‘Star Trek’ سپر جلو: ما نمایندگان مجلس با توصیه به استفاده از Vulcan پستال برای جلوگیری از coronavirus قرار گرفتن در معرض

به عنوان مسئول coronavirus COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر جهان قانونگذاران نشان می دهد یکی دیگر از اندازه گیری برای جلوگیری از گسترش بیماری: یک رب النوع اتش و فلزکاری تبریک.

در حالی که شستن دست ها و محدود کردن قرار گرفتن در معرض ایده آل باقی می ماند راه برای محافظت از خودتان و دیگران از گسترش بیماری هایی مانند آنفولانزا یا COVID-19 قانونگذاران و “پیشتازان فضا” طرفداران به طور یکسان پیشنهاد کرده اند که به جای دست دادن با استفاده از Vulcan تبریک که لئونارد نیموی که اسپاک در سری اصلی از معشوق حق رای دادن معروف ابداع.

در یک بسته-درب دیدار از خانه دموکراتیک حزبی صبح امروز (10 اسفند), coronavirus عمده موضوع بحث با توجه به سی ان ان. این جلسه شامل بحث در مورد چگونه کاربران می تواند بهترین جلوگیری از گسترش ویروس.

مرتبط با: کارمند ناسا آزمایش مثبت برای coronavirus در مرکز ایمز (ames)
بیشتر:
13 Coronavirus اسطوره گران با علم

Coronavirus مبانی

حضور یک پزشک در این نشست lightheartedly پیشنهاد کرد که به جای لمس کردن از طریق سلام مثل دست دادن, مردم می توانند با استفاده از “زندگی طولانی و کامیابی نشانه” با اشاره به رب النوع اتش و فلزکاری تبریک.

این پزشک است که برای اولین بار به آن را نشان می دهد به عنوان بازحمت حرکت کردن طرفداران و مدافعان سلامت شده اند های پستال به عنوان یک نشاط اما راه موثر برای ارتباط برقرار کردن با دیگران بدون گسترش میکروب ها.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>