‘Star Trek: پیکارد’ بیشتر ‘جذاب’ در قسمت 2

در اینجا شانس خود را به پرتو را برای جلوگیری از اخلال گران برای قسمت 2 از “پیشتازان فضا: پیکارد.”

هفته گذشته اولین قسمت از “پیشتازان فضا: پیکارد” ممکن است اما آن را ترک ما بیشتر مایل و نیم نبرد در سمت راست وجود دارد. اما ما خوشحالیم که به می گویند که قسمت 2 تحت عنوان “نقشه ها و افسانه ها” در حال حاضر بهبود مشخص در قسط اول از جدید “پیشتازان فضا” سری.

ما باز بیش از این مدینه فاضله Planitia کارخانه کشتی سازی در مریخ در سال 2385 14 سال پیش و روشن است ما در حال رفتن به گرفتن یک نگاه اجمالی از تاریخ است. به نظر می رسد زرق و برق دار و ما را یاد این اولین تماس بعد (مارس 5) و هر کس کردم بعد خاموش … جدا از این خاص خدمه از مهندسین. در میان تیم مصنوعی است و آنها تلاش ناموفق برای به اشتراک گذاشتن یک شوخی با آن است. توجه آنها به وضوح همه کار با مصنوعی در حالی که برخی از مکالمه است که آشکارا برای ما بهره مند شوند اما خوشبختانه این نمایشگاه به حداقل نگه داشته است.

مرتبط با: چه “پیشتازان فضا” به تماشای قبل از ‘Star Trek: پیکارد’: یک حماسه راهنمای

در طول ناهار خود را چیزی باعث مصنوعی و آن شروع می شود با عصبانیت بهره برداری دور در کامپیوتر ترمینال. هنگامی که خدمه متوجه چیزی اشتباه است مصنوعی معافیت های صنعتی-سبک پرتو سلاح و قتل آنها را در حالی که صفحه نمایش بر روی دیوار نشان می دهد مستعمره بودن بمباران هر دو از ماهواره های در حال چرخش و از حمله به کشتی. سپس به طرز عجیبی مصنوعی نوبت پرتو سلاح های خود را در. این است که به وضوح نمادین از چیزی اگر چه دقیقا چه باقی مانده است دیده می شود. رول باز کردن اعتبارات است.

در پیکارد تاکستان (در حال حاضر مثبت شناسایی شده به عنوان Sunstone ویلا و کارخانه شراب سازیدر Santa Ynez دره در شمال سانتا باربارا) Jean-Luc Picard (پاتریک استوارت), Laris (Orla Brady) و Zhaban (Jamie McShane) بیش از نگاه دوربین های امنیتی فیلم از این حادثه که در آن پیکارد و Dahj (Isa Briones) مورد حمله قرار گرفتند.

Laris به نظر می رسد در Zhaban و می گوید آن را بیش از حد بی پروا برای تل Shiar…و باید کار Zhat Vash.

این تل Shiar است آژانس اطلاعات از Romulan امپراتوری. هدف آن بود پاسداری از امنیت امپراتوری از تهدیدات هر دو interstellar – از جمله ایالات فدراسیون سیارات به کلینگون امپراتوری و داخلی مانند خائن در Romulan جمعیت خود را. این برای اولین بار ذکر شده در “نسل بعدی” قسمت “مواجهه با دشمن” (S06 E14).

مرتبط با: پاتریک استوارت دعوت گلدبرگ Whoopi برای پیوستن به ‘Star Trek: پیکارد’!

