ستاره نقشه از طریق سنین: Q&A با نویسنده “آسمان اطلس’

حتما انسان باید نگاه به ستاره ها برای هزاران سال, اما آن را هنوز هم دشوار به گام به کفش از همه این افراد است.

که کمتر درست است که شما واقعا می توانید ببینید که راه آنها را پیش بینی شب, آسمان, اما, و, که قضیه “آسمان اطلس: بزرگترین نقشه اسطوره ها و اکتشافات جهان” (کرونیکل کتاب سال 2020) توسط ادوارد بروک-گیر کردن تو بازی.

آسمان اطلس” جمع آوری تصاویر خیره کننده است که انسان ها در سراسر جهان ایجاد کرده اند به تلاش برای درک جهان اطراف آنها را از ماقبل تاریخ به روز از سیاره-اندازه تلسکوپ. این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

مرتبط: بهترین فضای کتاب و sci-fi برای سال 2020

Space.com: چگونه این پروژه است در مورد ؟

Edward Brooke-Hitching.

ادوارد بروک-گیر کردن تو بازی. (اعتبار تصویر: ادوارد بروک-گیر کردن تو بازی/Chronicle Books)

ادوارد بروک-گیر کردن تو بازی: من می خواهم دو کتاب نوشته شده است که قبلا در مورد نقشه ها. … همه ما استفاده می شود برای دیدن آنها را بر روی دیوار آویزان. آنها مرتب کردن بر اساس از مرده چیزهایی که در حال حاضر پشت شیشه ای که شرم آور است چرا که با متن سمت راست شما درک فقط چگونه بسیاری از داستان وجود دارد پنهان در میان خطوط نقشه. …

این کتاب طراحی شده بود را نادیده گرفته ترین نوع نقشه در نظر چگونه نقشه های نوشته شده در مورد سماوی نقشه و یا نقشه ستاره. نقشه ستاره هستند یا به عنوان مرتب کردن بر اساس ویژگی های نمودار است که تنها علاقه به (Ph. D.) ستاره شناس و یا تناقض آنها بازدید شده توسط بسیاری از فروشندگان و جمع آوری به عنوان صرفا تزئینی چیز است. [خواستم] نشان می دهد که نقشه های ستاره, حتی اگر آنها در جهان نشان می دهد در بالا هنوز هم منعکس کننده بسیاری از آنچه در پایین.

"The Sky Atlas" by Edward Brooke-Hitching.

“آسمان اطلس” ادوارد بروک-گیر کردن تو بازی. (اعتبار تصویر: Chronicle Books)

Space.com: چگونه نقشه های زمینی در برخی از راه های تبدیل شدن به اولویت بندی بیش از آسمان نقشه ؟

بروک-گیر کردن تو بازی: در ابتدا شما نمی تواند لزوما می گویند زمینی نقشه بود اولویت است. این بزرگ اطلسزمانی که آنها شروع به تولید می شود و از اواخر قرن 16 معمولا آمد در دو جلد زمینی و آسمانی. هنگامی که شما بزرگ گلوب آنها جهان از زمین و جهان را از آسمانها. شما ببینید مردم درآوریم این هر زمان که آنها را به شکل اطلس حمل جهان در پشت او. به نظر می رسد که یک تصور غلط در حال حاضر که او را حمل جهان را در پشت خود اما البته آن آسمانها. بنابراین ما نوع airbrushed تاریخ این نقشه کمی. …

نقشه برداری خود را به نوعی فراموش شده است زیرا البته تکنولوژی پیشی گیرد و سبک کلاسیک از نقشه برداری. هر کس می تواند گوگل در هر اینچ مربع از سیاره ما است. اما البته آنچه را از دست داده است و با این همه نقشه برداری دیجیتال و astrophotography است طرف هنری نقشه برداری. نقشه های فوق العاده ای هستند اسناد و مسلما منحصر به فرد به این معنا که حق با آنها در تقاطع بین هنر و علم و سیاست است. آنها نشان دهنده همه این چیزها را در راه است که هیچ سند دیگر می توانید. بنابراین ایده این کتاب تا حدی بود که می گویند اینها برخی از زیبا ترین آثار هنری که تا کنون ایجاد شده است.

