بنیادی آموزش و پرورش نیاز به یک دوره اصلاح

توسط Ainissa رامیرز

برای چند سال گذشته من و زندگی به عنوان یک علم مبلغ متقاطع کشور و موعظه انجیل از اهمیت گرفتن بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی) آموزش و پرورش است. من شروع به کار با من بحث TED در سال 2012 زمانی که من رد و بدل امنیت یک آزمایشگاه نیمکت برای طبقه بندی ناآشنا تریبون. پس از شاهد بنیادی آموزش و پرورش و تکامل در طول هشت سال گذشته اما من به این باور رسیده است که آن نیاز به یک دوره اصلاح. به آن نیاز دارد به سر در جهت آن هدف اصلی است که در حال حاضر متفاوت از آنچه اکثر مردم فکر می کنم.

بنیادی لمس تمام قطعات از فرهنگ ما به همین دلیل است که بسیاری از سیاست گذاران می گویند ملت ما نیاز به یک فنی ماهر و نیروی کار به عنوان ملی علم هیئت مدیره ادعا می کند در ژانویه آن سال 2020 گزارش دولت ایالات متحده آمریکا علوم و مهندسی. اما عملکرد بنیادی آموزش و پرورش خیلی بیشتر از آموزش افراد برای شغل های بزرگ. به عنوان محقق و فعال W. E. B. دوبوا نوشت: “هدف از آموزش و پرورش درست است و نه به مردان نجاران آن را به نجاران مردان است.” تمام کودکان نیاز به برخی از فرم های بنیادی—که آیا آنها را انتخاب کنید به دنبال یک حرفه ای در آن است یا نه—به طوری که آنها می تواند خلبانان و نه فقط مسافران در این عصر فن آوری است.

کیفیت آموزش در این مهم زمینه های فنی پرورش درخواست از سوالات که آماده خواهد شد در آینده شهروندان به حرکت تغییرات اجتماعی ناشی از فن آوری هایی که ایجاد می شوند. هنگامی که دانش آموزان توانمند هستند برای پاسخ به سئوالات آنها قادر به بیش از فقط دندان در یک دستگاه. به این دلیل, آموزش های فنی امروز باید نه تنها در کسب و کار ساخت بهتر coders اما ساخت بهتر افرادی که قادر خواهد بود برای کشت آینده است.

تفکر انتقادی—که بنیادی فضیلت است که شاغل توسط مخترعان برای ایجاد فن آوری—نیز باید اعمال شود به این فن آوری است که آنها ساخت. تکنولوژی اشکال جامعه و چنین تحلیل ضروری است در تمام مراحل از طراحی. هنگام نوشتن کتاب من و کیمیا از ما, من تصادفا بر روی راه تعجب آور است که تکنولوژی تولیدات ما است. که من پیدا کردم که عادی اختراعات مانند نور لامپ تلگراف و کامپیوتر, تغییر و سلامت ما اصلاح زبان انگلیسی و تبدیل راه ما فکر می کنم. دانشمندان و مخترعان نیست معمولا اندیشیدن به چنین نتایج اختراعات خود را. آنها با استفاده از اصول علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی را به همه چیز. اما دانشمندان و همچنین جامعه باید در نظر بگیرید که چه چیزی ما را دارای عواقب در نظر گرفته شده و ناخواسته است. کسانی که به مطالعه بنیادی هستند نه آموزش دیده با مهارت به منظور بررسی اثرات نوآوری های خود را, اما آنها باید باشد.

این تقصیر آنها نیست به طور کامل. دانش آموزان در حال انجام آنچه آنها در حال تدریس به انجام و پس از دره سیلیکون سرود به دنبال بخشش نه اجازه. این intrepidness خواهد شد—و در حال حاضر دارای گاز گرفته که نشان Facebook, کودک پوستر عصر اطلاعات است که تبدیل به یک پلت فرم اطلاعات غلط. وجود انشعابات به آنچه که ما ساخت. و در حال حاضر در نظر گرفتن این نتایج اغلب برون سپاری به علوم اجتماعی و حقوق و علوم انسانی بعد از جعبه پاندورا باز شده است. این ملاحظات باید رخ می دهد در افکار مرحله. ما باید ارائه پزشکان بنیادی برخی از آموزش در, چگونه خلاقیت خود را لمس بسیاری از جنبه های زندگی ما به عنوان یک راه برای ساخت یک حساسیت به نقش اجتماعی است که فن آوری های بازی.