Jean-Luc ایرلندی-Romulan مراقب Laris سریع تبدیل شدن به یکی از شخصیت های مورد علاقه ما در نشان می دهد. (اعتبار تصویر: CBS)

این Zhat وش چیزی جدید است. این شایعه عمیق دولت نسخه از چیزی شبیه واقع در داخل تل Shiar. پلیس مخفی از پلیس مخفی. این اولین بار است که در “پیشتازان فضا” که این ذکر شده است. و آن را برای تلفن های موبایل مشابه در نام به V’draysh که اگر شما به یاد داشته باشید نام این سازمان که کرافت (Aldis Hodge) آمد از در درخشان “کوتاه بازحمت حرکت کردن” قسمت “Calypso.” وقایع این قسمت را در 33 قرن و نویسنده Michael Chabon, تایید کرد که “V’draysh” یک سنکوپ از “فدراسیون” اما آن را نیز نتیجه ترکیبی از کلمات ؟

پیکارد و Laris پرتو به Dahj سابق آپارتمان snoop در اطراف برای سرنخ. ظاهرا Romulan روش مولکولی بازسازی غیر قانونی در فدراسیون اما Laris یک دستگاه و می گوید یک داستان در مورد یکی از اوایل ماموریت نشان می دهد او یک دختر سابق تل Shiar عامل. او می گوید یک داستان در مورد چگونه او شنیده بود که در قلب خیلی از Zhat Vash بود عمیق unassuageable نفرت … از میبینند و به هر شکل حیات مصنوعی.

مربوط به: ‘Star Trek: پیکارد’: Jeri Ryan, Jonathan Del Arco در ظرف بورگ

ما می بینیم یک hologramatic بازسازی Dahj آخرین لحظات با دوست پسر خود که مثبت شناسایی شده به عنوان یک Xaheanهمان نژاد به عنوان ملکه پو از “کوتاه بازحمت حرکت کردن” قسمت “فراری” و “کشف” فصل 2 فارس “جمله غم و اندوه شیرین” (S02 E14).

و سپس ما دوم f-bomb تا کنون در “پیشتازان فضا” تاریخچه اما بر خلاف پرچمدار تیلی را کاملا غیر ضروری انفجار در “کشف” قسمت “را انتخاب کنید شما درد” (S01 E05) – که اتفاقا کردم رسانههای کانادا به مشکل — این حداقل است و بیشتر مناسب. Laris است که در ادامه به توضیح تاریخچه و انگیزه های Zhat Vash به پیکارد و اسکن Dahj آپارتمان زمانی که با او جذاب ایرلندی, اهنگ, او gasps, “Cheeky f***ers آنها رونویسی ذرات باقی مانده.”

سوال از ژان-لوک سلامت بود که برای اولین بار مطرح شده در “همه چیزهای خوب” است در نهایت جواب داد. (اعتبار تصویر: CBS)

در اصل Romulans انجام داده اند یک کار خیلی خوب از بین بردن هر گونه اثری از شواهد. کل این صحنه و به طور خاص چگونه آن را کاهش و از داخل پیکارد را château به داخل Dahj آپارتمان موثر است و به خوبی ویرایش شد. بر خلاف قسمت اول, پس زمینه اتفاقی موسیقی به حداقل نگه داشته و در صحنه های مهم در نتیجه حصول اطمینان از اثر دراماتیک است نه غرق. این ناسزا چیزی است که ما برای بازگشت به در فقط یک لحظه به دلایلی که به زودی تبدیل خواهد شد روشن است.

Laris معتقد است که او ممکن است هنوز قادر به پیدا کردن سرنخ و آنها از طریق Dahj شخصی ارتباط سیاهههای مربوط به دیدن اگر وجود دارد هر گونه سابقه Dahj صحبت کردن به خواهر دوقلوی او soji می (همچنین توسط Isa Briones). دوباره این صحنه یکی از بهتر نمونه هایی از استفاده از technobabble; این نشان می دهد تلاش نویسندگان برای ایجاد یک توضیح که رضایت هر دو ویژگی های مورد نیاز برای حفظ داستان در حال حرکت و محدودیت های باور. برای بیشتر قسمت ها به هر حال.

مرتبط با: 15 از عجیب و غریب ترین گونه های بیگانه در فیلم “پیشتازان فضا’

با مقدار محدودی از اطلاعات در دسترس Laris قادر است استنباط شود که تماس های ساخته شده به soji می شد و به خارج از محل سکونت دنیای. و ما قطع به Borg مکعب.

