‘Star Trek: پیکارد’ پرتوهای آن بهترین و در عین حال در قسمت 6

در اینجا شانس خود را به پرتو را برای جلوگیری از اخلال گران برای قسمت 6 از “پیشتازان فضا: پیکارد.”

تا کنون کیفیت “پیکارد” شده است کمی بالا و پایین با یک نگاه اجمالی از نابغه و یک یا دو نمونه از نوشتن تنبل است. اما هفته گذشته قسمت شد بهبود قابل توجه و … خوب رک و پوست کنده مقدس هایزنبرگ جبرانساز قسمت این هفته تحت عنوان “غیر ممکن است جعبه” واقعا بهترین به تاریخ تا کنون. آن را به طور مساوی ء وجود دارد برخی از شگفت انگیز مستقل صحنه های نوشتن خلاق را نشان می دهد و روشن توجه به جزئیات وجود دارد برخی از فوق العاده, فرد, اجرای دراماتیک و هیجان انگیز اوج و شاید مهمتر از آن نشان می دهد “پیشتازان فضا” در آن بسیار بهتر است.

ما باز با چه سرعت آشکار می شود و این جوان soji می آشر (با بازی الا مکنزی). آن را در شب و او به طور آزمایشی پیاده روی dimly روشن راهرو از طریق یک درب که نیمه بسته نگهداشته شده و به یک روشن اتاق. آن را به یک آزمایشگاه و وجود دارد مقدار زیادی از رنگ روشن ارکیده…و سپس به طور ناگهانی جریان-سن soji می آشر (Isa Briones) از خواب بیدار در رختخواب, که در آن ما Romulan رومئو, Narek (Harry Treadaway) تسلی او و به آرامی پروب او اطلاعات کمی بیشتر در مورد رویای خود را. بالش بحث گفت و گو بین آنها است که در واقع قابل باور برای یک تغییر; این هم می تواند نشانه ای است که نوشتن است و در نهایت بهبود و یا که Narek است بهتر از آن و یا احتمالا هر دو.

پیوستن به ما پیکارد پنل! لحن در هر هفته به بحث ما ‘Star Trek: پیکارد!’
مرتبط با: چه “پیشتازان فضا” به تماشای قبل از ‘Star Trek: پیکارد’: A complete guide’

پس ما در La Sirena در مسیر به Borg مکعب احیای سایت و دکتر اگنس Jurati (Alison Pill) گفتن است Jean-Luc Picard (پاتریک استوارت) چه اتفاقی افتاد به دکتر بروس مادوکس (جان اله) و یا به جای او روی جلد. Elnor (اوان Evagora) می پیوندد گفتگو به ارائه فقط کوله مقدار نمایشگاه – آن را در حال حاضر روشن است که Elnor تجربه در راه Qowat Milat (مطلق خلوص) ساخته شده است که او بسیار باهوش در رعایت رفتار انسان چیزی است که ما را به دیدن یک کمی بیشتر از در این قسمت.

پیکارد مذاکرات کمی در مورد آخرین بازدید خود را به Borg مکعب در “نسل بعدی” دو قسمت آخر فصل cliffhanger “بهترین از هر دو جهان” (S03 E26 و S04, E01) — و ما می بینیم برخی از فلش بک به آن وقایع. حتی پس از پیروزی خود را در “اولین تماس,” پیکارد است که هنوز هم کاملا مشخصه عاطفی در فکر بازبینی یک Borg مکعب با وجود Jurati پیشنهاد که این مکعب ممکن است متفاوت باشد. “تغییر دهید ؟ بورگ?! آنها با خونسردی جذب تمام تمدن ها و کل سیستم در یک ماده از ساعت. آنها را تغییر ندهید! آنها متاستاز” او می گوید: با مطلق نفرت در صدای او.

