سن سنگ String تقویت مورد Neandertal فراست

الیاف پیچ خورده هم به صورت string صدا ممکن است مانند خونریزی لبه تکنولوژی. اما با رشته و یا مجموع طناب های کشتی, یکی می تواند کیسه های طناب و لباس. ما با استفاده از آن به توری کفش های ما نخ دندان ما تعلیق پل های انتقال برق—لیست در می رود و در. به طور طبیعی, باستان شناسان شده است مشتاق برای ردیابی ریشه های محوری این نوآوری است. اما انجام این کار دشوار کسب و کار به دلیل رشته باستان ساخته شده از مواد فاسد شدنی است که باید بیشتر از دست داده است ،

در حال حاضر باستان شناسان که excavating یک پناهگاه صخره در فرانسه را بهبود یک قطعه از رشته ای است که می تواند عقب راندن شناخته شده رکورد از این فن آوری توسط دهها هزار نفر از سال است. چه تر است, این محصول به نظر می رسد این صنعت دست از Neandertals اضافه کردن به نصب شواهدی وجود دارد که ما منقرض شده عموزاده بودند باهوشتر از آنها داده شده است اعتباری برای.

تا همین اواخر, قدیمی ترین شواهد مستقیم از رشته تکنولوژی از یک سایت به نام Ohalo دوم در اسرائیل و مشهور Lascaux غار در فرانسه. این بیت از حفظ رشته های موجود در این سایت تاریخ به 19,000 و 17,000 سال پیش بود و ساخته شد توسط اعضای اولیه خود ما گونه است. اما وجود دارد اشاره کرد که تکنولوژی فیبر ممکن است عمیق تر ریشه در Homo sapiens فرهنگ است. برداشت از پارچه یافت شده در رس اخراج از سایت در موراویا قدمت به عنوان دور به عنوان 28,000 سال پیش. و عاج مصنوعات از سایت ها در آلمان است که ممکن است مورد استفاده برای ریسندگی الیاف گیاهی هستند تا به 40,000 سال است.

در سال 2013 باستان شناس بروس هاردی از کنیون کالج و همکارانش گزارش کردند که در بر داشت الیاف گیاهی است که نگاه به عنوان اگر آنها تا به حال شده است پیچیده به شکل رشته حفاری در Abri du Maras پناهگاه سنگ در جنوب شرقی فرانسه که پس از پناه Neandertals. اما تنها با الیاف فردی به رفتن به عنوان مخالف واقعی رشته نمایش آنها را پیچیده با هم در این مورد به دور از مهر و موم شده.

یک قطعه از Neandertal-ساخته شده رشته دیده می شود در اینجا در یک اسکن تصویر میکروسکوپ الکترونی کشف شد در Abri du Maras پناهگاه سنگ در جنوب شرقی فرانسه. اعتبار: M-H. Moncel

در مطالعه جدید منتشر شده امروز در گزارش های علمی, هاردی و نویسندگان توصیف 6.2 میلی متر-طول قطعه از رشته ای است که تیم خود را در بر داشت در همان پناهگاه صخره —در یک لایه مورخ بین 52,000 و 41,000 سال پیش زمانی که Neandertals اشغال شده سایت. تجزیه و تحلیل از قطعه نشان می دهد که آن را ساخته شده از الیاف است که احتمالا از برداشت درونی پوست درخت سوزنی برگها. الیاف پیچیده بودند در جهت عقربه های ساعت به شکل نخ و پس از آن سه طول نخ پیچیده بودند در جهت مخالف به رشته است.

دقیقا چه رشته استفاده شد نامشخص است. اما معلوم شد پیوستن به یک لبه تیز سنگ پوسته پوسته شدن منجر نویسندگان نشان می دهد که آن را ممکن است اعمال می شود به ضمیمه پوسته پوسته شدن به یک دسته از برخی از مرتب کردن بر اساس. متناوبا, آنها فرض کنید رشته ای ممکن است تا به حال هیچ چیزی برای انجام با سنگ پوسته پوسته شدن و به جای آن که بخشی از یک شبکه و یا کیسه.

استفاده خاص کنار تولید رشته گواه به پیچیدگی شناختی در Neandertals هاردی و همکارانش ادعا. برداشت الیاف مورد نیاز دانش صمیمی از رشد و فصلی از درختان. و تولید رشته پس از یک تا مواد اولیه خود را از نظر ذهنی خواستار نیاز به ساز برای پیگیری چند عملیات پی در پی در همان زمان. با توجه به این یافته ها همراه با اکتشافات مختلف فن آوری های پیشرفته و حتی هنر در دیگر Neandertal سایت “دشوار است برای دیدن چگونه ما می توانیم زمینه [Neandertals] به عنوان چیزی غیر از شناختی برابر انسان مدرن” هاردی و شرکت خود نویسنده را بنویسید.

خارج از محققان شیفته کار جدید. “من نه 100 درصد متقاعد شده” که پیدا شده است در واقع یک قطعه از رشته باستان شناس می گوید ماری Soressi از دانشگاه لیدن در هلند اشاره کرد که او در می یابد این عکس ها که همراه با این تیم در مقاله “دشوار است به درک.” اما کار جدید به منزله “تا کنون بهترین شواهد” که Neandertals در Abri du Maras ساخته string او می گوید:.

در Soressi را مشاهده هیجان انگیز ترین جنبه از مطالعه آن چیزی است که نشان می دهد در مورد Neandertals’ پیچیدگی—ما در حال حاضر می دانیم تکنولوژی بسیار پیچیده او مشاهده—اما در عوض آنچه در آن نشان می دهد در مورد حفظ و نگهداری. دارنده رکورد قبلی برای قدیمی ترین و شناخته شده رشته باقی مانده از یک سایت بود که در معرض آب های زیرزمینی برای مدت زمان طولانی. چنین اب اشباع سایت تمایل به حفظ مواد فاسد شدنی مانند الیاف گیاهی خوبی است. کار جدید توسط هاردی و همکاران خود را “پشتیبانی از این ایده که میکروسکوپی باقی مانده از رشته های حفظ در nonwaterlogged سنگ-پناهگاه سپرده Neandertal سن” Soressi مشاهده. فاسد شدنی اشیاء حساب برای بسیاری از فرهنگ مادی انسان است. در عین حال بیشتر از آنچه که باستان شناسان می دانید در مورد انسان های ماقبل تاریخ از جمله Neandertals می آید و با دوام استخوان و سنگ و ابزار آنها را پشت سر گذاشت. توانایی بازیابی اثری از مواد فاسد شدنی باستانی ما پیشینیان استفاده می ایستد به فاش کردن زندگی خود را در یک نور جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>