طولانی ردیابی شات شرح زیر ارائه ما با کمی بینش بیشتر اتفاقات در داخل Romulan احیای سایت همراه با یک مکالمه Narek (Harry Treadaway) و soji می داشتن در مورد توانا و قادر مطلق طبیعت مکعب به عنوان یک صدای خارج از قاب. به نظر می رسد این دو تا قلاب و این عمیق فلسفی مکالمه بالش صحبت کنید. یک بالین زنگ خاموش می رود و دو لباس می پوشد اما تصمیم گرفت که روابط خود را باید مخفی نگه داشته است.

مرتبط: چرا پیشتازان فضا تحمل ؟ تالیف & Brent Spiner توضیح

Iconian دروازه-سبک آنی حمل و نقل هستند تمام خشم در قرن 24; به وضوح هیچ کس طول می کشد اتوبوس دیگر. (اعتبار تصویر: CBS)

و سپس ما را به یکی از صحنه های مورد علاقه است. ما بازگشت به château پیکارد آن شب و ژان-لوک آرامش بخش است در خارج که یک crewmate از USS منجم دکتر Moritz بنایون (با بازی درخشان David Paymer) وارد می شود. یکی از عناصر داستان از “نسل بعدی” حماسه سری آخر “همه چیز خوب است” قسمت 1 & 2 (S07, E25) بود که پیکارد در حال توسعه دژنراتیو عصبی اختلال به نام Irumodic سندرم. آن را به طور گسترده ای مورد بحث که آیا این امر می تواند اشاره شده در جدید نشان می دهد و در حال حاضر ما می دانیم که بله.

هدف از این صحنه است به طوری که دکتر بنایون گواهی خواهد پیکارد برای سفر بین ستاره ای و Irumodic سندرم ذکر نشده به طور خاص آن را “فقط یک کمی اختلال در لوب جداری.” اما, آن را یکی از بهترین صحنه تا کنون Paymer تنفس آنقدر زندگی را به شخصیت خود را به عنوان او می کند با تقریبا هر شخصیت او نقش ما بسیار امیدواریم این نیست آخرین باری که ما به دیدن او.

مرتبط: 10 بهترین ستاره بازحمت حرکت کردن’ قسمت تا کنون

ما بازگشت به سان فرانسیسکو و ما ببینیم که چه چیزی به نظر می رسد Iconian دروازه-سبک آنی حمل و نقل. پیکارد وقت با Starfleet CNC (فرمانده کل قوا) ناوگان دریاسالار کیرستن کلنسی (Anne Magnuson) و خوب لمس شامل هولوگرام از USS Enterprise 1701 (قانون اساسی کلاس) و 1701-D (کهکشان کلاس) starships در پذیرش اصلی دهلیز. پس از آن وجود دارد سرگرم کننده “ممکن است من نام شما آقا ؟” صحنه هایی که ما در تریلر.

از لحظه ای که جلسه شروع می شود با ناوگان دریاسالار کلنسی او را در حمله. پیکارد توضیح می دهد که او معتقد است دکتر Maddox است که با استفاده از سلول های عصبی از اواخر Cmdr. اطلاعات جدید برای ایجاد مصنوعی. “و Romulans درگیر هستند,” او می گوید.

اگر به نظر می رسد می تواند کشتن … Jean-Luc می رسد برای قرار ملاقات خود را با Starfleet فرمانده. (اعتبار تصویر: CBS)

پیکارد در ادامه توضیح می دهد که اگر این احتمال وجود دارد که بخشی از او را هنوز هم وجود دارد و سپس آنها را موظف به بررسی بیشتر است. او درخواست که او بازگردد و او را به طور موقت برای یک ماموریت و اگر رتبه یک مسئله این است که او می تواند محتوا را با کاهش به کاپیتان.

