‘Star Trek: پیکارد’ قسمت 4 تسلیم شد و کیفیت بیشتر برای راه اندازی

در اینجا شانس خود را به پرتو را برای جلوگیری از اخلال گران برای قسمت 4 از “پیشتازان فضا: پیکارد.”

ما تقریبا در نیمه راه علامت “ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد” در CBS همه دسترسی با سری قسمت چهارم تحت عنوان “مطلق انتظاری” و ما شروع با فلاش بک به 14 سال پیش به جایی که دریاسالار پیکارد (پاتریک استوارت) بود و در لحظه مصنوعی حمله در مریخ. او در این سیاره Vashti در بتا ربع است که در خدمت به عنوان اسکان hub برای تخلیه Romulans.

این قسمت علائم برای اولین بار از این سری جدید به کارگردانی جاناتان michael [tm] smith که نه تنها پخش خواهد Riker اما کارگردانی بی شماری قسمت از “Star Trek” چند “به الیور” و او کارگردانی مسلما بهترین قسمت از “کشف” فصل 2 “جدید در بهشت.”

مرتبط: یک راهنمای کامل برای آنچه “پیشتازان فضا” به تماشای قبل از پیکارد’

این روستا به نظر می رسد مانند یک michael [tm] smith تفسیر کلیشه شاعرانه حل و فصل — تصور کنید اگر چارلز دیکنز نوشت: علمی تخیلی — درست مانند Ba’ku سیاره در “Star Trek: Insurrection.” به نظر می رسد همه شاد و مستعمره به نظر می رسد پر رونق است. پیکارد تیرها و بلافاصله مورد استقبال همه است. او به آنها اطمینان داد که فدراسیون در حال کار سخت به نقل مکان و همه باعث می شود راه خود را به یکی از خاص خانواده است.

یکی از چیزهایی که در مورد “پیکارد” است که در آن بینش بیشتری را به Romulan فرهنگ و ایجاد یک میزبان کامل از عناصر جدید که پس از آن که گنجانیده شده و به حکم این Zhat Vash برای مثال این قسمت به ما ارائه می دهد و حتی بیشتر. پیکارد وارد یک خانه که در آن او صحبت می کند به Zani (Amirah Ams). او و دیگر “خواهر” در خانه بخشی از Qowat Milat یک فرقه از زنان تنها, نینجا-مانند Romulan رزمندگان … است که فوق العاده سرد است.

در یک حدس La Sirena است که شاید به اندازه نصف USS مبارز (NX-74205) پس از آن باید یک کمی زیرک کشتی فضایی. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

آن را در اینجا ما به هدف از این فلاش بک است که به معرفی ما به یک جوان Romulan rapscallion نام Elnor (اوان Evagora). در این خانه از Qowat Milat “مطلق خلوص” این قانون است که بدان معنی است که تنها حقیقت است که صحبت با هیچ فیلتر بین فکر و کلمه. وجود دارد قابل پیش بینی گفتگوی بورسی بین پیکارد و Zani و جوان Elnor اما این گفت و گو را احساس نمی کند به عنوان طبیعی به عنوان صحنه های دیگر در قسمت های قبلی. ما یاد بگیرند که یک خانه به دنبال خواهد شد برای Elnor در نهایت اما هنوز هیچ چیز مناسب پیدا شده است. که در آن نقطه Lt Cmdr. Raffi Musiker (میشل Hurd) را تحسین کرد پیکارد و اطلاع او از این حمله بر روی مریخ … و رول باز کردن اعتبارات است.

