یواشکی راه اندازی ماهواره Astra پیشنهاد را به نفع خود 12 میلیون دلار DARPA راه اندازی چالش آسانسور هفته آینده

Astra مورد به گام از سایه به برخی از نور روشن است.

کالیفرنیا بر اساس rocketmaker تا به حال عمل در حالت خفا تا زمانی که فقط چند هفته پیشو این برنامه ریزی به تلاش خود برای اولین بار مداری ماموریت سهشنبه آینده (فوریه. 25) از یک پایگاه فضایی در آلاسکا به عنوان بخشی از DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) راه اندازی چالش است.

اگر موفق اولیه که پرواز را خالص Astra $2 میلیون و مجموعه این شرکت تا به پیروزی اضافی $10 میلیون اگر آن را می توانید آس دوم راه اندازی از یک پد در آلاسکا پایگاه فضایی در ماه مارس 18.

مرتبط: خطرناک ترین سلاح های فضایی تا کنون

Astra یک شرکت مستقر در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, با هدف پرتاب ماهواره های کوچک ارزان کارآمد و بسیار اغلب. (اعتبار تصویر: Astra)

این چرخش سریع جدایی ناپذیر است و برای راه اندازی این چالش که به دنبال تحریک توسعه موشک قادر به lofting کوچک نظامی ماهواره موثر و در کوتاه توجه کنید.

“ما واقعا در حال تلاش برای ایجاد یک تغییر اساسی به ما چگونه فکر می کنم در مورد استفاده از فضا از طریق اجرای این چالش” تاد استاد DARPA مدیر برنامه برای رقابت گفت: در طول تلفنی با خبرنگاران در روز سه شنبه (Feb. 18).

از لحاظ تاریخی نظامی ایالات متحده ماهواره شده اند و قابلیت های بسیار بسیار گران هنر و صنعت است که سال ها برای توسعه. اما همه چیز در حال تغییر است; Department of Defense (DOD) در حال حاضر به دنبال یک چالاک تر و پاسخگو فضا حضور مقامات نظامی تاکید کرده اند بارها و بارها از اواخر.

“آنچه ما واقعا به دنبال یک آینده که در آن ما با استفاده از سیستم های شبکه ای — با استفاده از مقدار زیادی و تعداد زیادی از فضاپیمای کوچک در شبکه مد است که هر کدام قابل تعویض ارتقا و تاکتیکی” استاد گفت.

“و یک قطعه بزرگ است که قادر به قرار دادن آن در مدار در زمان و مکانی که انتخاب ما در جدول زمانی است که مربوط به کاربران” او اضافه شده است. “و است که واقعا چیزی است که ما در حال تلاش برای نشان دادن در اینجا در این دوره از چالش است.”

دارپا اعلام کرد راه اندازی چالش دو سال پیش. این مسابقه در ابتدا جلب توجه از 18 شرکت سه تن از آنها — Astra, باکره مدار و بردار راه اندازی پیشرفته برای تبدیل شدن به کامل کنندگان است. وکتور راه اندازی کاهش یافته است در ماه سپتامبر سال 2019 (و اعلام ورشکستگی چند ماه بعد). باکره مدار خارج شد در ماه اکتبر 2019 ترک ماهواره به تنهایی ایستاده.

و منطقه خلیج شرکت به زودی یک فرصت برای نشان دادن مسائل خود را. ماهواره کوچک-ماهواره پرتاب موشک 3.0 خواهد آسانسور را از اقیانوس آرام پایگاه فضایی پیچیده در جزیره کودیاک خاموش سواحل جنوبی آلاسکا در یک پنجره ای که باز می شود در فوریه. 25 و اجرا می شود از طریق 1 مارس (هر چند ماهواره را دریافت کنید اگر در آب و هوای بد و بدتر).

38-پا بلند (11.6 متر) موشک را حمل چهار های مختلف بر روی کامپیوتر کاربر: 3.3-lb. (1.5 کیلوگرم) DOD ارتباطات cubesat به نام Prometheus; دو 3.3-lb. صنایع دستی ساخته شده توسط دانشگاه فلوریدای جنوبی است که نشان می دهد cubesat-به-cubesat ارتباطات و فضا شی خودکار گزارش سیستم (فروید) یک بار ارائه شده توسط ویرجینیا-شرکت بر اساس ببر خلاقیت و نوآوری است که آزمون یک فانوس دریایی برای مدیریت ترافیک فضایی و فضای آگاهی موقعیتی.

سه cubesats مستقر خواهد شد به مدار اما SOARS خواهد ماند متصل به موشک را به مرحله بالایی استاد گفت.

مرتبط با: Cubesats: Tiny payloads مزایای زیادی برای تحقیقات فضایی

Astra نمی یاد هویت این محموله تا Jan. 22 و نمی دراز چشم به دنده تا چهار روز قبل از شروع در اولین DARPA, مقامات گفت. این هم بخشی از راه اندازی چالش است که نیاز به راه اندازی ارائه دهندگان انعطاف پذیر و سازگار است.

هدف مدار برای راه اندازی اولین بار است که 277 مایل (445 کیلومتر) بالاتر از سطح زمین, کارشناسی ارشد گفت. اما دارپا مقامات در نظر گرفتن ماموریت موفقیت اگر می رسد مدار حداقل 93 مایل (150 کیلومتر) تا او اضافه شده است.

اگر که اتفاق می افتد Astra برنده خواهد شد $2 میلیون و شروع به آماده سازی خود برای که پتانسیل 10 میلیون دلار دوم راه اندازی خواهد شد که هدف کمی متفاوت مدار. به دنبال ماموریت را نیز بلند کردن از یک پد در اقیانوس آرام پایگاه فضایی پیچیده یکی دیگر از جنبه های کلیدی از DARPA راه اندازی چالش.

“آیا ما منتقل 5000 مایل یا 1000 پا فنی و چالش های مرتبط با آن و به نفع چه ما در حال تلاش نشان از اهداف نظر باقی می ماند همان” استاد گفت.

هیچ تضمینی وجود ندارد که در آینده ماموریت (یا ماموریت) موفق خواهد بود البته. هر چند ماهواره را آزمایش کرده است موشک 3.0 بر روی زمین در کالیفرنیا شرکت کرده است و در عین حال برای انجام یک مداری راه اندازی شده است.

در واقع شرکت نمایندگان تاکید کرد که یک شکست خواهد بود نه تکان دهنده و نه به خصوص آسیب رساندن به ماهواره Astra چشم انداز رفتن به جلو. مدیر عامل شرکت Chris کمپ گفت که آن را در طول تاریخ گرفته مداری راکت چهار تلاش می کند قبل از آنها ace یک ماموریت.

“پس در برابر چهار ما خوشحال خواهد بود اما انتظار نیست به طور کامل در رسیدن به همه اهداف در اینجا” کمپ گفت: در روز سه شنبه telecon.

“اما این کشور در حال حاضر به طور کامل قابل حمل, راه اندازی, سیستم,” او اضافه شده است. (موشک 3.0 طراحی شده است به جا در داخل یک کانتینر حمل و نقل.) “و ما قادر خواهد شد در طول ماه های آینده راه اندازی و راه اندازی و راه اندازی دوباره برنامه به طور بالقوه از سایت های مختلف. و در حال حاضر ما باید این قابلیت را دارد که DARPA می خواستم ببینم امریکا به چالش کشیده و با ایجاد.”

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>