“محض f***ing غرور” او می گوید: تقریبا تف با تحقیر. “شما فکر می کنید شما می توانید فقط والس در اینجا و واگذار شود با در نظر گرفتن مردان و زنان به فضا؟! آیا شما فکر می کنید من از تماشای این holo روز دیگر..?!”

و در اینجا ما دوم f-bomb در یک قسمت. بنابراین آن را می شود روشن است که این جهت “پیکارد” در جریان است – نسبت به بزرگسالان بیشتر “Trek” و ما هیچ مشکلی با این وجه است. در واقع ما را تشویق آن است. اما …من t یک مسیر است که باید به دنبال تمام راه را به پایان اگر کیفیت و تداوم هستند حفظ شود. هر وسوسه را به طور پیش فرض به یک منطقه امن باید مقاومت در غیر این صورت ماهیت این نمایش را تبدیل به یک پیچیده ظروف سرباز یا مسافر.

مرتبط: 7 درس ‘Star Trek’ به ما آموخت در مورد زندگی رهبری و تنوع

Jean-Luc Picard سفر کردن به مورد علاقه های “پیشتازان فضا” محل به دیدار یک دوست قدیمی. (اعتبار تصویر: CBS)

ما یاد بگیرند کمی بیشتر اجتماعی و سیاسی وضعیت این فدراسیون از 20 سال پیش. با توجه به کلنسی حتی قبل از ترکیبی, حمله مریخ, 14 گونه در فدراسیون تهدید به جلو و اگر روابط به Romulans نیست برش. جالب آن وضعیت و آن را به خوبی نوشته شده و با اجرای جامد از هر دو استوارت و Magnuson. در نهایت این دو برخورد و درخواست او را رد کرده است.

پشت در بورگ مکعب soji می است که خودش را آماده شروع به تغییر او و ما را بیشتر از احیای سایت مرکز که با توجه به نشانه رفته است 5843 روز بدون جذب (که تقریبا دقیقا 16 سال). وجود دارد بسیاری از Romulan امنیت و سادگی نوشته شده مکالمه بین دکتر Naashala (چلسی هریس), Narek و soji می که توضیح می دهد که چرا بورگ جمعی نمی خواهد سعی کنید به دوباره ارتباط با این مکعب را نشان می دهد بورگ به دور از را شکست داد.

ما بازگشت به château پیکارد و دکتر Jurati (Alison Pill) به پرداخت یک سفر به روز رسانی ما در این طرح است. اگر Maddox است با استفاده از داده های سلول های عصبی را سنتتیک آن را حس به مدل آنها را پس از نقاشی داده شده او توضیح می دهد. پیکارد موافق … اگر چه ما مطمئن هستیم که اگر ما انجام دهد. همچنین به نظر می رسد که کل هویت Dahj آشر ایجاد شد حدود سه سال پیش.

5,843 روز بدون یک جذب می کند. Soji می آغاز می شود تغییر در Romulan Borg مکعب احیای سایت. (اعتبار تصویر: CBS)

ما قطع به Borg مکعب و soji می به نظر می رسد ادامه کالبد شکافی/کالبد شکافی یک Borg هواپیماهای بدون سرنشین در یک آزمایشگاه همراه با بسیاری دیگر. موضوع این است که بیمار 8923/3 یکی از “بی نام.” این است که واقعا لمس خوب پس بورگ بیش از احتمال جذب شده از تعدادی از گونه های در سراسر کهکشان است که ممکن است شناخته شده است. یک Romulan دانشمند حذف چشمی پردازش هسته و او به عنوان قدم دور از جدول soji می پیاده روی بیش از جسد به نظر می رسد و می گوید آرام در زبان بیگانه “شما رایگان در حال حاضر دوست من” نشان می دهد که او می داند که هویت نژاد بیگانه.