پردازنده La Sirena دکتر اگنس Jurati (Alison Pill) آشکارا هیچ ربطی به طوری که او تصمیم می گیرد به زحمت کریستبل ریوس (Santiago Cabrera). این شرم آور است که شخصیت دخالت کمی با داستان در این مرحله پس از او نوشته شده است به عنوان یک تحریک کننده ملایم دادگاه دلقک. خوشبختانه او هنوز هم به هیچ وجه نزدیک به عنوان تحریک کننده به عنوان پرچمدار تیلی (مریم Wiseman) از “کشف” اما او در همان عنوان. تئوری های جایگزین است که شاید او در واقع فرستاده شده است برای جاسوسی بر روی پیکارد توسط Starfleet مدیر امنیت ناخدا آه (Tamlyn Tomita).

مربوط به: ‘Star Trek: بخش 31’ برای شروع فیلمبرداری هنگامی که ‘کشف’ فصل 3 پیچد

پیکارد از سوی دیگر کار کرده است با اورژانس مهمان نوازی هولوگرام – بله – کاملا بازسازی خود château در La Barre در holosuite در La Sirena. و یک بار دیگر EHH به نظر می رسد مانند ریوس و توسط Santiago Cabrera. ما واقعا دوست دارم آنچه نویسندگان انجام می دهند با اورژانس هولوگرام مفهوم و واقعیت این است که همه آنها شبیه ریوس کاملا bonkers … و ما آن را دوست دارم.

Raffi در می آید و استدلال می کند با پیکارد در مورد اینکه چرا آنها در حال رفتن به Vashti. ریوس می پیوندد و در نهایت دکتر Jurati به ارمغان می آورد منحصر به فرد خود را با نام تجاری مطلوب گفتگوی بورسی برای گفتگو. ریوس توقیف فرصت به ارائه برخی از مفید نمایشگاه در مورد مشکلات بالقوه آنها در رسیدن به Vashti که شامل دفاعی غیر قابل نفوذ سپر و دزدان دریایی و یا یک دزد دریایی به ویژه که در حال اجرا در اطراف در یک [عتیقه] پرنده شکاری. بنابراین ما می توانیم انتظار برای دیدن که بعدا در این قسمت پس از آن.

(L-R) اورژانس های پزشکی هولوگرام, ناوبری, هولوگرام, مهمان نوازی, هولوگرام … و مورچه. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

پیکارد توضیح می دهد که این طرح برای متقاعد کردن یک عضو Qowat Milat برای پیوستن به ماموریت خود در نتیجه تبدیل شدن به خود qalankhkai یا جنگجو محدود به علت خود. دکتر Jurati مفید می پرسد تمام سوالات را به اطمینان حاصل شود همه چیز روشن است به بیننده فقط در مورد هیچ شکی وجود دارد.

ما قطع به Romulan احیای سایت Borg مکعب و دکتر soji می آشر (Isa Briones) در حال تماشای یک ضبط Ramdha (Rebecca Wisocky) قبل از جذب در بحث نشان می دهد به نام “Yrrh Mnrrh” — احتمالا Romulan معادل “60 دقیقه” — صحبت کردن در مورد “Ganmadan” است که چه Romulan اجداد به نام بعد از نابودی. ظاهرا آن است که زمانی که تمام دستبند شیاطین شکستن زنجیره های خود را و پاسخ به ندای ویرانگر. Soji می تخمگذار کردن Romulan کارت های تاروت به نام Pikhmit که ما شاهد Ramdha با استفاده از به عنوان هفته گذشته و تعجب است هنوز هم کمی آشفته پس از Ramdha freaked به نام soji می کردن به عنوان ویرانگر و پس از آن سعی کردم به زندگی خود را.

مربوط به: Jean-Luc مونتاژ یک خدمه در ‘Star Trek: پیکارد’ قسمت 3

و سپس ما را در سطح Vashti به عنوان پیکارد تیرها را از La Sirena. هیچ چیز زیادی به نظر می رسد که تغییر در 14 سال است. با وجود تلاش برای گفتن سلام به محلی که همه آنها یا نادیده گرفتن پیکارد و یا تابش خیره در او. کتک نشانه حلق آویز بیش از یک بار می گوید “Romulans تنها” و این نشان دهنده بیگانه نگرش است که در حال حاضر هنجار در این یک بار کلیشه شاعرانه حل و فصل است. پیکارد همچنان گذشته نوار و بر روی Qowat Milat خانه که در آن او می یابد Zani که طبعا بسیار شگفت زده برای دیدن او. و حتی بیشتر شگفت زده برای دیدن پیکارد است Elnor که رشد کرده است برای تبدیل شدن به یک تسمه جوان Romulan.