A 1411 drawing of a horoscope made for the grandson of Tamerlane, who was born on Apr. 25, 1384.

یک 1411 نقاشی از یک فال برای نوه تیمور لنگ که بود و متولد May. 25, 1384. (اعتبار تصویر: خوش آمدید, کتابخانه لندن)

Space.com: می تواند به من به شما بگویم کمی در مورد تحقیقات شما را برای کتاب ؟

بروک-گیر کردن تو بازی: من در یک کتاب نادر فروشگاه. پدر من یک کتاب نادر فروشنده و نادر کتاب مردان اگر وجود دارد هر فضا با قفسه های دیوار پوشش داده شده در نقشه. و پس از قرار گرفتن در معرض من به نقشه بود و نه از دانستن تاریخ خود بود اما از نوع اسمز اثر فقط زیبایی و خود فتنه است. … از نظر پژوهشی و من فکر کردم این بهترین کاری برای انجام نیست فقط رفتن به کتابخانه عمومی, کتابخانه بریتانیا, بزرگ موسسات, چرا که در آن هر کس می رود برای تصاویر خود را و داستان خود را. بنابراین من تقسیم آن بین رفتن به موزه ها و کتابخانه ها اما همچنین صحبت بسیاری از فروشندگان که این زاغی چشم برای یک داستان بزرگ و آنها می دانند که چگونه به فروش شما یک نقشه با فقط چند کلمه. که بسیار جذاب و در نوع فلسفه برای نوشتن کتاب به عنوان به خوبی.

بسیاری از این تصاویر در این کتاب برخی از آنها نشده است منتشر شده قبل از. اینها نمونه های زیبا از نادرترین انواع نقشه. شما می خواهید به کسی چیزی است که هیچ کس را تا کنون دیده ام قبل از. و کاملا جدا از همه این تجمع این اولین عکسی بود که تا کنون گرفته شده از ماه در آن است. و همچنین از آنچه که من اطلاع دارم این اولین کتاب است که حامل یک عکس از سیاه چاله است. که شد روز قبل از من تا به حال به ارسال کتاب به ناشران. این یک دیوانه تقلا اما ما موفق به دریافت آن در.

پس از آن احساس می کند مانند بیش از یک کتاب است. آن را احساس می کند مانند یک شی چون همه از این گنجینه های نادر در آن است.

A 1780 drawing from India shows the constellations of the northern and southern hemispheres.

یک 1780 نقاشی از هند را نشان می دهد فلکی نیمکره شمالی و جنوبی. (اعتبار تصویر: Dreweatts 1759 با مسئولیت محدود و کارلتون Rochell هنر آسیایی)

Space.com: برخی از مورد علاقه خود را و خیلی چیزهای که شما آموخته است که کار بر روی این کتاب ؟

بروک-گیر کردن تو بازی: یکی از چیزهایی که من واقعا دوست داشتم در کار و من امیدوار است که واقعا مرتب کردن بر مردم است که فقط به عنوان به عنوان آن را پوشش می دهد و اکتشافات بزرگبه نظر می رسد در راه است که ما همه چیز اشتباه است. من می خواستم برای انجام یک تاریخچه کامل از آسمان که واقعا احمقانه با نگاهی به گذشته — آن را مانند یک موضوع. اما راستش من فکر می کنم ما یاد بگیرند به همان اندازه از راه که رسیدیم همه چیز اشتباه است که ما از این راه است که ما باید همه چیز درست است. شما در حال فراهم کردن زمینه که از اکتشافات بزرگ ظهور, هرج و مرج, و آن را فقط مانند یک عهد به قدرت تخیل انسان

برخی از آنها با الهام از تحت اللفظی کتاب مقدس تفسیر به عنوان در داستان دریا بالاتر از آسمان. بود که این باور را در قرون وسطی در اروپا بر اساس اشاره ای از آب در بالا و در زیر آسمان در کتاب مقدس است که وجود یک اقیانوس بالاتر از ابرها میره در مردان. حتی داستان است که شما می توانید رفتن به 1214 کشتی’ مجریان توفنده در کلیسا و یک ستاره ملوان کشویی پایین و غرق شدن در هوا.