داستان شروع به همگرا به عنوان “پیشتازان فضا: پیکارد” می رود از ضربه قدرت به سرعت در پیچ و تاب (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

و سپس می آید واقعا جالب قسمت: به عنوان پیکارد برگ Elnor تلاش به راحتی Jurati خود را بی گناه, راه, “خوب,” او می گوید: عذرخواهی در پیکارد طرف. “او می توانید ببینید که شما نیز خالی از سکنه چیزی است که شما می خواهید را فراموش کرده ام…”

او تبدیل می شود و glares در او. بدیهی است این است که به عمد مبهم و می تواند به معنای بسیاری از چیزها اخیر مرگ عزیزترین دکتر مادوکس برای مثال, اما آن را نیز سوخت حدس و گمان است که آن چیزی شوم و…که باعث می شود آن را جالب تر است.

پیکارد بازگشت به holosuite château تفریح و شروع به جستجو برای اطلاعات در بورگ مکعب است که واقعا فقط بهانه ای قادر به کار در یک واقعا خوب شات VFX به او خیره در یک تصویر از خود را به عنوان Locutus از بورگ اما چه کسی اهمیت میدهد آن را سرد. رول باز کردن اعتبارات است.

ماندن در La Sirena پیدا کنیم و آن خطی از طریق بتا ربع در سابق خنثی منطقه. کریستبل ریوس (Santiago Cabrera) به وضوح آمریکای جنوبی origins; نه تنها Cabrera خود تماس سانتیاگو اما مورچه را hungover اضطراری…er, سکان کنترل هولوگرام است که ما دیدم در قسمت 4حتی صحبت در شیلی اسپانیایی. و در حال حاضر ما ببینید ریوس تمرین آنچه به نظر می رسد مانند برخی از مهارت های اساسی با یک فوتسال توپ و پیراهن خود را خاموش. (Cabrera خود را یک بزرگ فوتبال فن و با پشتیبانی از کوئینز پارک رنجرز. او حتی نیمه حرفه ای برای همتون & ریچموند قصبه قبل از ارتکاب به بازیگری, تمام وقت است.)

مربوط به: ‘Star Trek: بخش ’31’ شروع فیلمبرداری هنگامی که ‘کشف’ فصل 3 پیچد

Jurati به نظر می رسد و در لحظه ای غیر منتظره بین این دو شخصیت او باز می شود تا یک کمی سهام احساسات خود را و به دنبال موقت صمیمی حواس پرتی قبل از پرتاب خود را بر عرق پایۀ برهنه-chested بدن. و که نمی کند ؟

ما قطع به Borg مکعب Romulan احیای سایت که در آن Cersei Lannister انجام ریزو (Peyton List) است که یک بار دیگر سوال خود را برادر Jaime Lannister Narek (Harry Treadaway) در مورد پیشرفت خود را. او در حال بازی با یک Romulan, ابزار جنسی, Narek در اختیار خود را — غیر ممکن است جعبه از قسمت’ title — شکایت که او هرگز نمی تواند کار آن را. Narek snatches, ابزار جنسی, از او و توضیح می دهد که آنچه که او به تازگی آموخته است. “او می پروراند. او مطرح شد و رویای” او توضیح می دهد. به طور طبیعی خود را خسته و نا امید, خواهر, نیست, تحت تاثیر قرار, اما پس از آن در واقع وجود دارد برخی از خیلی خوب نمایشگاه به آن را توضیح دهید.

“چرا او برنامه خود را به خواب ؟ چه تابع آن خدمت می کنند؟” Narek می پرسد. “هر قطعه مصنوعی طراحی در خدمت یک هدف. او مسیرهای عصبی خودکار اکتشافی همیشه به دنبال تشکیل و ارتباطات کارآمد تر. هر روز که قابلیت باید دست انداز در برابر شواهد روشن است که او نه به عنوان او معتقد است که یک انسان است. که ناهماهنگی شناختی باید جایی بروید” او دلیل.