در ضمن پشت در بورگ مکعب, Narek (Harry Treadaway) کنسول soji می در ادامه تلاش برای خواستگاری او. او طول می کشد او را به کمی out-of-the-way بار برای تیز شیشه ای از Romulan آل. Michael [tm] smith به نظر می رسد کاملا متکی به شدت در موسیقی برای ایجاد جو یا تنش دراماتیک که از قضا مانع آن است. با وجود اینکه واقعا خوب موسیقی آن را نیز اغلب با صدای بلند اجازه می دهد تا بازیگران گفت و گو به عنوان موثر به عنوان آن ممکن است. Hanelle culpepper در بود قطعا از این گناه در قسمت اولاما خوشبختانه او در انتخاب یک روش جایگزین برای قسمت های دو و سه.

هدف از دکتر Jurati به ارائه مفید نمایشگاه و یا نشانی از او بیشتر شوم بخشی به بازی ؟ (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

ادامه لنگ تلاش برای شیرین-بحث برخی از اطلاعات مفید از او Narek طول می کشد soji می به یک راهرو که در آن آنها می توانید اسلاید در جوراب خود را همراه چرب و کف Borg شفت تهویه. شما می خواهم برای روشن فکر که او قرار بود به او نشان می دهد برخی از دیدنی ستارگان ویستا و یا مشاهده مسحور مکعب داخلی که شاید تعداد کمی از مردم می دانستند و در مورد هزینه نصف این قسمت بودجه در VFX تنهایی – اما هیچ. پسر اوه پسر این Romulan رومئو واقعا می داند که چگونه برای نشان دادن یک دختر به یک زمان خوب است. نیازی به گفتن آن نتواند او حق از طریق او و این فاجعه صحنه به پایان می رسد.

در ضمن در مدار بالا Vashti, Kar Kantar – دزدان دریایی که مگس عتیقه پرنده شکاری – به نظر می رسد و در حالی که این دمدمی رجعت به “اصلی سری” عصر و به ویژه در عالی قسمت “توازن وحشت” (S01 E08) آن است که عجیب و غریب است که باعث می شود کمی حس و خارج از غرفه به عنوان بیش از حد بالا خدمات فن. این پرنده شکاری برجسته است که بیش از 130 سال است و ما انتظار می رود به این باور است که فرد پرواز آن را بدنام دزدان دریایی ؟ این معادل این است که تلاش برای ساختن یک زندگی به عنوان یک دزد بانک امروز و با استفاده از یک اسب کشیده می واگن به فرار در.

تصویری: پاتریک استوارت و عیسی Briones بحث بازحمت حرکت کردن با Space.com

با Qowat Milat در Vashti, پیکارد توضیح می دهد که او یک علت ارزش تعهد از یک عضو خواهری. او یاد می گیرد که Elron در حال حاضر رشد بالا رفت و هرگز به زندگی می کنند در هر نقطه دیگری و به تبع آن آموزش داده شده است توسط خواهری رغم اینکه به شدت قادر به پیوستن به Qowat Milat. Zani سوگند او یکی از بهترین رزمندگان او تا به حال دیده می شود اگر چه او هنوز هم تا به برخی از مسائل نوجوانان برای مقابله با. Quelle, تعجب, Elron سرزنش پیکارد برای بودن در آنجا برای او.

