‘Star Trek: پیکارد’ قسمت 8 ویژگی های برخی از بالا و پایین

در اینجا شانس خود را به پرتو را برای جلوگیری از اخلال گران برای قسمت 8 از “پیشتازان فضا: پیکارد.”

یکی از بسیاری از چیزهایی است که اجازه دهید فصل دوم “Star Trek: کشف” پایین بود و پیچ در پیچ اوج منجر به ضعیف و lazily نوشته شده آخر; که در آن جلوه های ویژه مورد استفاده قرار گرفت به عجله گچ بیش از سوراخ طرح و فقیر داستان نوشتن. و تا کنون که شده بود هیچ نشانه ای که همان اشتباهات ساخته شده در “پیشتازان فضا: پیکارد” با وجود برخی از قسمت بودن قابل ملاحظه ای ضعیف تر از دیگران است.

اما این هفته قسط تحت عنوان “تکه های شکسته” پر است به حداقل می گویند. سرشار خواهد بود بهتر توضیحات و واقعا در یک راه خوب. آن را احساس می کند مانند دو قسمت شده اند کهنه به یک حتی بیشتر از قسمت 5. آن را نیز احساس می کند مانند نوشتن نیاز بود که هر طرح عنصر تا به حال برای اتصال به نوعی و به عنوان یک نتیجه, شما می توانید مقدار مساوی از ایده های خوب و همچنین آنهایی که نیستند خیلی خوب است.

مرتبط با: چه “پیشتازان فضا” به تماشای قبل از ‘Star Trek: پیکارد’
بیشتر:
پیکارد 10 greatest moments از ‘Star Trek: The Next Generation’

به عنوان مرسوم است در ما شروع با یک فلاش بک به 14 سال پیش است. ناخدا آه (Tamlyn Tomita) ارائه صدای خارج از قاب. (معلوم او نیمه Romulan نیمه ولکان; نویسنده بدون شک با آمد که ما را به حدس زدن در مورد پس زمینه خود را برای شش قسمت است.)

“Foremothers ما آمد به این سیستم” او می گوید که ما می بینیم یک خوشه از هشت ستاره. “به دنبال پاسخ به معمای هشت با تشکیل ستاره است. چیزی که آنها پیدا شد یک انبار از حفظ خاطرات است که به آنها نشان داد گریم سرنوشت تمدن که جان در اینجا طولانی در پیش است.”

ما پرواز را از طریق اتمسفر و زوم به یک سیاره شناخته شده به عنوان Aia غم جهان است. آن را به سرعت قابل تشخیص می شود به عنوان محل از دکتر اگنس Jurati را (Alison Pill) و آه را در ذهن ورق را رو کردن که ما شاهد بودیم در هفته گذشته.

“ما هنوز نمی دانیم که نام توانا مسابقه که در سمت چپ پشت این جسم این هشدار, هشدار آمریکا از فاحشه و نابودی است که از آسمان.”

به نظر می رسد که این اتفاق می افتد شده است برای هزاران سال است و تنها ماموریت Zhat Vash. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

یک گروه از 10 زن در سیاه و سفید باشلق دار لباس — آزادانه شبیه بن Gesserit از “تلماسه” — ایستاده در یک بیابان در اطراف چه به نظر می رسد درخشان گرد نرده مخصوص دستگیره در مورد کمر بالا, کردن زمین. سه نفر از این زنان ما می دانیم در حال حاضر ما ذکر کرده ایم, اما, نیز وجود دارد Ramdha (Rebecca Wisocky) و انجام ریزو (Peyton List).

“هنگامی که foremothers ما اولین تحمل اندرز ما را Zhat وش متولد شد. برای صدها سال از ما کار کرده اند در سایه برای جلوگیری از دوم آمدن از ناوشکن” اوه دستور دیگران به عنوان او راه می رود در اطراف جمع آوری گروه از 10.

