دولت اطلاعات ماسک پنهان COVID-19 نقاط داغ

وجود دارد به سرعت در حال تشکیل COVID-19 نقاط داغ در سراسر ایالات متحده از جمله در ایالت های جنوبی از جمله آرکانزاس تنسی و می سی سی پی, با توجه به یک گروه از دانشمندان داده.

نگاه کردن به داده ها در سطح شهرستان به جای سطح دولت اجازه داده آنها را برای پیدا کردن روند “پنهان” در نمای بزرگتر, محققان می گویند. نتایج وارد شده در یک تجسم تعاملی یک راه موثر تر پیگیری coronavirus خوشه و مستقیم به فوریت نیاز به منابع است.

“شهرستان در سطح تصویری نشان می دهد به طور چشمگیری بیشتر همه گیر چشم انداز که در آن اطلاعات جمع به تنهایی می تواند از دست های محلی در نقاط داغ از افزایش COVID موارد می گوید:” Marynia Kolak, دستیار مدیر انفورماتیک پزشکی در مرکز داده های مکانی علم در دانشگاه شیکاگو است. “اگر شما فقط نگاه در دولت اطلاعات در سطح یک شهرستان خوشه را باید شدید به نشان می دهد و سپس شما در حال حاضر خیلی دیر شده برای بسیاری از این اقدامات پیشگیری.”

A map shows the largest affected areas in red and growing hot spots in blue, many of which are in the south and midwest
نقشه برداری coronavirus موارد توسط شهرستان در ایالات متحده نشان می دهد رشد نقاط داغ در مناطق روستایی و مناطق جنوبی. (اعتبار: مرکز داده های مکانی علم/ U. شیکاگو)

Kolak قبلی کار شامل تجزیه و تحلیل گسترش مواد مخدر بیماری همه گیر که در آن او در بر داشت محلی شهرستان در سطح داده می شود مهم است. به عنوان coronavirus شروع به سرعت در حال گسترش او و همکارانش در مرکز داده های مکانی علم به سرعت کار می کرد برای اعمال رویکرد را بهتر شناسایی و پیگیری COVID-19 نقاط داغ روزانه.

از مارس 23, آنها قابل توجه یافت خوشه در دیترویت و نیواورلئان و همچنین در لیتل راک و پاین بلاف آرکانزاس; Greenville, می سی سی پی; نشویل تنسی; آتلانتا و آلبانی, Georgia; و کلمبیا, کارولینای جنوبی. منطقه مشهد است که در پنج از سراسر کشور coronavirus خوشه که با توجه به مجموع موارد تایید شده به تنهایی.

یک تعداد آنها با توجه به تعداد موارد تایید شده در هر میلیون نفر در این منطقه است. در حالی که نیویورک و نیوجرسی بودند هنوز هم بالاترین در 1,444 مورد در هر میلیون نفر, Ga. و نیواورلئان بودند به مراتب پشت سر نیست در 527 و 508 بود.

“در حالی که بالا مورد اعداد در جمعیت متراکم بالا-سفر مناطق مانند شهر نیویورک نیوجرسی و سیاتل البته تمرکز نگرانی های محلی نقاط داغ در مناطق محدود بیمارستان زیرساخت می تواند به راحتی نادیده گرفته می گوید:” Xun Li, دستیار مدیر اطلاعات علم در CSDS. “حتی در چند روز گذشته ما به تماشای خوشه ظهور در مناطق مانند آلبانی گرجستان و چرخش بسیار سریع باشد. در حال حاضر ما در حال گرفتن گزارش می دهد که در Icu هستند یا بیش از ظرفیت وجود دارد.”

دو COVID-19 خوشه پوشش بسیاری از آرکانزاس و در نزدیکی مناطق در می سی سی پی. با کم تعداد مرگ و میر در این خوشه اما رشد سریع نرخ به تازگی مورد تأیید آرکانزاس است و به احتمال زیاد بسیار آسیب پذیر برای فشرده موارد در هفته های آینده دانشمندان می گویند.

آلبانی و آتلانتا در جورجیا نشان داده اند چنین آسیب پذیری در حال حاضر و ممکن است بیشتر طول بیماری همه گیر به چندین بیمارستان را در حال حاضر آغاز شده برای رسیدن به نقاط استرس; تخت ICU در حال حاضر در ظرفیت در بسیاری از مکان ها.

A map of Georgia shows hot spots around Atlanta and Albany
در جورجیا آتلانتا و آلبانی هستند احاطه شده توسط چند شهرستان خوشه COVID نقاط داغ. (اعتبار: مرکز داده های مکانی علم/U. شیکاگو)

محققان نگران هستند که حتی اگر وجود دارد کمتر از تعداد موارد در بیمارستان ها در مناطق روستایی وجود دارد و همچنین نسبت کمتری تخت هواکش و کادر پزشکی به خصوص در کشورهای که نمی گسترش مدیکید. این مناطق نیز ممکن است توانایی برای مذاکره محصولات و خدمات مورد نیاز برای این بیماری همه گیر پاسخ. بسیاری از مناطق روستایی و مناطق جنوبی بیشتر از قبل موجود آسیب پذیری مانند نرخ بالاتر از آسم و جمعیت بزرگتر از هر دو مسن و افراد معلول به گفته محققان.

این تیم با استفاده از داده ها از 1point3acres ردیاب یک مجموعه داده های تولید شده توسط یک تیم از داوطلبان به رهبری یک بارگذاری ویژگی های رهبری از زمان شروع این بیماری همه گیر. محققان اعتبار شهرستان برآورد روزانه علیه دولت در بخش بهداشت و درمان ،

آنها شناسایی نقاط داغ با نگاه به مجموع تعداد موارد تایید شده و سپس تنظیم آن برای مردم است. آنها در جستجو برای مناطقی که به طور نامتناسبی بالا تعداد موارد در جمعیت که پایمال منابع محلی بیشتر به سرعت.

تیم متمایز نقطه داغ خوشه و پرت: خوشه هستند شهرستانهای استان که تعداد زیادی از موارد و احاطه شده توسط استان ها با تعداد زیادی از موارد. نقاط دورافتاده مناطق که تعداد زیادی از موارد در داخل شهرستان و کمتر از موارد در کشورهای همسایه.

“ما کمک می کند که قرار, و در حال ظهور در معرض خطر و یا اولویت برای مهار می گوید:” پژوهشگر فوق دکترا Qinyun Lin.

“مفید ترین گام بعدی این است که برای به اشتراک گذاشتن این با کارشناسان محلی در هر منطقه خواهد شد که بهتر حس خاص خود را از آسیب پذیری و عادات; برای مثال آیا شما یک مقدار زیادی از کارگران مهاجر بین مناطق است که می تواند به گسترش این ویروس در بین شهرستانهای استان با سرعت بیشتری” Kolak توضیح می دهد.

این تیم در حال حاضر پیوست یک منطقه ای تلاش برای تقویت و تاثیر خود را با دانشگاه ویسکانسین-مدیسون COVID علوم اطلاعات تیم به اعتبار بیشتر این شهرستان برآورد دو برابر دیگر منابع مستقل.

آنها همچنین کار با علوم بهداشت حرفه ای برای شناسایی و مفید ترین اطلاعات را به ترکیب و توزیع را بیشتر تاثیر است. این تیم ادامه خواهد داد برای به روز رسانی نرم افزار نقشه که اطلاعات بهتر و دقیق تر تست شماره در دسترس است.

منبع: دانشگاه شیکاگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>