امیدوارم سفر به Freecloud هفته آینده ارائه خواهد شد یک تغییر سرعت و پیشبرد داستان کمی بیشتر است. یک قسمت از بیایید-find-a-استخدام-برای-این-ماموریت-که-سرزنش-پیکارد-برای-ترک-آنها در حال رفتن به بسیار خسته ، Zani می آید تا با یک راه حل — یکی همه ما شاهد آمدن یک سال نوری دور — که پیکارد باید Zani خود را به عنوان qalankhkai از او نیست واقعا تعلق دارند و از طریق طبیعی دوره بلوغ نیاز به گسترش خود را در افق دید.

بدون نیاز به از دست دادن سر خود را. Elron باعث می شود به خصوص ظالم مثال از یکی داد و بیداد کن Romulan. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

Elron حاضر و پیکارد یک چند دقیقه برای کشتن قبل از پنجره بعدی باز می شود در سپر غیر قابل نفوذ است که اجازه می دهد تا حمل و نقل استفاده می شود. او strolls یک بار دیگر از طریق حل و فصل می رسد تا زمانی که نوار است که “Romulans تنها” نشانه دار. او بر میدارد گفت: نشانه آن را می اندازد به طبقه در انزجار و وارد نوار. سپس برای برخی از دلیل عجیب و غریب پیکارد به نظر می رسد زمانی که هیچ کس او را خدمت می کنند اما خود غلط تعجب عبور می کند هنگامی که او مواجه با یک بزرگ به خصوص محلی که به وضوح هنوز هم دارای یک کینه از 14 سال پیش زمانی که فدراسیون آنها را رها. بسیاری از این رفتن در اطراف.

پس از یک تئاتر شایسته سخنرانی گفت: Romulan نیروهای پیکارد به یک شمشیر و او را در انجام به میدان شهر که در آن پیکارد حاضر به مبارزه با. که در آن نقطه Elron به نظر می رسد و می دهد Romulan انتخاب زندگی یا مرگ. به طور طبیعی او را نادیده گرفته و بنابراین Elron … decapitates او.

مرتبط با: 25 بزرگترین سفینه های علمی تخیلی

هیچ چیز مانند ترک یک پیام ظریف. این riles دیگر Romulans بنابراین پیکارد و Elron باید یک شتابزده خروج. خوشبختانه پنجره برای حمل و نقل در حال حاضر باز و فقط در نیک از زمان آنها در حال مخابره به La Sirena. یک بار روی پیکارد کاملا به درستی می دهد Elron شدید گفتن خاموش می کند و او را سوگند به مبارزه نیست مگر اینکه او گفته است.

ما بازگشت به Borg مکعب Romulan احیای سایت که در آن Cersei Lannister انجام ریزو (Peyton List) شروع می شود او زانی با محارم معمول با برادرش جیمی Narek; علت آن را کاملا عادی رفتار خود را خواهر به شما از خواب بیدار با seductively نوازش پاهای خود را. او به او می دهد بیشتر از یک هفته برای دریافت پاسخ از soji می که در مورد او این است که او را از آمد و غیره و غیره و یا در غیر این صورت آن را “بازگشت به خوبی درد و خشونت است.”

هفت نفر از نه موجب صرفه جویی در La Sirena, اما کشتی خود را نابود شده در این فرآیند است. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

و سپس ما را به اجتناب ناپذیر کتک کاری در گوشهای بین ریوس در La Sirena و نهان دزدان دریایی Kar Kantar در عتیقه پرنده شکاری. و ما با استفاده از اصطلاح “کتک کاری در گوشهای” در وسیعترین ممکن است حس از آنچه در زیر است که بسیار ناامید کننده است. پل خدمه La Sirena انجام این کار کلاسیک “Trek” همه-lean-to-the-راست, در حال حاضر همه-lean-to-the-left و به عنوان نشان می دهد بودجه به وضوح اجازه نمی دهد برای این پل را ساخته شده بر روی یک حلقه آن را به نظر می رسد به عنوان سرگرم کننده در حال حاضر به عنوان آن را در سال 1966. پس از فصل 2 از “پیکارد” صادر شده است بزرگتر مالیاتی تشویقی از ایالت کالیفرنیا شاید آنها را در نظر بگیرید با استفاده از یکی باید طرح تماس بگیرید برای هر گونه مطلب “بازی جنگ های هوایی.”