“این است که این مخوف کار است که شما باید در حال حاضر انجام. آنچه شما در مورد به تجربه رانندگی کنید برخی از شما mad اما کسانی از شما که تحمل قوی تر خواهد بود. شاهد ویرانی که باید جلوگیری شود. تحمل اندرز اگر شما می توانید.”

همه آنها مرحله به طور همزمان گام به جلو و حذف آنها هود. آنها در یکدیگر نگاه عصبی و سپس گرفتن روکش پلاستیکی از انرژی است. فورا آنها شروع به جیغ و سر خود را با چشمک می زند از تصاویر درست مثل Jurati ذهن ورق را رو کردن با آه هفته گذشته است. برخی از تصاویر در حال حاضر آشنا برای ما مانند انفجار سیارات و تمام شهرستانها ظاهر بخار اما برخی دیگر جدید هستند. در حالی که برخی از این غیر قابل تشخیص وجود دارد یک تصویر مجزا از یک انسان نما جنین آندروید است که به نظر می رسد بسیاری مانند Airiam از “کشف” است که مورف به بی تردید چهره داده (و یا یکی دیگر از سونگ-نوع اندیشه) شاید یک ترانس پیچ و تاب مجرا باز و آنچه به نظر می رسد به یک مرده روباه مانند موجودی دروغ گفتن در برگ و چمن.

Wincing و اش نشان از درد و عذاب تمام 10 از مادر هستند به عقب انداخته از انرژی روکش پلاستیکی و بدون تردید یکی می رسد برای او اسلحه کمری قرار داده و disrupter به معبد کشیدن ماشه. یکی شکسته خود سر با نزدیکی راک در حالی که دیگر فقط اشک روی پوست صورت خود را.

اگر همه Zhat وش دیدن همان تصاویر برای صدها سال چگونه است, سونگ-نوع آندروید قابل مشاهده? (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

همه به جز انجام اگرچه هنوز هم گریه او به وضوح نبوده است رانده دیوانه است.

“ما باید به آنها را متوقف کند” او می گوید: به خدای که او اطمینان داد که آنها خواهد شد. “چگونه؟” انجام می پرسد.

“در جهان انسان تماس مریخ” پاسخ اوه.

انجام و سپس بازگشت و گهواره Ramdha که موفق به کشتن خودش و او را “خاله.” در واقع همراه با آه آنها تنها سه بازماندگان مصیبت.

تاپیک بسیار زیادی برای باز کردن فقط از این صحنه اما precredit توالی هنوز تمام نشده است. ما فلش رو به جلو به روز در حال حاضر و ببینید انجام نشسته کنار تخت خاله Ramdha در بورگ مکعب. ما یاد بگیرند که او در انجام و Narek (Harry Treadaway) پس از پدر و مادر خود را کشته و به تمام مفاهیم و اهداف Ramdha “شکست بورگ مکعب” با نیروی خالص از ناامیدی. “جمعی برداشت اشتباه تل Shiar کشتی به جذب آن روز” انجام خرخر می کند.

“Narek واقع تلفیقی آشیانه” او زمزمه. “من به اعزام کشتی. و من شما را به پیوستن به آنها را به عنوان به زودی به عنوان من تعطیل این خانه وحشت است.”

مربوط به: ‘Star Trek: بخش 31’ برای شروع فیلمبرداری هنگامی که ‘کشف’ فصل 3 پیچد

ما قطع به Elnor که هنوز در خفا به این امید که با اورژانس تماس پریشانی از طریق مرموزی قرار داده Fenris رنجر تگ برداشت شده است. او می شنود و یک درب باز او شده است شناسایی شده است. شمشیر کشیده و او را گام به چهره مهاجمان خود را, اما به سرعت چیره با وجود مبارزه شجاع. اما آنها پس از آن سقوط به آتش بلستر و سپس هفت تن از نه (Jeri Ryan) به نظر می رسد و Elnor فقط در آغوش او. این در واقع کاملا یک لحظه او به عنوان کنسول های او. رول گشایش اعتبار – اتفاقا موضوع “پیکارد” که لحن که Batai نقش رابطه جنسی در پس زمینه در “نسل بعدی” قسمت “نور درونی” (S05, E25).