ما قطع به La Barre و خروشان شومینه. خیلی از این قسمت جایگزین بین پیکارد château و تغییر محل تاکستان ارائه یک جامد لنگر به عنوان عناصر دیگر داستان کشف شده اند. پیکارد می کشد از یک “نسل بعدی” ارتباط برقرار نشان و التماس فرد در انتهای دیگر نه به قطع به عنوان او می پرسد برای کمک. “پیشتازان فضا” تم در زمینه بازی می کند و آن را تقریبا به طور قطع یک توده در گلو خود را به عنوان آن را احساس می کند مانند ماجراجویی است که ابتدا به صورت واقعی است.

بازگشت به Starfleet HQ در سان فرانسیسکو و ناخدا آه (Tamlyn Tomita) صحبت کردن به ناوگان دریاسالار Clancy در مورد پیکارد اخیر مراجعه کنید. آه را رب النوع اتش و فلزکاری گوش گرفتن تا زمانی که او می شنود به نام مادوکس و بار دیگر زمانی که Clancy اشاره Romulans. او احضار فردی به نام سرهنگ ریزو و ما بازگشت دوباره به قصر پیکارد. Jean-Luc است که با داشتن اجتناب ناپذیر رویارویی با Laris و Zhaban بیش harebrained ایده به یک کشتی و پیدا کردن Maddox. Laris سریع تبدیل شدن به یکی از شخصیت های مورد علاقه ما.

مرتبط با: 6 ‘Star Trek’ کاپیتان رتبه از بدترین به بهترین

Soji می به نظر می رسد قادر به شناسایی یک گونه بیگانه که هیچ کس دیگری نمی تواند و حتی صحبت می کند زبان خود را. (اعتبار تصویر: CBS)

ما بازگشت به ناخدا آه در دفتر او که به نظر می رسد مانند یک فناوری راه اندازی است که بر اساس وجود و سرهنگ ریزو (Peyton List) وارد می شود. وجود دارد برخی از گیج کننده dialogue اینجا که بی دست و پا و دست و پا چلفتی و بزارید بقیه قسمت. ریزو است برای تمام مفاهیم و اهداف احضار آه و دستور به ادامه انجام آنچه او انجام می دهند. کل هدف از این صحنه به ما بگویید که ریزو انجام حمله Dahj در دستور آه و که آنها در مورد soji می و “قرار دادن بهترین خود را در آن است.” پس 007 سپس..? نیز وجود دارد بیش از حد lens flare در این صحنه است.

و سپس ما قطع به سانتا کلاریتا کالیفرنیا و بدون شک ترین تشخیص های طبیعی زمین شناسی تشکیل سنگ معاصر در فرهنگ پاپ Vasquez سنگ طبیعی منطقه پارک. آنها افزایش یافت به سوپر استار شدن پس از “اصلی سریال” قسمت “آرنا” (S01 E19), اما آنها به نظر می رسد در هر “پیشتازان فضا” سری – به غیر از “اعماق فضا نه” و “کشف” به علاوه “Bill & ted’s Bogus Journey,” “زنان آمازون در ماه” “Westworld” و دیگران بی شماری است.

پیکارد زمین در یک تاکسی که به نظر می رسد بسیاری مانند یک “کشف”-عصر کلاس C shuttlecraft و در حال حاضر وجود دارد بسیاری از بحث در این پس از آن دیده می شد در تریلر. که آن را بیش از 140 سال و در حالی که وجود یک میزبان کامل از دلایل ممکن است بعید به نظر می رسد VFX تیم را نادیده می گیرند این جزئیات. استدلال ظهور خواهد کرد به زودی بدون شک.

هیپی مانند شخصیت Raffi Musiker (میشل Hurd) مراحل از 24 قرن معادل یک جریان هوا کاروان brandishing تفنگ و می گوید پیکارد به دست داده است. او تبدیل به دور … و او متوجه او حمل یک بطری شراب.

مراقب باشید Starfleet Admirals تحمل هدیه. پیکارد به ارمغان می آورد چه آشکارا یک از پیکارد تاکستان. (اعتبار تصویر: CBS)

“این است که ’86..?” او می پرسد. او تبدیل به اطراف به آرامی پوزخند و بلافاصله ما عاشق شیمی بین این دو.