در soji می کرده است ناخودآگاه و هنگامی که او در رویاهای او آشتی این دو دیدگاه از خود انسان و مصنوعی.

این Romulan مکعب روبیک قطعا باید با یک هشدار بهداشتی. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

Narek theorizes که اگر او می تواند soji می به بحث در مورد رویاهای خود را, او می تواند دسترسی به او اساسی engrams بدون تحریک او دفاع subroutines. او طول می کشد Romulan مکعب روبیک (به نام قهوهای مایل به زرد Zhekran) به آرامی تاب و چرخش در چند ردیف و این نشان دادن به خواهر خود که صبر یک فضیلت است او نمی داشتن بالا باز می شود به فاش کردن یک اسباب بازی کوچک در داخل.

دوباره داخل La Sirena, ریوس تعجب است که چگونه پیکارد در حال رفتن به آنها را به آنچه که منطقه بی طرف اجازه دهید به تنهایی بر روی Romulan احیای سایت Borg مکعب خود را. Jurati نشان می دهد آنها مطرح به عنوان دانشمندان اما پیکارد رد این به نفع باز صداقت. Elnor میدارد تا در تنش های جنسی بین ریوس و Jurati و آشکارا تماس آنها در آن است و نه سرگرم کننده.

پیکارد نشان می دهد اگر او می تواند به نحوی به دست آوردن موقت رسمی دیپلماتیک اعتبار او می تواند در دیدار با مصنوع مدیر پروژه … که به او اتفاق می افتد به می دانم که خواهد بود هیو (Jonathan Del Arco) – و تمام این مجموعه احتمالا مورد علاقه ما در این قسمت.

مرتبط: 10 بهترین ستاره بازحمت حرکت کردن’ قسمت تا کنون

Raffi Musiker (میشل Hurd) بیشتر یا کمتر می شود از او کشیده چهارم هنوز مست و plopped در صندلی خود را در پل La Sirena, بطری, در یک دست و snakeleaf vape قلم در دیگر. (این یک سنتی جبار “flashpipe” شناخته شده به عنوان یک horgl.) ریوس صدای خود را شک و تردید و او مومبلس تحت نفس خود گفتن آنها را به پشت کردن به عنوان هر کس دیگری در حال حاضر می پیوندد ریوس در unease. Raffi آه و درخواست های کامپیوتر باز فرعی رله با استفاده از cryptonym. او تصادفا بیش از کلمات او و نگرانی در همه چهره ساده است برای دیدن. در عرض چند ثانیه او تماس های خروجی است پاسخ داده و چهره سروان. امیلی بوش (باربارا حوا هریس) به نظر می رسد در Raffi را هولوگرام comms رابط.

“فرمانده Raffaella Musiker … من می دانستم که من باید به نمایش در اید که تماس” بوش می گوید: تنظیم تن راست دور.

هر کس در این پل همچنان در نه گفتن یک کلمه. Raffi تبادل تعارفات با دوست او می گوید که او نیاز به یک به نفع تنها آن را در واقع نه برای او, آن را برای Jean-Luc Picard. Raffi توضیح می دهد که او نیاز به رفتن به Borg مکعب در Romulan احیای سایت و ملاقات با مدیر پروژه. بعد از شنیدن این بوش فقط می خندد. Raffi پنجه نرم می کند با دوستان خود را به عنوان هر دو Jurati و پیکارد نگاه در حالت چهره خود را تغییر نداد. ریوس از سوی دیگر نشانه هایی از لبخند معوج.

شاید انجام باید بیشتر در. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

“آه,, هی,, مطمئن, من درک می کنم” Raffi می گوید. “اما ممکن است کمی بی دست و پا زمانی که ما نشان می دهد وجود دارد در حدود سه ساعت …” او به نظر می رسد بیش از ریوس به بررسی کنید که نیم گره در توافق است. “ارسال محل سکونت من در حال حاضر,” او می گوید.