بازگشت سرنشین La Sirena, ریوس (Santiago Cabrera) می شود برای دیدار با soji می (Isa Briones) برای اولین بار و او را به وضوح خوشحال نیست در مورد چیزی است. به عنوان یک ماده در واقع نه Raffi (میشل Hurd) و او طول می کشد پیکارد (پاتریک استوارت) برای دیدن اورژانس پزشکی هولوگرام (EMH) که توضیح می دهد که چگونه در حال حاضر-اغماء دکتر اگنس Jurati (Alison Pill) به قتل دکتر Maddox خاموش کردن زندگی خود را پشتیبانی می کند.

به علاوه آنها را کشف کرده ایم که او تا به حال یک viridium ماده در بدن او فعال است که Narek به آهنگ او. حتی پیکارد نمی تواند توضیح دهد که این وقایع است.

اورژانس مهندسی هولوگرام اسکاتلندی است چرا که از دوره او است. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

او قرار می دهد زیر تماس فضا به ناوگان دریاسالار کیرستن کلنسی (Anne Magnuson) – که هنوز هم نیاز به شستن دهان او خارج و او موافقت خود را با ارسال کشتی برای قرار ملاقات گذاشتن با La Sirena در اعماق فضا 12.

ریوس در ضمن دارای قفل شده خود را در محله خود و فعال تمام hologramatic crewmembers به پرواز کشتی. Raffi شروع به سوال اضطراری جهت هولوگرام (ENH) یا خنوخ به عنوان او خودش را فراخوانی و او را شناسایی soji می و اشاره به او به عنوان جانا که یک بیت از یک دست و پا چلفتی به راه اندازی رویدادهای آینده و بعد در قسمت. Raffi حرکت می کند بیش از حد به سرعت به خاطر راه اندازی بیشتر در مورد نمایشگاه هشت ستاره منظومه شمسی یا octonary.

این ENH توضیح می دهد که آنها بسیار نادر است اما وجود دارد که به برخی اشاره از چنین سیستمی در باستان Romulan ستاره اطلس, اما آنها در نظر گرفته شده جعلی و به نظر نمی رسد در هیچ مدرن نمودار. Raffi حدس است که این کنفرانس از هشت یک عبارت او را در سراسر قبل از اینکه در تئوری های توطئه در مورد مریخ حمله میکند — ممکن است یک گروه است که برنامه ریزی شده حمله اما به جای اشاره به جایی که آنها ملاقات کرد که کاملا یک جهش در استدلال استقرایی.

پشت در بورگ مکعب بدن Romulan ماموران به ضرب گلوله توسط هفت کشف شده است در حالی که هفت خودش و Elnor ساخته شده راه خود را به یک جدا شده اتاق کنترل که در آن هفت شروع به قدرت تا مکعب, فعال کردن خودکار خود را بازسازی.

مربوط به: ‘Star Trek: پیکارد’ پرتوهای آن بهترین و در عین حال در قسمت 6

همیشه از او عقب La Sirena, شک و تردید را وارد پیکارد ذهن در مورد soji می و کاملا به حق است. آنها با عجله بورگ مکعب برای Nepenthe و تنها وجود او شروع به سعی کنید و درک او, اما او تا به حال به درک خودش قبل از اینکه او می تواند او را در هر چیزی به کار با. تمام استدلال تا کنون بوده است و بر اساس احساس برای مرحوم همکار و این واقعیت است که در مجموع غریبه Dahj آمد به او کمک کند. او فوق العاده خوش شانس به مقابله و نظرات هر دو Raffi و ریوس … اگر چه ما به عنوان به زودی کشف Rios است در واقع مربوط به کل این افتضاح در یک کاملا غیر ضروری راه است.

پیکارد همچنان ادامه دارد, با تلاش به وکیل soji می و او را ملاقات کرد با حداقل موفقیت است. ما هنوز به طور کامل روشن در کل soji می-شامل-اطلاعات-DNA موضوع و ما دعا می کند که تا پایان تولید یک انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته نتیجه به داستان.

