‘استارت’ زمین رشد در فلش. در اینجا این است که چگونه این سیاره آن را انجام داد.

گرد و غبار از شهاب سنگ ها که سقوط بر روی زمین فرود آمد نشان داد که زمین را پیشرو شناخته شده به عنوان نیا-زمین تشکیل شده بسیار سریع تر از آنچه قبلا تصور یک مطالعه جدید می یابد.

یک تجزیه و تحلیل از این شهاب سنگ گرد و غبار نشان داد که نیا-زمین تشکیل شده در حدود 5 میلیون سال است که بسیار سریع و نجوم صحبت کردن.

قرار داده راه دیگر اگر کل 4.6 میلیارد سال از منظومه شمسی را به وجود فشرده شد به یک دوره 24 ساعته نیا-زمین تشکیل شده فقط در 1 دقیقه و 30 ثانیه محققان گفتند.

مرتبط: ستاره افتاده: گالری معروف شهاب سنگ

این یافته جدید می شکند با این که قبلا برگزار می شود ایده که نیا-زمین تشکیل وقتی بزرگتر و بزرگتر سیارهای بدن به طور تصادفی ناودان به یک دیگر یک فرایند است که گرفته اند چند ده میلیون سال یا حدود 5 تا 15 دقیقه در داستانی 24 ساعته زمانبندی.

در مقابل ایده جدید نگه می دارد که سیارات تشکیل شده از طریق صفحه ی یک پارچه گرد و غبار کیهانی یک فرایند که در آن گرد و غبار بیشتر و بیشتر جذب ذرات از طریق گرانش است. “ما شروع به از گرد و غبار و اساسا” مطالعه محقق مارتین شیلر در بیانیه ای گفت. شیلر یک دانشیار ژئوشيمی در مرکز ستاره و شکل گیری سیاره (StarPlan) در دانشگاه کپنهاگ را گلوب موسسه در دانمارک.

با اعلام, میلیمتر-اندازه ذرات گرد هم آمده اند, “باران را در بدن در حال رشد و ساخت سیاره در یک بروید” شیلر گفت.

شیلر و همکارانش ساخته شده است این یافته با مطالعه آهن ایزوتوپیا نسخه های مختلف از عنصر آهن در شهاب سنگ گرد و غبار. پس از به دنبال در ایزوتوپ آهن در انواع مختلف از شهاب سنگ ها آنها متوجه شدم که تنها یک نوع حال مشخصات آهن بود که شبیه به زمین است: CI chondrites که شهاب سنگ های سنگی. (“C” مخفف کربن و “من” مخفف Ivuna یک محل در تانزانیا که در آن برخی از CI شهاب سنگ ها یافت می شوند.)

گرد و غبار در این CI chondrites بهترین تقریب در خارج وجود دارد برای سیستم های خورشیدی را به طور کلی ترکیب محققان گفتند. در منظومه شمسی را در اوایل روز و گرد و غبار و مانند این پیوست با گاز و هر دو قریب به یک اتحاد دیسک در مدار رشد خورشید.

در طول دوره از 5 میلیون سال منظومه شمسی سیاره تشکیل شده است. با توجه به مطالعه نیا-زمین هسته آهنی تشکیل شده در طول این زمان بیرون کشیدن accreted آهن از نیا-سیاره گوشته. در نهایت این نیا-سیاره شد زمین ما امروز می دانیم.

پیام از مریخ

شهاب سنگ از مریخ بگویید دانشمندان که در آغاز ترکیب ایزوتوپ آهن در مواد ساخت تا زمین متفاوت بود از آنها بعد از آن. این به احتمال زیاد اتفاق افتاده به دلیل گرما از جوان در حال رشد خورشید تغییر آنها محققان گفتند.

پس از چند صد هزار سال گذشت, منطقه ای که در آن زمین تشکیل شد سرد شد به اندازه کافی برای سوار CI گرد و غبار که از دورتر به تبدیل شدن به بخشی از نیا-زمین اعلام دیسک.

با توجه به این که آهن از این دور گرد و غبار موجود در گوشته زمین را امروز آن را حس می کند که “بسیاری از قبلی آهن در حال حاضر حذف شده به هسته” شیلر گفت. “همین دلیل است که هسته اصلی شکل گیری اتفاق افتاده است باید زود است.”

دیگر ایده — که زمین تشکیل شده که سیارهای بدن به طور تصادفی برخورد با یکدیگر — ندارد, او گفت:. “اگر زمین تشکیل شد یک فرایند تصادفی که در آن شما فقط شکست بدن شما هرگز قادر به مقایسه با آهن ترکیب زمین تنها به یک نوع از شهاب سنگ,” شیلر گفت. “شما می توانید مخلوطی از همه چیز است.”

این یافته جدید نیز ممکن است اعمال می شود به سیارات دیگر در جهان محققان اشاره کرد. در اصل این به این معنی است که سیارات دیگر ممکن است رشد بسیار سریع تر از آنچه قبلا متوجه شدم. در واقع وجود دارد در حال حاضر شواهدی وجود دارد که این احتمال وجود دارد که در صورت توجه به داده ها بر روی هزاران نفر از سیارات فراخورشیدی در کهکشان های دیگر گفت: مطالعه همکاری محقق مارتین Bizzarro استاد در StarPlan.

“در حال حاضر ما می دانیم که شکل گیری سیاره اتفاق می افتد در همه جا” Bizzarro در بیانیه ای گفت:. “هنگامی که ما درک این مکانیسم در منظومه ما ممکن است مشابه استنتاج در مورد سایر سیستم های سیاره ای در کهکشان است.”

این روند حتی ممکن است توضیح دهید که چه وقت و چگونه اغلب آب است accreted در طول شکل گیری سیاره.

“اگر نظریه اولیه سیاره ای را اعلام واقعا درست است و آب است و به احتمال زیاد فقط یک محصول از شکل گیری یک سیاره مانند زمین” Bizzarro گفت. “ساخت مواد تشکیل دهنده از زندگی به عنوان ما آن را می دانم [است] به احتمال زیاد یافت می شود در جای دیگر در جهان است.”

مطالعه آنلاین منتشر شد Feb. 12 در مجله علم پیشرفت.

در اصل منتشر شده در Live علم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im