“چه؟! صبر کنید Raffi که حتی مجاز شما به خارج وجود دارد؟” بوش shrieks.

“شما می دانید پیکارد,” Raffi می گوید: در حال حاضر به خوبی و واقعا دفن خودش را در بخشی. “هر بخشی از آن است که نه نفس rampaging id.”

Jean-Luc به نظر می رسد تا با یک نیم عجیب و غریب, نیمه جرم بیان و ریوس در حال حاضر نمی تواند پنهان کردن این واقعیت است که او به طور کامل با بهره گیری از این. بوش می گوید Raffi به چرخش بلافاصله. “را ادامه دهید. اگر شما بیرون رفتن وجود دارد و بدون اجازه آن را از لحاظ فنی یک عمل جنگ,” او می گوید.

“من می دانم که من می دانم. و حتی اگر شما بچه ها را انکار دخالت Romulans هرگز قصد خرید آن حق است؟” Raffi می گوید. “منظورم پیکارد تا فدراسیون که چهره اش هنوز هم احتمالا در لعنت بروشور است که چرا … من به شما این سر تا” Raffi می افزاید: با موفقیت تبدیل کل حادثه در اطراف. “نگاه ما این کار را مناسب, نمایندگی رسمی نامه از اعتبار می باشد. من نمی خوام در نهایت در طرف اشتباه از یک disruptor کانن …”

Raffi را دوست ندارد پاسخ برای یک لحظه. وجود دارد یک مکث و هر کس به نظر می رسد در حالتی عصبی.

“24 ساعت. و” بوش می گوید در نهایت. “آه و Raffi من می گویم این به عنوان یک دوست قدیمی هرگز با من تماس دوباره.”

تصویری: پاتریک استوارت و عیسی Briones بحث بازحمت حرکت کردن با Space.com

او آن را انجام داده با وجود طولانی شک و تردید از چند روی پل Raffi است آن را کشیده. وجود دارد در حال لبخند از Elnor و Jurati, پیکارد است تحت تاثیر قرار می ایستد و به تحسین و قدردانی از اقدام او توانایی های خود. بیان در Rios چهره مانند یک افتخار پدر و مادر اما Raffi آه و قطره سر او به دست او است. او فقط از دست یکی از دوستان چند او تا به حال به این علت است. واقعا زیبا لحظه ای و به عنوان Raffi wobbles به پا ریوس جهش خود را برای کمک به او را تلو تلو خوردن به عقب به کابین خود را.

بیشتر منتقل شده است از طریق بیان صورت در این صحنه از گفت و گو می تواند انجام داده اند و کلاه کردن به هر دو نویسنده نیک Zayas و به خصوص مدیر Maja Vrvilo برای ایجاد چنین موثر انجام نگرفته است.

پشت در بورگ مکعب soji می گوید Narek که او صحبت کرد و به مادرش در مورد خواب. او همچنین به او می گوید که او خوابش برد و Narek نشان می دهد که پس از تمام تماس های ورودی و خروجی انتقال وارد و او می داند که هر تماس با مادر او طول می کشد دقیقا 70 ثانیه است. هر یک.

به طور طبیعی بعد از زمان او به تنهایی در محله soji می نامد ، او احساس می کند خودش را به خواب رفتن و حتی stabs خودش در دست با چاقو مانند شی در تلاش برای مبارزه قاطع اصرار…اما او هیچ کنترل و عبور کردن بدون در نظر گرفتن.

پس از پنج قسمت از همه سرزنش پیکارد برای رها کردن آنها را به خوبی به کسی که واقعا خوشحال و برای دیدن او. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

هنگامی که او از خواب بیدار او شروع به رفتن را از طریق تمام اموال شخصی کوانتومی قدمت آنها برای تعیین سن – عکس و مواردی از دوران کودکی خود را که مطمئنا او تا به حال برای بسیاری از زندگی خود را – اما همه چیز 37 ماه است.