(چپ به راست) ایان خنوخ مورچه آقای مهمان نوازی و EMH که باقی مانده است به سادگی بی نام. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

Raffi همچنان به کار راه خود را در اطراف La Sirena, صحبت کردن به هر یک از هولوگرام به نوبه خود. او صحبت می کند به اورژانس مهندسی هولوگرام (EEH) — یا ایان — که به طور طبیعی دارای یک لهجه اسکاتلندی! Santiago Cabrera می کند فوق العاده لهجه برای هر یک از هولوگرام های EMH بودن زبان انگلیسی ENH ایرلندی است و مورچه — اورژانس تاکتیکی هولوگرام — آمریکای جنوبی است. ما قبلا هم گفته ایم آن را کاملا bonkers و ما آن را دوست دارم. Cabrera خود را در واقع در لندن لهجه.

این EEH تایید به Raffi که ریوس در واقع soji می دانم اما او نمی کردم یک سرنخ که چگونه. سپس او می پرسد چه آماری شانس یک octonary سیستم اتفاق می افتد به طور طبیعی بودند که ایان پاسخ “نزدیک به صفر, من می خواهم بگویم.” و در یکی دیگر از جهش قابل توجه در قیاسی استدلال Raffi آمده است که بنابراین باید ساخته شده است.

تصویری: پاتریک استوارت و عیسی Briones بحث بازحمت حرکت کردن با Space.com

“شما می خواهم برای ضبط هشت خورشید حرکت آنها را در سراسر سال نوری از فضا و آنها را در حرکت” او می گوید. “چرا شما می خواهید برای انجام این کار … شاید شما تا به حال چیزی واقعا مهم است که می گویند و شما می خواهید را به مطمئن شوید که مردم پرداخت شد توجه اگر شما می خواستم به ترک آنها را یک هشدار است.” به طور جدی با مهارت قیاسی مثل این Raffi باعث شرلوک هلمز شبیه رئیس Wiggum.

ما قطع به ریوس در محله چهار ورق به باد. آن را به یک بینش کمی به شخصیت او و hauls خود فدراسیون footlocker و شروع به رفتن را از طریق برخی از وسایل شخصی. او می آید در سراسر یک پاره پاره جعبه سیگار برگ که شامل خود Starfleet نشان و coms نشان برخی از پیپ امنیتی چرخ از یک هیولا مارون Starfleet یکنواخت در حدود 2280 و یک عکس از او با کاپیتان سابق. به علاوه یک دست کشیده طرح از یک مرد ریشو در Starfleet با یک دختر که به نظر می رسد درست مثل soji می.

پشت در Brog مکعب هفت و Elnor آمده تا با یک طرح برای بیدار کردن هزاران نفر از Borg هنوز در حالت سکون ایجاد خرد جمعی و استفاده از آنها در برابر Romulan نیروهای نظامی است.

Cpt. آلونزو Vandermeer و Cmdr. کریستبل ریوس روی عرشه کشتی ناو ابن مجید. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

در La Sirena در ضمن Raffi جمع آوری تمام هولوگرام در پیکارد château holosuite که به نظر می رسد به طور دائم در حال اجرا است. همه آنها به نظر می رسد به خاطر داشته باشید این جانا فرد و این چیزی است که اتفاق افتاده است در حالی که ریوس بود اجرایی سنگین رزمناو USS ابن مجید تحت فرمان Cpt. آلونزو Vandermeer و ریوس ممکن است یا نه ممکن بود برخی از مرتب کردن بر اساس از شکستن.

پایین در sickbay, Jurati می آید از او در کما و اولین چیزی که او می بیند به صورت جدی دلخور پیکارد. او می گوید که آنها در مسیر به اعماق فضا 12 و به محض ورود او را به نوبه خود تسلیم شدن به مقامات و پاسخ برای قتل بروس Maddox. او تلاش می کند به توضیح در مورد ورق را رو کردن ذهن, اما ظاهرا آه را در یک روانی بلوک برای جلوگیری از Jurati از صحبت کردن در مورد آن است. Hmmm. او آن را به عنوان توصیف جهنم و می گوید: تجربه شد تا پس از سانحه او می گوید که او در حال حاضر اندیشد خودکشی در هر روز است.