به پایان این قسمت ما یکی از آخرین طرح آشکار به عنوان یک هولوگرام از ریزو به نظر می رسد در Narek را چهارم و او با مهربانی به اطلاع ما از او پنهان از جمله جعلی گوش. پس ریزو است Rommie و نه تنها که او را برادر! در آن صورت آن را بسیار به احتمال زیاد آه بیش از حد و نه رب النوع اتش و فلزکاری (و یا احتمالا یک توطئه رب النوع اتش و فلزکاری). ریزو prattles در مورد چگونه روش خود را [از پمپاژ soji می برای اطلاعات] نشده به همراه داشت محل “لانه” و “دیگر نخواهم كرد” و در عین حال تهدید به آمدن به احیای سایت و بیش. و در اینجا endeth قسمت دوم.

این قسط واقعا احساس می کند مانند قانون دوم از یک فیلم است که ممکن است نتیجه گیری با هفته آینده قسمت آن را به سادگی ء و کشف این رویدادهای جدید و اطلاعات برای بخش احساس مانند یک پیشرفت طبیعی از داستان است. کمدی صرفهجویی به طوری که زمانی که از آن استفاده شود اثر آن مثبت است.

به نحوی صحنه با پاتریک استوارت احساس بیشتر معتبر در این قسمت و مجبور نیست به عنوان بسیاری از هفته گذشته انجام داد. ارائه “پیکارد” در حال حاضر باقی می ماند در فیلم “پیشتازان فضا” راهی که از آن آغاز شده با این قسمت پس ما واقعا می تواند در را برای درمان.

بخش 31 ✓

  • دکتر Moritz بنایون می تواند چنین شخصیت بزرگ به کاوش بیشتر
  • تابش خیره کننده پیکارد می دهد Starfleet منشی است که بی بها
  • خوب برای دیدن Vazquez سنگ ساخت یک cameo; آن را باید خود بازیگران اعتباری
  • La Forge ذکر شده است توسط Zhaban بنابراین واضح نبود او در مریخ طی این حملات است.
  • ما می خواهیم یک spin-off از سری جوان Laris زمانی که او در Romulan تل Shiar.

 بخش 8 real madrid unido ™

  • مهندسین صحبت کردن در مورد سنتتیک مانند آنها ندارد با آنها کار می کرد برای سال.
  • هر کس به نظر می رسید برای مشاهده پیکارد واکنش در مصاحبه هفته گذشته به عنوان منفی است.
  • دوباره افسانه هاو روایات قومی نیست مورد بحث با وجود اینکه مربوط در حال حاضر احساس می کند مانند یک پیچ و تاب و طرح راه اندازی.
  • تا کنون تنها هدف از دکتر اگنس Jurati فقط برای ارائه به نمایشگاه.
  • این صحنه با ناخدا آه و سرهنگ ریزو گیج کننده است و دست و پا چلفتی و مزخرف است.

 امتیاز: 8/10

10-episode “Star Trek: پیکارد” سری خواهد شد در اشتراک پرداخت آنلاين خدمات CBS همه دسترسی در آمریکا و در کانادا در بل رسانه ها فضا و خدمات OTT طلب است. قسمت جدید پخش خواهد شد هر هفته سه قسمت در ورود در روز پنج شنبه, فوریه. 6.

CBS و Amazon Studios اعلام کرده اند که نشان می دهد جریان خواهد شد به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری در بیش از 200 کشور در سراسر جهان در عرض 24 ساعت از اکران آن در CBS همه دسترسی و فضا در آمریکا و کانادا بود.

CBS دسترسی به همه اشتراک خانه “Star Trek: پیکارد,” “Star Trek: کشف” و یک میزبان از دیگر اصلی و آرشیوی CBS تلویزیون را نشان می دهد. اشتراک در شروع $5.99 در ماه است. شما می توانید سعی کنید فردا تمام دسترسی برای یک هفته رایگان در اینجا.

دنبال اسکات اسنودن در توییتر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im