طوفان خروش سیل.

طوفان مرکز در حال حاضر منتشر انواع گرافیک است که به تصویر کشیدن طوفان سرعت باد به احتمال زیاد مسیر و زمان ورود. نقشه تغییر مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اوت—”طوفان” دوریان هوا پیگیری و شدت”—نشان داد دوریان در حال حرکت از طریق دریای کارائیب با هدف مستقیما در فلوریدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده عجیب و غریب حلقه در جوهر سیاه و سفید برای نشان دادن اشتباه است که دوریان ممکن است ضربه جنوب شرقی Alabama.

وبر از NRDC گفت: او می تواند پیش بینی جدید طوفان خروش نقشه “گرفتن اشتباه و ناخواسته استفاده می شود به گسترش اطلاعات بد.”

برنان گفت که نقشه را نشان می دهد توضیحی اطلاعات مانند زمانی که سیل است به احتمال زیاد به رخ می دهد علاوه بر این انتظار می رود ارتفاع موج طوفان.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>