Jurati توضیح می دهد که این اتفاق افتاد و هزاران نفر از قرن ها پیش. او می گوید که آنها در آستانه و مگر اینکه آنها عمل می کنند به سرعت و از بین بردن حتی امکان حیات مصنوعی, جهنم دوباره خواهد آمد. که در آن نقطه soji می رسد و ارائه می دهد یک کمی بیشتر اطلاعات. آستانه Jurati صحبت از آمدن Seb-Chenebناوشکن. “من,” او می گوید.

مرتبط: 10 بهترین ستاره بازحمت حرکت کردن’ قسمت تا کنون

ماندن در La Sirena, Raffi نشسته با ریوس در محله خود. او هنوز هم بر روی زمین نشسته پابرهنه سیگار در دست گوش دادن به پیر, آهسته, آهنگ وینیل – مرد سبک است. Raffi می رسد برای عکس از ریوس و Vandermeer و به آرامی افزایش می دهد این موضوع از کاپیتان سابق.

“من استفاده می شود به تظاهر او پدر” ریوس مورموری. “او را به نام ‘پاپ’ در سر من چند بار آن را تقریبا از تضعیف. نیمه شگفت زده هنگامی که او تبدیل به یک خونسرد قاتل…” که جلب Raffi با تعجب.

“ما راه جهنم را در Vayt بخش ما در یک ماموریت دیپلماتیک در خارج از هیچ جا کشتی های کوچک, ناشناخته, طراحی دو مسافر” ریوس توضیح می دهد. “ما اسکن و آنها را چک کردن. ما در ارسال اطلاعات به Starfleet و اطلاع آنها از اولین تماس. و ما مخابره آنها پردازنده.

سفیر [که به نام خود] گل زیبا و جوان خود را تحت الحمایه [جانا]. ما لرزش دست ما نشستن یک نیش به خوردن. چند ساعت بعد آلونزو Vandermeer جان هر دو آنها را در خون سرد, طول می کشد آنها را با دو سریع میآید از یک phaser. این یک پرچم سیاه و سفید, بخشنامه مستقیم از Starfleet امنیتی است. او به من گفت آنها گفتند: اگر او را نافرمانی سپس ابن مجید نابود خواهد با همه دست به دست.”

شاید ایده آل ترین خلق و خوی شما برای اولین بار می خواهید برای دیدن هنگامی که در حال ظهور از کما. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

تلاش برای گفتن واژه ریوس می افزاید: “این زمانی است که او با قرار دادن phaser را در دهان خود و ماشه کشیده. ما مخابره بدن به فضا و حذف آن از حمل و نقل ورود … شش ماه بعد من از Starfleet. آنها آن را به نام پس از سانحه بیقراری.”

او می گوید Raffi که soji می مخابره سرنشین آن شد همان دختر است.

Jurati در ضمن قرار داده است و کنار او ترس و نفرت به وضوح و در حال حاضر این فرصت برای اولین بار به صحبت می کنند به soji می تحقق رویای مادام العمر قادر به صحبت می کنند به یک مصنوعی پیشرفته lifeform یک “گوشت و خون اندروید” را به عنوان او آن را در قسمت 1. او را مجذوب با هر تصور جزئیات حتی به سه زیبایی علائم soji می کرده است بر گونه راست او. “شما یک تعجب می کنم,” Jurati gushes. “یک شاهکار تکنولوژیکی و یک اثر هنری است.”

