ستاره بازحمت حرکت کردن آنلاین’ می خواهد شما را به جشن اولین تماس بعد با بورگ در به روز رسانی جدید

فانتزی شرکت در بشریت اولین meetup با بیگانگان ؟ شما می توانید شبیه سازی تجربه در اکثر فیلم های معروف برای بازی در “پیشتازان فضا آنلاین” در جشن از حق رای دادن را اولین تماس بعد.

Star Trek” طرفداران می دانم آنچه اتفاق می افتد در آن روز تاریخی در مارس 5, 2063. مهندس Zefram کوکران اعزام تار رانندگی در فضا برای اولین بار در ققنوس سفینه فضایی ایجاد یک “امضا” در فضا-زمان است که جذب توجه دوستانه ولکان بیگانگان عبور در نزدیکی منظومه شمسی ما است. (شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد داستان در سال 1996 با فیلم “Star Trek: First Contact“یا 2001 “Star Trek: Voyager” قسمت “حیاط”.)

در حال حاضر شما می توانید بازی بازی در “پیشتازان فضا آنلاین” با استفاده از PC (از 2 آوریل تا 23) و یا Xbox One/PlayStation 4 (از 9 آوریل تا 30). بازیکنان شرکت کننده خواهد شد زمان-سفر به قرن 21 Bozeman, مونتانا – قرن ها قبل از اینکه بخش عمده ای از “پیشتازان فضا” حق رای می گیرد و خود را چهره به چهره با Borg یک بیگانه است که با جذب آب و گونه های دیگر آن می آید با توجه به آزادی مطبوعات از “آنلاین” تیم.

مرتبط با: Jeri Ryan به ارمغان می آورد بورگ به “پیشتازان فضا آنلاین’ و همچنین ‘پیکارد’

خوشبختانه شما دانش خودی در برخورد با Borg. کمک به شما خواهد شد هفت نفر از نه (Jeri Ryan) که متولد یک انسان زن و جذب به بورگ در سن شش. به عنوان یک بزرگسال او آزاد شد توسط خدمه U. S. S. کشتی فضایی ویجر در طول وقایع به تصویر کشیده شده در “Star Trek: Voyager” (که زد از 1995-2001).

رایان به تصویر کشیده هفت دوباره در “پیشتازان فضا آنلاین” و جدید CBS تمام دسترسی های سری “Star Trek: پیکارد” است که در ادامه حوادث “ویجر” و همچنین “پیشتازان فضا: نسل بعدی” (1987-1994) و 2009 “پیشتازان فضا” فیلم است. “

آن را بسیار سورئال بسیار تعجب آور است و من هیجان زده” رایان گفت: Space.com در ماه ژانویه این شانس را به بازی هفت دوباره بعد از 20 سال است.

نقد و بررسی: ستاره بازحمت حرکت کردن آنلاین ‘میراث’ شما اجازه می دهد زندگی خود را ‘Star Trek: پیکارد’ رویاهای

تصویر 1 از 2

A wormhole that throws you back in time to fight the Borg in Star Trek Online.

یک کرم چاله می اندازد که شما به عقب در زمان به مبارزه بورگ در پیشتازان فضا آنلاین. (اعتبار تصویر: Arc بازی)
تصویر 2 از 2

Star Trek Online places you in First Contact Day from April 2-23 2020!

ستاره بازحمت حرکت کردن آنلاین مکان شما در اولین تماس بعد از مارس 2-23 2020! (اعتبار تصویر: Arc بازی)

اما داستان در “پیشتازان فضا آنلاین” تازه شروع شده است زمانی که شما روبرو می شوند هفت. بازیکنان هر دو محافظت از بشریت را از بورگ و ساخت یک مدل از ققنوس آزادی مطبوعات اضافه شده است.

“پس از مهار این منطقه برای موتورهای پوسته و تثبیت کننده قطعات آنها [بازیکنان] خواهد ساخت مدل خود را و رقابت با تیم های دیگر به ببینید که چه کسی می تواند رسیدن به بالاترین ارتفاع” آزادی گفت. “پاداش برای شرکت در این رویدادها عبارتند از: اولین تماس بعد, بسته نرم افزاری, و برای کسانی که به 14 روز پیشرفت – قدرتمند گرداب زمانی پروب است که می تواند سفر خود را از طریق فضا محلی برای debilitate کشتی های دشمن در این منطقه است.”

اطلاعات بیشتر در مورد گیم پلی پاداش و رقابت موجود در این وبلاگ از “پیشتازان فضا آنلاین.”

 دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>