ستاره بازحمت حرکت کردن آنلاین ‘میراث’ به روز رسانی به شما اجازه می دهد زندگی خود را ‘Star Trek: پیکارد’ رویاهای

نمایشگاه بازی آنلاین پیشتازان فضا شما رو من. پس از تماشای “Star Trek: پیکارد” من حسرت به پاپا پیکارد خودش و جدید آن میراث به روز رسانی است که به من اجازه تظاهر هستم. من احساس می کنم موهای من در حال سقوط کردن در حال حاضر.

بازیگران در میراث به روز رسانی را دو قسمت جدید این است که هفت نفر از نه نفر که ورزش کمتر بورگ انسانی تر نگاه او در پیکارد. او حتی ابراز مناسب بازیگر, Jeri Ryan. هفت همراه است classic Star Trek: کشف شخصیت مایکل برنهام ابراز شده توسط Sonequa Martin-Green از واقعی از تلویزیون نشان می دهد.

شما می توانید هر دو آنها را در یک سفر به Excalbia که در آن شما قرار داده می شود از طریق یک آزمون خوب و بد است. اما این فقط شروع میراث به روز رسانی به عنوان ورود به آن علامت ده سال, سالگرد, ستاره بازحمت حرکت کردن آنلاین. زنده باشید و پیروز? این بازی یک تیک برای انجام این کار است.

که به معنی وجود دارد ویژه سالگرد حوادث را در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان یک کار جدید نیروی عملیات به نام به جهنم با افتخار. زبان به عنوان پیکارد من تایید نمی پیام در این عنوان است.

فیلم ‘Star Trek: پیکارد” و بورگ! Jeri Ryan & Jonathan Del Arco ظرف

من شدیدا تایید این جایزه بزرگ برای grabs در این به روز رسانی ، این یک Khitomer داد رزم ناو جنگی است که اولین کشتی به ترکیب فدراسیون و کلینگون تکنولوژی ظاهرا به عنوان یک نشانه آن است که صلح در حال آمدن است به کهکشان. اما بیا این ستاره بازحمت حرکت کردن, صلح, آخرین نیست اینجا. اگر شما می خواهید رزم ناو جنگی شما هم می توانید با شرکت در امگا مولکول تثبیت رویداد به جهنم با افتخار و یا بازی را از طریق قسمت جدید اندازه گیری از اخلاق است.

Jeri Ryan هفت نه در “Star Trek Online: Legacy.” (اعتبار تصویر: Cryptic Studios)

همچنین با این آپدیت Borg قفل جعبه در حال حاضر به شما می دهد یک فرصت دریافت هیو کشتی است که به روز رسانی به Borg نیروی عظیم منهدم کننده. دریافت نگه دارید از این پسر بد و شما می توانید با خم کردن کشتی های دشمن به فرمان خود را. دیدن ؟ گفت: شما صلح نمی خواهد آخرین طولانی است.

به عنوان میراث به روز رسانی یک عشق نامه ای به ده سال گذشته از ستاره بازحمت حرکت کردن آنلاین محبوب ترین وظیفه نیروی عملیات Mycelial قلمرو قرار داده شده است را به چرخش. به یاد داشته باشید که یکی است ؟ شما باید آن را به عنوان گردید از سال گذشته است.

در مورد این موضوع از ستاره بازحمت حرکت کردن بهترین کاپیتان ما بوده است reminiscing در مورد پیکارد تاریخ در بازی های رایانه ای.

این مقاله ارائه شده توسط PC Gamer.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>