مرتبط با: 25 بزرگترین سفینه های علمی تخیلی

در بورگ مکعب انجام شده است به طور سیستماتیک به قتل هر XB و به وضوح پیدا کردن تمام تجربه درمانی. برای کسی که ظاهرا بنابراین متعهد به صرفه جویی در زندگی در دراز مدت او یک راه خنده دار برای نشان دادن آن است. در جداسازی اتاق کنترل و هفت و Elnor در وحشت به عنوان بیشتر و بیشتر Borg lifesigns ناپدید می شوند از خود اسکنر. او متصل به خودش را به مکعب به شکل خرد جمعی به عنوان هر هواپیماهای بدون سرنشین در حالت سکون بیدار در سراسر مکعب که در آن نقطه انجام jettisons همه آنها را به فضا. هزار از هواپیماهای بدون سرنشین در حال دمیده به سرد سیاهی فضا به عنوان هفت جیغ و احتمالا برای اولین بار در “پیشتازان فضا” تاریخچه شما احساس همدردی Borg.

در La Sirena, هر کس در ظروف سرباز یا مسافر جدول. Jurati ساخته شده است که او صلح و وحدت ملی و به طور مشابه ریوس بهره مند است از به اشتراک گذاری داستان خود را با دوستان خود Raffi که شروع به توضیح او کسر. او می گوید از هشت خورشید و چگونه اندرز است یک هشدار صدها نفر از هزاران سال است که می گوید: “کاری که ما انجام دادیم. ما ایجاد مصنوعی موجودات مختلف و آنها تکامل یافته است.” (آنها باید در یک برنامه ریزی چند؟)

فرستاده از synth homeworld شناخته شده به عنوان گل زیبا ترسیم این تصویر از جانا. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

ریوس مقایسه آن را به دستیابی به موفقیت از پیچ و تاب درایو: شما عبور از آن خط و کسی در این مثال آن بود Vulcans. به طوری که شعله در حال رفتن به نشان می دهد اگر آنها همچنان به این آستانه مصنوعی از زندگی ؟

Raffi فراهم می کند یک دستی روکش از همه چیز است که تا کنون اتفاق افتاده; ناخدا آه که از Zhat وش و هزینه های سال ماهى راه خود را به یک موقعیت کلیدی در Starfleet و مهندسی مریخ حمله به اعلان ممنوعیت. دو فرستادگان که ابن مجید مواجه می شوند که در آن از جهان است که بروس Maddox فرار کرد. و Zhat Vash به دنبال داشته است که جهان تا کنون از.

Soji می freaks چرا که او به آنها داده محل که پس از او اجرا می شود به پل فعال شدن یک نیروی سپر غیرفعال مورچه قدرت بالا La Sirena و توطئه یک دوره است که به جهان از طریق یک Borg transwarp conduit. ریوس طول می کشد کنترل از پل و هر کس موافق به بازی خوب. آنها مجموعه مختصات و به سرعت در پیچ و تاب. در همین حال انجام است به اطلاع آنها مختصات مصنوعی homeworld بنابراین آنها رفتن بیش از حد ما فرض کنیم پس از هفت خلبانی بورگ مکعب. مسابقه است.

مرتبط: 10 بهترین ستاره بازحمت حرکت کردن’ قسمت تا کنون

این قسمت بسیار احساس می کند مانند ساخت تا به آخر فصل; فصل دوم “کشف” رنج می برد و از همان (اگر چه آن را در هر نقطه در نزدیکی به عنوان خوب). آن را حاوی نمایشگاه و بسیاری از روایت کهنه است در ساخت ناهموار داستان در جریان است. که گفت:, نیز وجود دارد برخی از لحظات بزرگ (به holos با هم) و بسیار موثر فیلمبرداری در مکان (گفتگو با ایان با موتور) و زیبا گفت و گو (این ریوس و پیکارد مکالمه در پایان).

همچنین ما را با برگ های از دست رفته از سوالات. چرا اندرز چشم انداز نشان می دهد سونگ-نوع اندیشه با توجه به این هشدار است که صدها نفر از هزاران سال ، آیا چشم انداز نشان می دهد گذشته و یا آینده ؟ دارای هشدار دهنده شده است به اشتباه در برخی از راه است ؟ چه کسی یا چه چیزی است رفتن به می رسند اگر حیات مصنوعی آستانه عبور است و چه کسی تعیین می کند در صورتی که آستانه عبور?