در ضمن پیکارد آماده خود را از نظر روانی به پرتو به Borg مکعب. Elnor اصرار دارد در آینده و همچنین, اما ژان-لوک می گوید او را به ماندن قرار داده است. او حمل و نقل و بیسار بلافاصله شروع ناجور اما از سایه می آید یک بازی دوستانه رقم آن هیو (Jonathan Del Arco).

پس از پنج قسمت از همه پیکارد در دیدار سرزنش او برای اذیت نمودن زندگی خود را به خوبی به کسی که واقعا خوشحال و برای دیدن او. این یک صحنه فوق العاده است که تضمین شده است به چشم خود را با آب پر کنید و خود را پایین لب ترکش فقط کمی به عنوان دو مرد در آغوش گرفتن و لذت در مراسم خود را. این احتمالا بیشتر نشاط بخشی لحظه در این فصل تا کنون و فقط می افزاید: به کیفیت این قسمت.

مرتبط با: 25 بزرگترین سفینه های علمی تخیلی

هیو نشان می دهد پیکارد کار آنها در حال انجام کمک سایر سابق بورگ در بهبود خود را و کمک به آنها برای تنظیم به زندگی بدون جمعی. و این دو می دانیم بیشتر در مورد که از تقریبا هر کسی است. آن طول می کشد در حالی که برای Jean-Luc به راحتی در این محیط به عنوان او در تلاش برای غلبه بر ترس خود را — در واقع cowering در زمان — اما هیو راهنمای او را از طریق اصلاح مکعب. هر دو استوارت و Del Arco اکسل در این به خوبی نوشته شده و پیکارد ترس است به زودی جای تحسین برای هیو کار را قادر می سازد سابق بورگ به عنوان قربانی و نه هیولا. شاید این خواهد شد که یک اثر در پیکارد خود مشاهده Borg. این واقعا یک چند لایه در صحنه Jean-Luc یادگیری به همان اندازه در مورد خود را به عنوان او است آنچه در درون مصنوع.

به عنوان soji می به کشف که او واقعا است, Narek تصمیم می گیرد که در حال حاضر زمان برای او را به یک مکان بسیار ویژه ای در بورگ مکعب محفوظ صرفا برای Romulans تنها. در اینجا آنها می توانند در Zhal ماکه یک شکل سنتی از مدیتیشن است که می تواند باز کردن ذهن صمیمی ترین فضا و کاوش در رویاها. این یکی دیگر از خوبی گردد و تخیلی عنصر Romulan فرهنگ است که ما شاهد بوده ام بیش از چند هفته گذشته.

آه بله, سندرم پینوکیو. است soji می پدر واقعا Geppetto, یک, پست, ایتالیایی, نجار از توسکانی? (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

Narek راهنماهای soji می از طریق مراسم در حالی که انجام ساعتهای خارج از دید در مانیتور. Soji می در حال حاضر آگاهانه reliving رویای او به عنوان Narek دستور او به دنبال برای جزئیات بیشتر به او کمک کند درک آنچه همه چیز را به معنی. او جلب نزد پدرش اما نمی تواند آن را; او خودش را می بیند به عنوان یک عروسک چوبی دروغ گفتن در قطعات بر روی یک میز و در نهایت او به نظر می رسد تا به دیدن “دو قمر قرمز تیره به عنوان خون و رعد و برق” از طریق یک پنجره در نتیجه ارائه انجام با اطلاعات کافی برای شروع به جستجو برای سنتتیک’ homeworld.

در این نقطه Narek تصمیم می گیرد که آنها باید اطلاعات کافی و soji می است و دیگر ارزش. او می گوید که او واقعی نیست و هرگز نمی شد و به سرعت وجود دارد اتاق قفل soji می داخل ترک او را با قهوهای مایل به زرد Zhekran که تغییر داده شده است به انتشار یک ابر کشنده اشعه یا گاز یا چیزی; در هر صورت این مشکل جادوها برای soji می.