من تجربه کرده اند محدودیت از ما چگونه آموزش های بنیادی و نقاط کور را ایجاد می کند. هنگامی که به سفر من به طور منظم روبرو می شوند و برخی از سواحل شرق فرودگاه حمام که در آن اتوماتیک شیر آب کار می کنند نه برای من. وقتی من در مقابل این اسپوت من باید غیر طبیعی دراز کردن دست جلوی سنسور نور. به این ترتیب سنسور تشخیص نور تندرست از من روشن تر به رنگ خرما که اجازه می دهد تا جریان آب است. زمانی که من با استفاده از بالا سمت من قهوه ای دست است که جذب نور بیشتر به سنسور تشخیص نیست بنابراین آب نمی خواهد آمد. وجود تعصب ساخته شده را به شیر آب احتمالا به دلیل مهندسین خاص جمعیتی آزمایش این دستگاه بر روی خود و چند افراد مشابه.

مسلما یک nonoperating شیر آب یک دلخوری اما درمان های پزشکی هستند. مقاله اخیر در علم نشان می دهد که نژادی و تعصبات موجود در الگوریتم های مورد استفاده در بیمارستان ها برای چگونه آنها را انتخاب کنید مراقبت از. اگر شما مطالعه بنیادی شما گفته نشده را به انتقاد از خود اجتماعی مفروضات زمانی که چیزی درست به نظر مهندسی خود را فرض کنید. اما بنیادی است و نه فقط یک ترکیبی از حروف آن است که بخشی از زندگی.

با فن آوری های مانند ماشین بدون راننده در افق دانش آموزان را دور فرمان اما اخلاقی تصمیم گیری در داخل کد خود را نه در درون خود wheelhouse. در الگوریتم های از اتومبیل های بدون راننده خواهد بود تصمیمات که زنده می ماند یک حادثه و چه کسی نیست. کدگذار باید این تصمیمات بدون گفتگو با فیلسوفان و ethicists. بنیادی ایجاد شد به ادغام جدا شده زمینه های فنی اما گام بعدی آن است که نمی شود siloed از بقیه جهان.

حتی حسن نیت نسل بعدی علم استانداردهای (NGSS) مورد استفاده در کلاس های درس قادر به غلبه بر چگونه بسیاری از مردم در حال تجربه بنیادی. اکثر آمریکایی ها به بنیادی آموزش و پرورش K-12 کلاس درس یک متوسط درجه با توجه به مرکز تحقیقات پیو. و نیمی از بزرگسالان آمریکایی بر این باورند که بیشتر دانش آموزان نمی دنبال یک بنیادی تحصیل در کالج زیرا آنها درک این زمینه افراد به عنوان بیش از حد سخت است. کلاس های درس تنها بخشی از این معضل است. خارج از کلاس درس, صدای تیز و تند-bang فیلم ها یوتیوب با انگیزه به دست آوردن “دوست” و “زیر” تمرکز بر نشان دادن علم سرگرمی و عجایب. علاوه بر این وجود دارد که به طور کلی معمای برقراری ارتباط علم: دانشمندان کسب پیشرفت تحصیلی اغلب بدون ابزار به توضیح علم ، و به نوبه خود به دنبال عینک.

نیز وجود دارد کسانی که توانایی تعامل با مخاطبان است اما گاهی اوقات لازم نیست که علم و تخصص برای نشان دادن نکات دقیق وظریف از مفاهیم آنها توضیح دهد. وجود دارد این است که قطع ارتباط بین یادگیری بنیادی و سرگرم آن است. به این ترتیب دانش آموزان نمی آیند دور با یک درک عمیق تر از بنیادی یا به دست آوردن آگاهی از مسئولیت خود عمل كنند.

ما نیاز به قرار دادن بنیادی به یک بزرگتر سیستم و انجام این کار نیاز به یک دوز از علوم انسانی است. ما نیاز بنیادی دانش آموزان به متفکر در مورد تاثیر اختراعات. بنیادی باید فراگیر شود; آن باید ماموریت محور به همه دانشجو های انتقادی متفکران; آن را باید اجتماعی و علوم انسانی جزء و در نهایت آن محصولات نهایی باید نظارت. اگر نه بنیادی آموزش و پرورش این است که هیچ چیز بیشتر از ساخت چرخ دنده ها بیشتر برای یک ماشین است که در نهایت پیش افتادن از انسانیت و آشکار یک آینده بدون یک محل برای هر کس در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im