‘فرمان’ نورون تصمیم می گیرید اگر موش نوبه خود به سمت چپ یا راست

محققان نقشه برداری کرده اند که چگونه سلول های عصبی خاصی عمل می کنند به عنوان مغز “فرمان” برای کنترل اینکه آیا موش نوبه خود به سمت چپ یا راست در حالی که راه رفتن.

محققان امیدوارند این یافته ها که روشن چگونه مغز کنترل راه رفتن را یک روز به اثبات مفید برای افراد با اختلالات حرکتی.

پیاده روی یکی از مهم ترین مهارت های حرکتی برای حیوانات و انسان است. با وجود این که سیگنال ها و تکانه های الکتریکی را از مغز کنترل راه رفتن ما همچنان نامشخص است.

“این یک کشف مهم به دلیل حرکت است و اساسا یکی از اساسی ترین ویژگی های کنترل توسط مغز می گوید:” اوله Kiehn استاد در وزارت علوم اعصاب در دانشگاه کپنهاگ. “در همان زمان, اختلالات حرکتی می تواند بسیار ناتوان کننده است. بنابراین آگاهی از مکانیسم های اساسی مغز و نخاع که در کنترل ما حرکات مهم است.”

اوله Kiehn توضیح می دهد که بیشتر و بیشتر در مورد تحقیقات جدید:

نورون های شبکه است که به طور مستقیم مسئول هماهنگی راه رفتن جنبش واقع در نخاع و نسبتا به خوبی شرح داده شده است.

اما محققان در حال حاضر در بر داشت که یک گروه خاص از سلول های عصبی در ساقه مغز است که محققان می توانند شناسایی خود را بیان خاص نشانگر مولکولی به نام Chx10 می فرستد سیگنال به نخاع برای کنترل جهت.

“کنترل انجام شده است به سادگی با استفاده از ‘ترمز’ به راه رفتن و حرکت در سمت است که موش ها به نوبه خود—سپس عضلات را قرارداد در همان سمت می گوید:” اولین نویسنده Jared Cregg یک postdoc در وزارت علوم اعصاب.

“در این راه طول مراحل در یک طرف کوتاه شود و از طرف دیگر طولانی ساخت این ماوس به نوبه خود. بنابراین Chx10 سلول های تشکیل یک موتور تبدیل سیستم—یک نوع از چرخ فرمان.”

این مقاله به نظر می رسد در طبیعت علوم اعصاب. برزخ اروپایی تحقیقات شورای Novo Nordisk بنیاد برنده جایزه برنامه و دانشکده بهداشت و علوم پزشکی تامین می شود ،

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>