Stephen Colbert تماس فضانورد ایستگاه فضایی برای انزوای اجتماعی راهنمایی

کمدین Stephen Colbert شده است که به لحاظ اجتماعی فاصله خود را با میزبانی “اواخر نشان می دهد” از خانه برای ماه گذشته phoned ایستگاه فضایی بین المللی امروز (15 آوریل) برای دریافت برخی از انزوا نکات از نرم افزار: ناسا فضانورد جسیکا Meir.

Meir که راه اندازی شده به ایستگاه فضایی در ماه سپتامبر سال 2019 گذرانده 162 روز در هیئت مدیره مدار آزمایشگاهی و یکی از سه سفر 62 crewmembers بودند که در فضا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد. Meir و دو سایوز MS-15 crewmates ناسا فضانورد جلب مورگان و روسیه فضانورد اولگ Skripochka در حال برنامه ریزی برای بازگشت به زمین در روز جمعه (17 آوریل).

“این کمی دشوار است برای ما به این باور است که ما واقعا قصد بازگشت به سیاره” Meir گفت کلبر در زنده از فضا به زمین مصاحبه که پخش تلویزیون ناسا. “و آن را بسیار عجیب و غریب به احساس می کنید که سه نفر وجود دارد از ما تا اینجا در آن زمان — در حال حاضر شش نفر از ما دوباره — و ما واقعا تنها سه انسان که در معرض [گیر] در زمان کنونی,” او اضافه شده است. “میلیاردها انسان — همه خرید و فروش شد این در جایی دیگر و یا و سه نفر از ما نیست بنابراین آن را بسیار عجیب و غریب برای دیدن آن همه گشوده است.”

تصویری: Stephen Colbert تماس ایستگاه فضایی – فضانورد جسیکا Meir مصاحبه
مرتبط با: عکس,: کمدین Stephen Colbert بازديد ناسا

“همه در اینجا بر روی زمین است که در برخورد با انزوای اجتماعی و من درک می کنم که فضانوردان در واقع آموزش دیده برای مقابله با انزوا” میشل پاسخ داده است. “آیا شما هر گونه مشاوره برای بقیه از ما که ممکن است گرفتن کابین تب؟”

Meir اشاره کرد که او و چند تن دیگر فضانوردان به اشتراک گذاری شده است راهنمایی های خود را در رسانه های اجتماعی از همه گیری آغاز شد و ارائه چند خود او کلمات حکمت است. “من فکر می کنم برخی از چیزهایی که به ما کمک کند تا در اینجا برای ادامه به ما ورزش روزانه به نگه داشتن به یک برنامه و روال — آن چیزهایی که مهم هستند برای هر دو ما روانی و فیزیکی ما خوب بودن” او گفت:.

به عنوان کلبر طرفداران احتمالا انتظار میزبان بحث نشان می دهد در زمان این فرصت را به سوال در مورد ایستگاه فضایی تردمیل — ترکیب عملیاتی تحمل بار خارجی مقاومت تردمیل (کلبر). تردمیل که ناسا به نام بعد از Colbert, به راه اندازی این ایستگاه در سال 2009 و هنوز و “در حال اجرا” Meir گفت.

“من فقط در کلبرت تردمیل چند ساعت پیش. هنوز هم وجود دارد یک عکس از شما در آن” Meir گفت:, و اضافه کرد که فضانوردان با استفاده از آن تقریبا روزانه است. “ما وزن بلند هر روز و ما یا دوچرخه سواری و یا دویدن بر روی تردمیل در هر روز است. این بسیار مهم است برای ما برای حفظ تراکم استخوان و توده عضلانی ما بنابراین شما به طور منظم بخشی از زندگی روزمره ما استفن.”

مرتبط با: فضانوردان به اشتراک گذاری انزوا تمرین نکات از فضا (ویدئو)

مراقبت شخصی مهم است که زندگی در انزوا است اما به همان اندازه مهم “را به مطمئن شوید که ما در حال بازی خوبی با دیگران” در هنگام جدا شده همراه با اعضای خانواده یا هم اتاقی Meir گفت. بسیار شبیه به گروه های کوچک از فضانوردان که با هم کار کنند در فضا برای ماه در یک زمان زندگی مردم با هم در قرنطینه نیاز به “برای درمان هر یک از دیگر با مهربانی با احترام,” او اضافه شده است.

زمانی که میشل از او خواست برای راهنمایی در مورد “چگونه به آزار مردم شما به دام افتاده به تنهایی برای ماه ها در پایان” Meir تاکید به اهمیت مهارت های کار تیمی و به سادگی در حال لذت بخش — دو ویژگی مهم در فضانوردان. “ما حتی یک شعار برای آن در ناسا آن را به نام ‘اعزامی مهارت” و این چیزی است که بسیار مهم است در نظر ما چگونه انتخاب فضانوردان و چگونه ما آنها را” او گفت:.

برای مثال یک فضانورد با قوی “اعزامی مهارت” نمایش ارتباط موثر استراتژی های رهبری خوب و خوب “followership,” Meir گفت. “مراقبت از خود و تمام تجهیزات و لوازم” همچنین کمک می کند تا برای کاهش سطح استرس در خانواده اگر چه “است که می تواند کاملا یک چالش تا اینجا که همه چیز در حال شناور در اطراف و شما با استفاده از تمام سطوح اطراف شما” Meir گفت.

ناسا فضانورد جسیکا Meir صحبت می کند با استفان کلبرت از ایستگاه فضایی بین المللی در 15 آوریل سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)

“من می خواهم به فکر می کنم از آن به عنوان تمام چیزهایی که پدر و مادر فرزندان خود را چگونه به خوبی بازی با دیگران و یا همچنین نوع مردم است که من می خواهم برای رفتن به کمپینگ با” Meir گفت. “همه از ویژگی های آن واقعا مهم است.”

عملکرد با خوشحالی با هم در انزوا ممکن است نیاز به کمی تلاش اما این نیز مهم است که ما را از دست ندهید ما خنده دار استخوان در همه استرس. “نگه داشتن کمی سرگرم کننده به عنوان” Meir گفت:, و اضافه کرد که آن را خوب است برای ما و روانی و رفاه و سلامت کلی.

مصاحبه خواهد هوا در CBS “A Late Show with Stephen Colbert” امشب (15 آوریل) در 11:35 p. m. و/10:35 بعد از ظهر, CT.

ایمیل Hanneke Weitering در [email protected] یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>