مرتبط با: 6 ‘Star Trek’ کاپیتان رتبه از بدترین به بهترین

نیازی به گفتن نیست, این زندگی threating وضعیت به اندازه کافی برای فعال soji می دفاع subroutines و او شروع به پاره کردن floorboards در تلاش برای فرار. Narek به نظر می رسد از طریق یک پنجره – و از طریق اشک – نشان می دهد او در واقع باید احساسات soji می اما او قادر به ورود به اتاق به عنوان soji می رود از نظر.

در همان زمان پیکارد در تلاش برای توضیح به هیو چرا او است که در واقع وجود دارد. ما می دانیم که هیو مشکوک soji می خاص بود و به سرعت نتیجه میگیرد که او احتمالا در خطر است. آنها نگاه در محله اول و سپس شروع به اسکن مکعب در تلاش برای پیدا کردن او را. عجله به محل سکونت او در تصادفات از طریق سقف در مقابل آنها.

پیکارد به عجله خود را معرفی و در تلاش برای فرار از تعقیب Romulans هیو آگهی هر کس به یک محفظه مخفی داخل بورگ مکعب. پیکارد فورا به رسمیت می شناسد و آن را به عنوان ملکه همراه است. در این سلول یک قطعه از فن آوری است که برای اولین بار معرفی شد به “پیشتازان فضا” canon راه بازگشت در سال 1995.

مانند Jon Snow رو به بولتون ارتش تنهاست Qowat Milat می ایستد و خود را در برابر گروه ترکان و مغولان از Romulan سپاه پاسداران است. (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

هیو توضیح می دهد که یک مسابقه به نام Sikarians بودند جذب شده توسط بورگ; آنها یکی از اولین مسابقات مواجه می شوند در دلتا ربع در “Star Trek: Voyager” قسمت “عامل نخست” (S01 E10). آنها دارای یک دستگاه به نام spacial trajectorدر اصل یک حمل و نقل, اما آن را به یک نظری طیف وسیعی از 40 ، 000 سال نوری است و آن محفوظ می باشد Borg ملکه در موارد اضطراری.

پیکارد دستور ریوس به دیدار با آنها را در یک سیاره به نام Nepenthe (در همراهی با “پیکارد” سنت آن را پس از نام داروی فراموشی از اساطیر یونانی). اما spacial trajector نیاز به چند دقیقه به قدرت و Romulans هستند داغ بر روی پاشنه خود را. فقط به عنوان ریوس اعلامیه Elnor از دست رفته است, او به نظر می رسد در نیک از زمان به حک کردن تا سه Romulan سپاه پاسداران بود که با soji می, پیکارد و هیو.

در مختصر-اما-زیبا لحظه پیکارد می گوید Elnor که او را ترک او را پشت سر گذاشت. نه دوباره.

“این من را پر می کند و با شادی به گوش شما می گویند که. در حال حاضر به” Elnor می گوید: بالا بردن شمشیر خود را و آماده خود را برای نبرد. هیو داوطلبان به ماندن در پشت برای پنهان کردن مقصد خود را و…پس پیکارد و soji می قدم از طریق.

صفحه نمایش محو به سیاه و ما از شنیدن صدای تعدادی از Romulan نگهبانان فریاد “رها کردن سلاح های خود را!” که Elnor پاسخ “لطفا دوستان من را انتخاب کنید به زندگی می کنند.”