هفت طعم بودن Borg دوباره…و او به نظر می رسد برای لذت بردن از آن است. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

و چرا ریوس باید متصل به مصنوعی داستان ؟ از همه starships, همه کاپیتان در همه Starfleet یکی که Raffi دارای اتصالات و یکی که پیکارد استخدام نیز اتفاق افتاده است به همان یکی که مواجه مصنوعی زندگی فرم در Vayt بخش? ریوس می تواند داشته ام و backstory همه خود را. این همان است که چگونه حتی دیانا Troi و خواهد Riker تا به حال به زندگی خود را تحت تاثیر مصنوعی بان کی مون به نحوی. چرا ؟ بود وجود دارد یک پیام اساسی در آن وجود دارد و وابستگی از زندگی مصنوعی در آینده ؟

آن را همه چیز را-باید-به-متصل overkill, همچنین شناخته شده به عنوان جهان کوچک سندرم است. در اصل, Alex Kurtzman انجام داده است جورج لوکاس است. دوباره. یک مثال قبل اینکه چرا مایکل برنهام را به Spock برادر در “کشف?” و در حالی که ما در واقع نمی نفرت این نفرت یک کلمه قوی است و محفوظ است و چیزهایی مانند “پیشتازان فضا: به سوی تاریکی” – ما دوست نداشتن بادبان به عنوان نزدیک به نفرت آن را به عنوان احتمالا می تواند بدون اینکه در واقع نفرت.

امتیاز: 7/10

هایزنبرگ جبران ✓

  • اورژانس مهندسی هولوگرام اسکاتلندی است چرا که از دوره او است.
  • در واقع هولوگرام کاملا سرقت نشان می دهد در این هفته. براوو آقایان.
  • کلمه غرور است و قطعا بهره مند از این جدید “پیشتازان فضا” نشان می دهد.
  • Um ما در مورد به یک “پیشتازان فضا/Battlestar Galactica” متقاطع..?!
  • Vandermeer بیش از احتمال زیاد پس از نام sci-fi نویسنده جف VanderMeer.

هایزنبرگ مت ساز real madrid unido ™

  • شروع به احساس می کنم مثل Elnor است که در اینجا فقط به مبارزه و کلنسی است که در اینجا فقط به سوگند.
  • چرا ریوس باید متصل به تلفیقی از عناصر داستان ؟
  • انجام را روانی رفتار شروع به نگاه کلیشه هر قسمت.
  • آنچه اهمیت مرده “روباه” در چشم انداز..?
  • محتوای این قسمت می تواند به راحتی پر کرده اند ،

مربوط به: ‘Star Trek’ پیکارد سری: در اینجا برخی از ایده های جسورانه ما دوست دارم برای دیدن

10-episode “Star Trek: پیکارد” سری خواهد شد در اشتراک پرداخت آنلاين خدمات CBS همه دسترسی در آمریکا و در کانادا در بل رسانه ها فضا و خدمات OTT طلب است. قسمت جدید پخش خواهد شد هر هفته با قسمت 8 تحت عنوان “Et in Arcadia Ego قسمت 1” debuting در 19 مارس سال 2020 است.

CBS و Amazon Studios اعلام کرده اند که نشان می دهد جریان خواهد شد به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری در بیش از 200 کشور در سراسر جهان در عرض 24 ساعت از اکران آن در CBS همه دسترسی و فضا در آمریکا و کانادا بود.

CBS دسترسی به همه اشتراک خانه “Star Trek: پیکارد,” “Star Trek: کشف” و یک میزبان از دیگر اصلی و آرشیوی CBS تلویزیون را نشان می دهد. اشتراک در شروع $5.99 در ماه است. شما می توانید سعی کنید فردا تمام دسترسی برای یک هفته رایگان در اینجا.

دنبال اسکات اسنودن در توییتر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>