توقف جنگل زدایی می تواند به جلوگیری از بیماری های همه گیر

سارس, ابولا, و در حال حاضر SARS-CoV-2: هر سه این بسیار عفونی و ویروس ها را ناشی از جهانی هراس از سال 2002 و هر سه آنها شروع به پریدن کرد و به انسان ها از حیوانات وحشی که در انبوه جنگل های استوایی.

سه چهارم از ظهور بیماری زا است که آلوده کردن انسان پریدم از حیوانات بسیاری از آنها موجودات در جنگل زیستگاه است که ما در حال کاهش و سوزاندن برای ایجاد زمین برای محصولات کشاورزی از جمله سوخت های زیستی از گیاهان برای استخراج از معادن و مسکن. بیشتر ما روشن تر ما تماس با حیات وحش است که حامل میکروب ها به خوبی ما را بکشند—و ما بیشتر تمرکز آن حیوانات در مناطق کوچکتر که در آن آنها می توانند مبادله عفونی میکروب بالا بردن شانس رمان گونه است. پاکسازی زمین نیز کاهش تنوع زیستی و گونه های است که به احتمال زیاد میزبان بیماری های قابل انتقال به انسان است. همه این عوامل منجر به سرريز از حیوانات پاتوژن به مردم است.

توقف جنگل زدایی را نه تنها کاهش قرار گرفتن در معرض ما به حوادث جدید بلکه tamp پایین گسترش یک لیست طولانی از دیگر باطل بیماری هایی که آمده اند از جنگل های بارانی زیستگاه—Zika, Nipah مالاریا وبا و ایدز در میان آنها است. یک 2019 مطالعه نشان داد که 10 درصد افزایش جنگل زدایی را افزایش موارد مالاریا توسط 3.3 درصد بوده و خواهد بود که 7.4 میلیون نفر در سراسر جهان است. در عین حال با وجود سال جهانی اعتراض زدایی اجرا می شود هنوز هم شایع است. به طور متوسط 28 میلیون هکتار جنگل شده است کاهش سالانه از سال 2016 وجود دارد هیچ نشانه ای از کاهش سرعت.

جوامع می توانید مراحل متعدد برای جلوگیری از تخریب. خوردن گوشت کمتر, که پزشکان می گویند به بهبود سلامت ما به هر حال خواهد شد و کاهش تقاضا برای محصولات کشاورزی و مراتع. خوردن کمتر غذاهای فرآوری شده را کاهش می دهد تقاضا برای روغن پالم—همچنین عمده خوراک برای سوخت های زیستی—مقدار که رشد کرده در زمین روشن از جنگل های بارانی استوایی. نیاز به زمین نیز سهولت اگر سازمان ملل آهسته رشد جمعیت—چیزی که می تواند اتفاق می افتد, در کشورهای در حال توسعه تنها در صورتی به زنان داده می شود و بهتر است آموزش و پرورش برابر وضعیت اجتماعی با مردان دسترسی آسان و مقرون به صرفه به ضد بارداری.

تولید مواد غذایی بیشتر در هر هکتار می تواند افزایش عرضه بدون نیاز به پاک کردن زمین بیشتر است. توسعه محصولات است که بهتر مقاومت در برابر خشکسالی کمک خواهد کرد به خصوص که تغییر آب و هوا به ارمغان می آورد دیگر به گفته وی ، در مناطق خشک آفریقا و جاهای دیگر جنگل زراعی تکنیک های مانند کاشت درختان در میان مزارع کشاورزی می تواند در افزایش عملکرد محصولات. کاهش ضایعات غذایی نیز می تواند بسیار کاهش فشار به رشد بیشتر; 30 تا 40 درصد از مواد غذایی تولید شده هدر رفته است.

همانطور که ما در پیاده سازی این راه حل ما همچنین می توانید پیدا کردن شیوع بیماری های جدید زودتر. اپیدیولوژی می خواهید به نوک پا راه رفتن به زیستگاه و آزمون پستانداران شناخته شده برای حمل coronaviruses—خفاش و جوندگان badgers ، civets, pangolins و میمون—به نقشه چگونه میکروب ها در حال حرکت هستند. مقامات بهداشت عمومی می تواند پس از آن آزمون نزدیکی انسان است. موثر باشد هر چند این نظارت باید گسترده و به خوبی تامین می شود. در سپتامبر سال 2019 فقط ماه قبل از COVID-19 همه گیر آغاز شد, آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی اعلام کرد آن را به پایان بودجه برای پیش بینی 10 سال تلاش برای شکار تهدید میکروب است که بیش از 1100 منحصر به فرد ویروس ها. آژانس توسعه بین المللی می گوید: از آن خواهد شد راه اندازی یک جدید surveillance program; ما می خواهیم آن را برای عرضه به اندازه کافی پول در این زمان به بازیگران گسترده تر و قوی تر net.

در این میان دولت باید منع فروش از زندگی حیوانات وحشی در اصطلاح مرطوب بازار که در آن پاتوژن بارها و بارها عبور بیش از به انسان است. بازار ممکن است از نظر فرهنگی مهم است اما خطر بیش از حد بزرگ است. دولت نیز باید سرکوب غیر قانونی حیات وحش تجارت که می تواند گسترش عوامل عفونی دور و گسترده. علاوه بر این ما باید به بررسی مزارع کارخانه که بسته هزاران نفر از حیوانات با هم—منبع از شیوع آنفولانزای خوکی 2009 که منجر به کشته شدن بیش از 10 ، 000 نفر در ایالات متحده و انبوه در سراسر جهان است.

پایان جنگل زدایی و خنثی کردن بیماری های همه گیر خواهد آدرس شش سازمان ملل متحد’ 17 اهداف توسعه پایدار: تضمین زندگی سالم, صفر, گرسنگی, برابری جنسیتی, مسئول, مصرف و تولید پایدار مدیریت زمین و آب و هوا عمل (دست نخورده جنگل های استوایی جذب دی اکسید کربن در حالی که سوزاندن آنها را می فرستد بیشتر CO2 به اتمسفر).

این COVID-19 همه گیر است که یک فاجعه اما آن را می توانید ناخن های ما توجه زیادی بازده است که بشریت می تواند رسیدن به نه overexploiting جهان طبیعی است. همه گیر راه حل ها راه حل های پایداری.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>