اقامت در خانه دستور تشدید خشونت ترس

اقامت در خانه سفارشات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 می تواند به تشدید ترس از مردم که قربانیان خشونت خانگی یک کارشناس هشدار می دهد.

به عنوان روز انزوا کشیده به هفته و ماه به ماه متفاوت خطر پدید آمده است می گوید: Susan B. Sorenson مدیر Ortner مرکز در مورد خشونت و بدرفتاری و استاد در دانشکده علوم اجتماعی سیاست و عمل در دانشگاه پنسیلوانیا است.

“هنگامی که فرمانداران و شهرداران و دیگران بودند صدور اقامت در خانه راهنمایی من آنتن رفت تا حق دور. COVID-19 تهدیدی برای سلامت اما خطر نیست همیشه فقط در جمعیت. گاهی اوقات آن را در صمیمی ترین فضاهای,” او می گوید.

هر چند ما به احتمال زیاد نمی دانید این بیماری همه گیر را پر اثر در همسرآزاری برای سال داده ها در حال حاضر نشان می دهد خوشه به عنوان افرادی که ممکن است قبلا شده اند قادر به محدود کردن قرار گرفتن در معرض سوء استفاده شریک در حال حاضر در صورت نیاز از توان در محل با آن شخص.

در سراسر جهان, گزارش خشونت خانگی افزایش یافته است به گفته سازمان ملل متحد از آمار. فرانسه و آرژانتین قبرس و سنگاپور به عنوان مثال تجربه کرده اند حداقل 25 درصد بیشتر تماس های از این نوع در ماه گذشته و دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ با صدور درخواست برای جهان به توجه یکی فرانسیس تکرار.

در اینجا Sorenson مذاکرات در مورد چالش های جدید در اطراف همسرآزاری در دوران COVID-19 و در مورد چشم انداز مثبت در خرید تفنگ از آنجا که بحران آغاز شد:

منبع: پن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>