‘جنگ ستارگان: بالا با جمهوری اسلامی نشان داد: کتاب های جدید را معرفی خواهد کرد و گذشته جدی عصر

“جنگ ستارگان” شروع حماسی “داستان سرایی ابتکار” برای پر کردن تاریخچه حق رای دادن حدود 200 سال قبل از وقایع سال 1999 در فیلم “جنگ ستارگان: تهدید شبح.”

حق رای دادن آغاز شد و در سال 1977 شده است و با انتشار یک فیلم جدید در هر سال پس از “نیروی بیدار” در سال 2015. “جنگ ستارگان” است که به خوبی شناخته شده برای به تصویر کشیدن نبرد مداوم بین lightsaber-دارای حق اعمال جدی شوالیه و نیروهای شر. اما کتاب های جدید و کمیک آمده از یک شادتر زمان Disney Publishing Worldwide گفت: در آزادی مطبوعات.

“‘Star Wars: The High جمهوری‘ است که در یک دوره زمانی که کهکشانی جمهوری و جدی سفارش در ارتفاع خود را خدمت و حفاظت از کهکشان” دیزنی گفت: در این بیانیه. “این یک امیدوار, خوش بینانه, زمان, زمانی که جمهوری و جدی هستند شریف و محترم است.”

مرتبط با: نوزاد Yoda, اسباب بازی از “جنگ ستارگان” خواهد شد راه اندازی یک کمپین توقف cuteness این سال

اما این که چرا این سری است که مجموعه تا قبل از فیلم دیزنی گفت: این امر می تواند تا جدول زمانی “را با هم تداخل نمی کنند هر فیلم یا سریال در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای تولید است.” طنز-انتشار برنامه ریزی شده است در چند مرحله; اول خواهد شد به نام “نور جدی.” دیگر عناوین عبارتند از: “به تاریکی” و “یک تست شجاعت.”

“ما خیلی هیجان زده به باز کردن چنین غنی و بارور عصر برای نویسندگان ما به اکتشاف” کاتلین کندی رئیس جمهور از تولید شرکت لوکاس فیلم گفت: در این بیانیه است. “ما شما را به دیدن جدی در نخست خود را.”

بسیاری از نویسندگان شناخته شده است در حال شرکت در این پروژه است. آنها عبارتند از کلودیا خاکستری, چارلز Soule, جاستینا, ایرلند, Daniel جثه بزرگتر و کون اسکات. کمیک ها و کتاب منتشر خواهد شد در جنگ ستارگان جشن آناهایم در ماه اوت سال 2020 و برخی از عناوین در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش دیزنی اضافه شده است.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im