این است که واقعا قوی قسمت با صاف به طور مساوی ء داستان است که به ارمغان می آورد با هم بسیاری از رمز و راز از اقساط قبلی است. در واقع بهتر است از هر چیزی که ما تا کنون دیده ام از “کشف” اما با فقط چهار قسمت سمت چپ این داستان قوس محدود به فقط اول فصل ؟

صحبت از “کشف” عکاسی اصلی فقط پیچیده شده در فصل 3 پس آیا این به معنای آن برتر خواهد شد به زودی ؟ خوب بله. برای مقایسه از نظر تولید زمان چرخش فصل 2 از “کشف” شات اصلی عکاسی از آوریل تا دسامبر سال 2018 و پس از آن برای اولین بار در ژانویه. 17, 2019 — فقط دو ماه بعد. علاوه بر این, در فصل 1 به نمایش در سپتامبر. 24, 2017, در حالی که عکاسی اصلی بود و هنوز هم در حال پیشرفت است, در نهایت در پایان در اکتبر 2017. ممکن است دیدن یک “کشف” تریلر به زودی ؟

اما آن را مانند به نظر می رسد این بخش “31” spin-off شده است به تعویق افتاد تا 2021. وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی به عنوان دلیل خاص, اما آن را بیش از احتمال زیاد ترکیبی از لوقا-گرم پاسخ به اصلی اعلام و Michelle Yeoh را بسیار مشغول برنامه که شامل چهار “آواتار” دنباله – بله – و مارول فیلم. در ضمن ما هنوز “کوتاه Treks,” “پیکارد” فصل 2بیش از احتمال زیاد یک فصل چهارم از “کشف” “پایین عرشه” نیکلودئون سری است که تصور می شود به نام “نابغه” دو اضافی ناشناخته های زندگی را نشان می دهد و یک فیلم جدید کارگردان نوح هالی.

اجرای ترانس پیچ و تاب درایو ✓

  • است ریوس خوش تیپ ترین شیطان در آلفا ربع? بله. بله او است.
  • فقیر شکسته Raffi می شود کشیده به پل به انجام…و او برتری دارد.
  • جاناتان Del Arco است که استادانه در هر صحنه او را در. بیشتر لطفا.
  • پیکارد تجربه بازبینی بورگ مکعب غنی چند لایه ،
  • سنتی Romulan فرهنگ است که جدید به ما خلاق است و به خوبی گردد.

پیشرانه در ایستگاه نگه داشتن real madrid unido ™

  • بهداشت و ایمنی نیاز به قرار دادن برخی از نرده در آن بالا Borg catwalks.
  • Elnor “در سرحد” مرجع است که به وضوح از یک مکالمه ما دیده نمی شود.
  • انجام و Narek هنوز هم پس زانی با محارم است او حسادت soji می?! اوه.
  • Soji می کند واقعا به خوبی نمی تواند تحت تاثیر مرگبار گاز/تابش مسائل است.
  • Elnor با شمشیر به مبارزه با Romulans با disrupters…

امتیاز: 8 ½ /10

مربوط به: ‘Star Trek’ پیکارد سری: در اینجا برخی از ایده های جسورانه ما دوست دارم برای دیدن

10-episode “Star Trek: پیکارد” سری خواهد شد در اشتراک پرداخت آنلاين خدمات CBS همه دسترسی در آمریکا و در کانادا در بل رسانه ها فضا و خدمات OTT طلب است. قسمت جدید پخش خواهد شد هر هفته با قسمت 7 تحت عنوان “Nepenthe” debuting در 5 مارس سال 2020 است.

CBS و Amazon Studios اعلام کرده اند که نشان می دهد جریان خواهد شد به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری در بیش از 200 کشور در سراسر جهان در عرض 24 ساعت از اکران آن در CBS همه دسترسی و فضا در آمریکا و کانادا بود.

CBS دسترسی به همه اشتراک خانه “Star Trek: پیکارد,” “Star Trek: کشف” و یک میزبان از دیگر اصلی و آرشیوی CBS تلویزیون را نشان می دهد. اشتراک در شروع $5.99 در ماه است. شما می توانید سعی کنید فردا تمام دسترسی برای یک هفته رایگان در اینجا.

دنبال اسکات اسنودن در توییتر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de