این همه بیت اتفاقی و به طور کلی بسیار خوب با هم قرار داده. ریوس نمی تواند به نظر می رسد به گرفتن یک شات در هدف است و پرواز La Sirena از فرمان او صندلی هولوگرام UX. (بدون استفاده از هدایت اژدر در قرن 24?) او حتی خواستار دیگری اضطراری هولوگرام این یکی تنها اسپانیایی صحبت میکند – نام مورچه – و به نظر می رسد به طور جدی hungover. یکی فقط می تواند فرض این است که شاید اضطراری خلبان هولوگرام?

مرتبط: 10 بهترین ستاره بازحمت حرکت کردن’ قسمت تا کنون

در نهایت ریوس تلاش می کند به استفاده از غیر قابل نفوذ خودداری اطراف Vashti اما مرموز Kar Kantar به نظر می رسد برای به دست آوردن بهتر از او … تا زمانی که یک کشتی دیگر به نظر می رسد از هیچ جا و ضربات پرنده شکاری از آسمان.

اما در انجام این کار است که کشتی آسیب غیر قابل جبرانی و خلبان مخابره قبل از آن منفجر می شود. ممکنه در این هفت نفر از نه (Jeri Ryan). “شما مدیون من یک کشتی” او می گوید: ابتلا به نفس خود را. رول پایان اعتبار است.

گوژپشت مردم ✓

  • “خشم خان” Romulan آل بطری در این نوار که در آن soji می و Narek نوشیدنی.
  • نقطه داده ها و گربه شاید رفته اما او را فراموش نکرده با تشکر Elnor. برکت دهد.
  • این Qowat Milat — زنان تنها راهبه/نینجا نخبگان جنگجوی قبیله است که خیلی باحاله!
  • اورژانس مهمان نوازی هولوگرام?! هر آنچه که آنها فکر می کنم بعدی؟!
  • Ah هفت نفر از نه نفر از شما به ما بپیوندید.

گوژپشت نهنگ real madrid unido ™

  • است که هر قسمت رفتن برای پایان دادن به با robin دلتنگ “Trek” رجعت?
  • هنوز هم مشتاق “جاش” — آن را می سازد Jean-Luc صدا مانند او از کریپتون.
  • 130 سال Romulan پرنده شکاری? آن را احتمالا ارزش بیشتر به عنوان یک عتیقه فروشی.
  • نوشیدن هر بار که کسی را مقصر می داند پیکارد برای ترک و یا ترک آنها!
  • قرار دادن ناسزا می تواند بهتر از آن را بیشتر موثر است.

امتیاز: 6.5/10

10-episode “Star Trek: پیکارد” سری خواهد شد در اشتراک پرداخت آنلاين خدمات CBS همه دسترسی در آمریکا و در کانادا در بل رسانه ها فضا و خدمات OTT طلب است. قسمت جدید پخش خواهد شد هر هفته با قسمت 5 ورود در 20 فوریه سال 2020 است.

CBS و Amazon Studios اعلام کرده اند که نشان می دهد جریان خواهد شد به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری در بیش از 200 کشور در سراسر جهان در عرض 24 ساعت از اکران آن در CBS همه دسترسی و فضا در آمریکا و کانادا بود.

CBS دسترسی به همه اشتراک خانه “Star Trek: پیکارد,” “Star Trek: کشف” و یک میزبان از دیگر اصلی و آرشیوی CBS تلویزیون را نشان می دهد. اشتراک در شروع $5.99 در ماه است. شما می توانید سعی کنید فردا تمام دسترسی برای یک هفته رایگان در اینجا.

دنبال اسکات اسنودن در توییتر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im