توقف استفاده از محصولات تمیز کردن که آسیب به سلامت خود و محیط زیست

هر کس می خواهد یک خانه تمیز است که عاری از خاک و دوده و میکروب ها است. متاسفانه اکثریت قریب به اتفاق معمولی خانگی تمیز کردن محصولات حاوی بیش از حد مضر مواد شیمیایی و بسته بندی شده در واحد با استفاده از بطری های پلاستیکی. این بدان معناست که آنها در حال وحشتناک برای نه تنها برای سلامت بلکه برای محیط زیست نیز هست. وجود دارد چند شرکت های خارج وجود دارد کار سخت برای تغییر همه که. و یکی از آنها Cleancult.

برای کسانی که ممکن است توجه بیشتر و بیشتر مطالعات در حال پیدا کردن لینک های معمولی بین خانواده محصولات تمیز کردن و تعدادی از مشکلات سلامتی جدی ترین نمونه های اخیر بودن آسم در دوران کودکی. بسیاری از این محصولات حاوی مواد شیمیایی مانند آمونیاک و سفید کننده است که عمده پوست و مواد محرک تنفسی. دیگران حاوی ترکیبات آلی فرار یا VOCs که گاز هستند که موجب آلودگی هوا و مرتبط شده اند به تعدادی از مشکلات سلامتی از جمله سرطان است. اما البته شما لازم نیست در رشته شیمی یا علوم بهداشتی به درک که قرار گرفتن در معرض این محصولات خوب نیست برای شما. همه شما باید انجام دهید این است که با استفاده از آنها و شما تجربه دست اول است که اثرات این دود را بر روی سر خود بینی و گلو. آن را لذت بخش است.

متعارف خانواده محصولات تمیز کردن نیست فقط باعث مشکلات بهداشتی برای انسان و یا. آنها همچنین wreaking ویران بر محیط زیست در تعدادی از راه های. محصولاتی که حاوی مواد شیمیایی مانند نیتروژن و فسفر و آمونیاک هستند به خصوص مشکل به دلیل آنها ترویج رشد جلبک ها و باکتری ها و سایر موجودات کوچک. هنگامی که آب درمانی به طور کامل نمی تواند حذف این VOCs آنها باد در رودخانه ها و دریاچه ها و اقیانوس ها, تنظیم کردن یک واکنش زنجیره ای است که می تواند به از بین بردن کل اکوسیستم و آلوده ما تامین آب است.

پس از آن وجود دارد ، این آمار به سادگی ذهن بیحس کننده. تخمین زده شده است که انسان تولید 20,000 بطری های پلاستیکی در هر ثانیه از هر روز. انجام محاسبات ریاضی است که 1.2 میلیون بطری های پلاستیکی در هر دقیقه یا 630 میلیارد بطری های پلاستیکی در هر سال است.

خوب چیزی که وجود دارد را بازیافت مناسب است ؟

نوچ. تنها بخش کوچکی از تک استفاده از پلاستیک محصولات بازیافت. با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست تنها 9.1 درصد از مواد پلاستیکی است که در بر داشت راه خود را به زباله جریان بود و بازیافت در سال 2015 در حالی که 75.4% فرستاده شده به محل های دفن زباله. و البته اجازه دهید فراموش نکنید در مورد اقیانوس ها. طرفداران محیط زیست تخمین می زنند که 6.4 میلیون تن پلاستیک ریخته می شود به اقیانوس های جهان هر سال کشته شدن حدود 1.2 میلیون پستانداران و لاک پشت ها و پرندگان دریایی.

بنابراین اگر شما آماده برای جلوگیری از افشای خانواده خود را به سموم مضر و کاهش میزان پلاستیک و سموم شما در حال پمپاژ به محیط زیست آن زمان شما در زمان یک نگاه Cleancult.

Cleaning Products
Cleancult

Cleancult یک شرکت است که باعث می شود تمیز کردن محصولات سبز هستند که طبیعی نارگیل مبتنی بر. آنها همچنین با استفاده از نوآورانه دوباره پر کردن مدل که حذف تک-استفاده از پلاستیک است.

چگونه Cleancult کار می کند ؟ آن ساده است. اولین سفارش خود را در می آید قابل تعویض بطری شیشه ای. پس از آن شما به منظور پر کردن مجدد که در حال تحویل به صورت 100 درصد قابل بازیافت مبتنی بر کاغذ کارتن شیر.

با برخی از شرکت های, شما ممکن است نگران تاثیر منفی زیست محیطی از داشتن سبز تمیز کردن محصولات حمل به طور مستقیم به خانه خود را. اما با Clearcut شما می توانید ذهن خود را در سهولت. آنها با استفاده از پایدار حمل و نقل شیوه های است که آنها را قادر به باقی می ماند به طور کامل عاری از کربن از یک روز.

Cleancult می سازد انواع مختلف خانواده محصولات از جمله همه منظوره پاک کننده ظرف صابون صابون صابون نوار و مواد شوینده رختشویی و ماشین ظرفشویی مواد شوینده. هر محصول شامل یک ترکیب منحصر به فرد از همه طبیعی زیست تخریب پذیر مواد تشکیل دهنده. اما همه آنها در حال نارگیل مبتنی بر. روغن نارگیل بسیار موثر در انحلال خاک و طبیعی ضد ویروسی و ضد قارچی و ضد باکتری خواص. همچنین تولید صاف کف کف دار که پوست مرطوب است.

آماده به Cleancult امتحان کنید ؟ در حال حاضر شما می توانید یک معامله شگفت انگیز از کیت استارتر خود را بسته نرم افزاری.

cleancult cleaning products
CleanCult

این Cleancult خاموش سفید کیت استارتر بسته نرم افزاری همراه با 16 اونس مزه پرتقال همه منظوره تمیز کننده, 14 اونس سنبل صابون مایع ظرفشویی, 12 اونس اسطوخودوس صابون مایع دست سه پشم خشک کن توپ یک بار صابون و سیلیکون دوباره پر کردن قیف. سه مایع پاک کننده های از قبل لود شده در ظریف بطری های شیشه ای که خرد و مقاوم در برابر ماشین ظرفشویی امن و بافت بدون لغزش گرفتن.

CleanCult
Cleancult

اگر بژ چیزی که شما نمی, نگاهی به Cleancult موزاییک شروع کیت بسته نرم افزاری. آن را به شما می دهد تمام محصولات مشابه شما پیدا کنید با خاموش سفید Starter Kit Bundle اما قابل تعویض بطری های شیشه ای هستند کمی بیشتر رنگارنگ است. اگر واقعیت این قابل تعویض ظروف نگاه خیلی خوب است, شما ممکن است مایل به پنهان کردن خود را در خانواده محصولات تمیز کردن زیر سینک.

در حال حاضر هر دو این Clearcut کیت استارتر بسته های نرم افزاری هستند 20 ٪ تخفیف قیمت به طور منظم. و به مقابله حتی شیرین آنها با حمل و نقل رایگان.

بنابراین اگر شما به دنبال یک راه برای کاهش مضر تمیز کردن محصولات از زندگی خود را و کاهش ردپای کربن خود را نمی تصویب این معامله در Clearcut کیت استارتر بسته نرم افزاری.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>