‘ستاره بازحمت حرکت کردن’, Wil Wheaton, روایت جدید مریخ’ کتاب صوتی توسط اندی ویر

طرفداران “پیشتازان فضا” و “مریخ” (Crown Publishing, 2014) — ضربه رمان اندی ویر در مورد داستانی فضانورد علامت Watney بودن رشته در سیاره سرخ — هیجان انگیز, کتاب صوتی به نگاه به جلو به.

پرفروشترین رمان جدید کتاب صوتی درمان از طریق قابل شنیدن است. در این نسخه جدید این کتاب روایت بازیگر Wil Wheaton (“Star Trek: The Next Generation,” “The Big Bang Theory”). کتاب صوتی همچنین شامل منحصر به فرد برای طرفداران “مریخ”: چندین جدید داستان های کوتاه از سرريز مورد Watney.

ویر عاشق قبلی کتاب صوتی نسخه از تریبون انتشارات ثبت شده توسط r. c. بری که هر دو راوی و سرريز شد فقط با شروع کردن در حرفه خود Weir گفت: Space.com. “راوی انجام یک کار فوق العاده. هر کس دوست داشت نسخه خود را و همه دنیا درست بود. همه ساخته شده مانند راهزنان” ویر گفت.

گوش دادن به گزیده ای از جدید صوتی توسط ابراز ویتون زیر:

مرتبط: یادگیری از ‘مریخ’: مت دیمون مذاکرات یادگیری از فیلم

پشت کتاب صوتی

“مریخ” در حال حاضر در دسترس به عنوان یک کتاب صوتی از شنیدن. (اعتبار تصویر: تاج ناشران)

پس آنها همکاری در audiobook هر دو از حرفه خود را در زمان یک به نوبه خود.

برای ویر “مریخ” به پایان رسید تا با یک ضربه هالیوود با مت دیمون به عنوان بازیگران Watney و ویر نیز به قلم یکی دیگر از ضربه زدن به فضای رمان به نام “آرتمیس” (تاج انتشارات 2017). در ضمن براي گسترش خود sci-fi صوتی قرائت و در حال حاضر راوی از 250 کتاب. با افزایش موفقیت از سایت و کتاب های صوتی شرکت شنیدن نگاه برای به دست آوردن اصلی کتاب صوتی از “مریخ.”

“پس قابل شنیدن در آمد و گفت:” ما به شما شمع از پول برای [audiobook] حقوق.’ من شخصا همواره از طرفداران شمع عظیمی از پول” ویر گفت. اما قابل شنیدن بود قادر به رسیدن به یک توافق با سکو برای خرید کتاب صوتی و زمانی که این شرکت خواسته بری به rerecord کار آن را نمی تواند تامین بودجه های جدید ویر توضیح داد.

بنابراین این شرکت خواسته ویتون که ویر به عنوان یک انتخاب طبیعی برای قرض دادن صدای خود را به کتاب. ویتون نقل کرده ده ها تن از شناخته شده sci-fi و علم و عناوین از جمله ارنست کلاین را “آماده پخش یک” (Crown Publishing, 2011) و webcomic “xkcd” خالق Randall Munroe “چه می شود اگر؟” (Houghton Mifflin Harcourt, 2014).

“آره, من یک فن بزرگ. من خواندن این کتاب که آن را بیرون آمد” ویتون مورد گفت: “مریخ” در یک مصاحبه جداگانه با Space.com. او گفت که ناشران هرگز به طور کامل به او توضیح داد که چرا آنها را در انتخاب او برای روایت این نسخه جدید از کتاب صوتی اما افزود که او “خیلی هیجان زده را به این کتاب به زندگی را انتخاب کردم نه به خاطر پرسیدن این سوال است.”

ویتون گفت که او احساس او عملکرد فوق العاده مهم است زیرا یکی دیگر از نسخه از کتاب صوتی در حال حاضر وجود دارد که مخاطبان در حال حاضر دوست دارم. “بنابراین من نیاز به مردم … بهترین داستان من قادر به دادن” او گفت:.

قبل از ضبط خود را مطالعه بازیگر گذاشتم از طریق کتاب به یادآوری خود را از طرح مراقب باشید به فکر می کنم در مورد چگونه او را بازی Watney خود را. “این برای من بسیار مهم است که من نمی ترکیب عملکرد من با مت دیمون عملکرد. بنابراین من دور مانده از فیلم” او گفت:.

