اقامت مستند نشده به نظر می رسد امن تر برای برخی از مهاجران

برگزاری یک وضعیت حقوقی مانند کارت سبز—باعث می شود برخی از مهاجران مستند نشده و حتی بیشتر ترس از اخراج یک مطالعه جدید در دالاس تگزاس نشان می دهد.

آنها ممکن است نگران باشید که این نوع از اسناد و مدارک آنها را شناخته شده به مقامات اداره مهاجرت که می تواند به راحتی آنها را از کشور اخراج می گوید اسد L. Asad, استادیار جامعه شناسی در دانشگاه استنفورد.

اسد انجام چند مصاحبه با 50 مستند نشده و مستند مهاجران زندگی در دالاس شهری منطقه بین سال های 2013 و 2015. در آن زمان او یاد گرفته در مورد زندگی روزمره خود و تصمیم گیری های آنها ساخته شده به عنوان آنها پیمایش زندگی خود را در ایالات متحده است.

برای برخی از مهاجران بدون مصاحبه, کسانی که تصمیم گیری گاهی اوقات شامل باقی مانده مستند نشده حتی زمانی که واجد شرایط قانونی. آنها احساس کردند که باقی مانده غیر قابل کشف و به مقامات اداره مهاجرت به نفع خود حضور طولانی مدت در ایالات متحده است.

مهاجران مستند نشده’ ترس

برای مثال اسد در مصاحبه Josefina یک مستند نشده مادر دو از مکزیک است. در حالی که او واجد شرایط برای اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه ای است که کمک مالی به او اجازه کار و موقت کردند از اخراج او تصمیم به اعمال می شود به دلیل آن که او را شناخته شده به مقامات. “چرا من اجازه La Migra [مقامات مهاجرت] پیدا کردن من ؟” او گفت: Asad.

او ترجیح به زندگی در آمریکا “کردن رادار.” ناشناخته باقی مانده—و مستند نشده—ساخته شده Josefina احساس امنیت. زمانی که اسد از او خواست اگر او می ترسید اخراج او گفت: “چرا من باید مجبور به نگرانی در مورد آن ؟ من نمی دانم لا Migra و لا Migra نمی من می دانم.”

“هر اشتباه شما را, شما را تا پایان با برچسب در سیستم است.”

Josefina و دیگران در این مطالعه درک رسمی پرونده در ارتباط با وضعیت حقوقی به عنوان خطرناک—مشاهده اسد در بر داشت اعمال می شود به مستند مهاجران به عنوان به خوبی.

دیگری جواب مارینا وارد آمریکا از مکزیک به طور غیر قانونی و مستند نشده باقی مانده تا زمانی که او موفق به دریافت مجوز از طریق DACA.

اسد رود مارینا احساس نسبتا امن از اخراج به دلیل وضعیت حقوقی. به جای او احساس آسیب پذیر تر است. او می ترسید که حتی جزئی ترین مورد تخلف از جمله نقض ترافیک می تواند او را تبعید کردند.

“شما را به زندگی می کنند با احتیاط” مارینا گفت: Asad. “هر اشتباه شما را, شما را تا پایان با برچسب در سیستم. اگر شما در حال رانندگی و شما می توانید یک بلیط شما باید به آن پرداخت. اگر شما نمی پرداخت, شما می توانید پس از آن دستگیر شد. که می تواند منجر به اخراج از کشور.”

وضعیت حقوقی یک شمشیر دو لبه

“اسناد و مدارک است که به سختی یک سپر از اخراج ترس” اسد می گوید. “اسناد و مدارک می توان برخی از حفاظت از اخراج, اما آن را نیز می تواند افزایش ترس از بوروکراسی که به ‘سند’ مهاجران را بیشتر درک توانایی برای نظارت و اخراج آنها است.”

اسد همچنین دریافتند که مستند مهاجران بودند فقط به عنوان ترس از اخراج به عنوان مهاجران که قبلا تبعید کردند. در حال حاضر به راحتی قابل شناسایی آنها می ترسید آنها را می توان در اخراج در هر زمان—که آیا آنها نقض قانون و یا نه.

به عنوان مارینا presciently گفت: اسد در سال 2015 به خوبی قبل از انتخابات ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او را به خروج احتمالی از IF حمایت “این چیزی است که موقت است. شما هرگز می دانم که آنها ممکن است آن را به عقب.”

ترس از اخراج

اخراج ترس بنیادی از دهه اصلاحات مهاجرت که قرار تبعید در مرکز سیاست خود را. اسد می گوید.

از اواسط 1980s شرایط برای اخراج مهاجران را به طور چشمگیری گسترش یافته است. برای مثال در سال 1988 قانون مهاجرت و ملیت اجباری اخراج از هر غیر شهروندی محکوم به یک “جنایت تشدید.” در سال 1996 قانونی اصلاح قانون مهاجرت و مهاجر مسئولیت عمل و ضد تروریسم و موثر مجازات اعدام در عمل گسترش “جنایت تشدید” دسته همچنین شامل هر محکوم به جنحه با یک جمله از حداقل یک سال در زندان است.

به عنوان یک نتیجه از تغییر سیاست این دیگران اخراج شده است به طور قابل توجهی افزایش یافته و بیش از گذشته از چهار دهه. حدود 79 درصد از 7.4 میلیون تبعید ثبت شده بین سالهای 1892 و 2015 رخ داده از سال 1986 اسد می نویسد.

اگر سیاست های مهاجرتی است که به عنوان تنبیهی و غیر قابل پیش بینی ممکن است منجر به بیشتر مهاجران مستند نشده باقی مانده, اسد می گوید.

“برخی از مهاجران مستند نشده ممکن است سرد از فرصت های قانونی در تلاش برای حفظ یک حس نامرئی به یک سیستم آنها در درجه اول به عنوان تنبیهی” اسد می گوید.

“اگر ترس از اخراج منجر مهاجران به تصویب نادر فرصت برای وضعیت حقوقی در جستجوی خود را برای نامرئی از یک سیستم آنها به عنوان بی رحم آنها و خود ما-شهروند کودکان ممکن است به صورت محدود فرصت برای ترویج خود را در دراز مدت به خوبی در این کشور است.”

این مقاله به نظر می رسد در قانون و جامعه را نقد کنید.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im