در حالی که ویتون و ویر هنوز هم هیجان زده است که آنها را به همکاری آنها همچنین مشغول کار بر روی, جدید, جداگانه, پروژه های است که طرفداران را ببینید در سال آینده یا بیشتر. ویر به پایان رساندن اولین پیش نویس خود را برای رمان بعدی اما او گفت که او نمی تواند می گویند بیشتر در مورد آن از به اشتراک گذاری برنامه ریزی تاریخ انتشار بهار 2021.

چرا صبر کنید, شما ممکن است بپرسید? “شما نمی خواهید به انتشار یک کتاب داستانی در نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری” ویر گفت: بیشتر توضیح است که پرفروشترین کتاب در هر سال یک انتخابات تمایل دارند در مورد سیاست. “بنابراین همه نویسندگان داستان صبر کنید. اگر شما می خواهید به خرید بروید برای کتاب خوب, آن را بهار 2021. این زمانی است که یک سال تمام از چاپ و نشر کتاب یبوست در حال رفتن به بیرون می آیند.”

ویتون همچنین دارای دو کتاب در 12 ماه آینده از جمله یک رمان (این موضوع است که نازل شده است) و یک سری از مقالات و سخنرانی های در مورد زندگی با افسردگی و اضطراب است. علاوه بر این او گفت: “با وجود همه این چیزهایی که اتفاق می افتد که واقعا هیجان انگیز است اما من مجاز به صحبت در مورد آن است.”

خوب در واقع وجود دارد یک استثنا است. ویتون نیز پشت جدید “پیشتازان فضا: پیکارد” aftershow به نام “اتاق آماده,” نام بعد از یک سفر کوتاه مدت برای فرماندهی و مسئول دفتر در یک کشتی فضایی. اولین قسمت از بحث نشان می دهد کاهش یافته پنج شنبه (Jan. 23) و ویتون در حال حاضر به امضا برای فصل دوم.

در علاوه بر این به جدید sci-fi, پروژه ویتون شده است پس از حوادث در زندگی واقعی پروازهای فضایی و اکتشافات فضایی به تازگی او گفت:. در سالگرد 50 از آپولو 11 در 20 ژوئیه سال 1969 touchdown اولین crewed ماه فرود ویتون وارد شده به یک وب سایت است که نشان داد آپولو ماموریت آشکار در زمان واقعی است. شانس با او تنظیم فقط در یک دقیقه قبل از سالگرد دقیق لحظه ای که نیل آرمسترانگ قدم بر سطح ماه است. “من رو به تماشای آن احساس بسیار ویژه به من” بازیگر گفت.

ویتون گفت که او شک و تردید در مورد تهمت, دولت برنامه ای برای بازگشت انسان به سطح ماه تا سال 2024 چون بازحمت حرکت کردن ستاره گفت: او احساس می کند که دولت خود خدمت. “هنگامی که آنها می گویند ما در حال رفتن به انجام کاری که به سود همه بشریت احساس می کنم که یک دروغ” ویتون گفت. هنوز ویتون نیست مخالف به اکتشاف فضا به طور کلی. او گفت که او به نفع بیشتر اکتشافات فضایی در کوتاه مدت, آیا توسط ربات یا انسان است.

“من فکر می کنم فضای بیشتر بهتر است که برای تلفن های موبایل مانند یک غار مرد گفت: من آن را می دانم — اما این چیزی است که من همیشه فکر می کردم” ویتون گفت. “هر چه زودتر ما می توانید به داشتن یک ایستگاه فضایی است که بسیاری از مردم می تواند در زندگی بهتر است. ماه را می توان مورد استفاده برای پله های نقطه نقطه برای بیشتر انسان اکتشاف کهکشان.

“ما در حال قتل سیاره ما و برای یک میزبان کامل از نفرت و غیرقابل دفاع دلایل و افرادی که باید صرفه جویی ما را از این [تهدید] در حال تظاهر آن وجود ندارد” ویتون افزود: با اشاره به تغییر آب و هوا است که باعث شده است, و بدتر شده توسط فعالیت های انسانی. “ما به این سیاره اگر این گونه است که برای زنده ماندن.”

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im