An 1891 map of Mars shows the channels that astronomers at the time believed scoured the planet's surface.

یک سال 1891 نقشه از مریخ را نشان می دهد کانال های که ستاره شناسان در آن زمان اعتقاد بر این scoured روی سطح این سیاره است. (اعتبار تصویر: ادوارد بروک-گیر کردن تو بازی/Chronicle Books)

آن را فقط باعث می شود کل موضوع زیبا و هیجان انگیز و مادرش بیشتر به جنبه های فنی از بعد اکتشافات علمی. در یک nonpatronizing راه, من عاشق پیدا کردن چگونه ما چیزهایی اشتباه است چرا که آن را فقط آورده خیلی بیشتر از ابعاد به این موضوع است.

Space.com: من متوجه شده وجود دارد به طور قابل توجهی بیشتر جغرافیایی تنوع از یکی ممکن است انتظار می رود برای پیدا کردن در برداشتن یک کتاب در مورد کارتوگرافی و یا یک کتاب در مورد نجوم است. چگونه است که در مورد ؟

بروک-گیر کردن تو بازی: فکر می کردم که “چه چیزی است که مردم به طور معمول نمی آیند در سراسر? چگونه ما در حال حاضر این جدید در راه است؟” و بخشی از آن فکر بدیهی است که آسمان چیزی است که همه ما در شایع در سراسر جهان است. هر فرهنگ خاص خود را دارد اسطوره آفرینش. چین باستان بود P قرآن-ku, خزدار, شاخ غول که به تازگی از تخم مرغ کیهانی قطع آن را در دو با تبر و سپس کاهش یافت و در یک نیم بود که زمین و اندام خود را تبدیل به کوه و خون خود را رودخانه ها و نفس او باد.

This map, made in 1850, shows the universe as an infinite system, the way it is seen by the Indian religion Jainism.

این نقشه ساخته شده در سال 1850 جهان نشان می دهد که بی نهایت سیستم راه آن است که دیده می شود با دین جین است. (اعتبار تصویر: Barry لارنس Ruderman عتیقه نقشه)

چرا درمان آسمان به عنوان یک جهانی مالکیت این ملک جهانی و نگاه کنید که چگونه آن بوده است به نمایندگی بصری به عنوان بسیاری از فرهنگ ها به عنوان امکان پذیر است ؟ من فکر می کنم مردم نیز ممکن است کاملا مورد استفاده معروف ترین انواع نقشه. اما زمانی که شما نگاه کنید به مرتب کردن بر اساس کیهان شناسی, نقشه هند, دین جین و شما ببینید این غول کیهانی شکل این فقط شگفت انگیز و این باعث می شود شما مرتب کردن بر اساس از سقوط در عشق دوباره با آسمان و چگونه غنی و تاریخ آن است.

Space.com وجود تصاویر مورد علاقه است که در این کتاب است که شما به خصوص لذت بردن از ؟

بروک-گیر کردن تو بازی: همه آنها انتخاب شده از یک مقدار بزرگتر شمع بنابراین آنها همه نوع مورد علاقه کودکان است. اما من فکر می کنم آن را از جنبه های اساطیری در یک راستا است. بنابراین وجود غول پیکر نقاشی از برج بابل بود که به خصوص زیبا و چگونه آن را پس از آن رد در صفحه زیر توسط یک دانشمند به نام Athanasius Kircher که نشان داد آن را احتمالا نمی تواند به اندازه کافی بلند برای رسیدن به بهشت است. تاپیک نقاشی بزرگ وحشی شکار اسطوره های نورس از اسکاندیناوی که توضیح رعد و برق در آسمان: آن اودین را شکار, پارتی, روش سوارکاری در سراسر ابرها و تعقیب شیاطین.

A map drawn by Andreas Cellarius showing the ancient Ptolemaic geocentric universe.

یک نقشه کشیده شده توسط Andreas Cellarius نشان باستانی بطلمیوسی زمینی جهان است. (اعتبار تصویر: Barry لارنس Ruderman عتیقه نقشه)

و البته زمانی که شما وارد در اواخر 16th اوایل قرن 17th, شما باید گنجینه های بزرگ از نقشه این عصر طلایی نقشه کشی. Mapmakers مانند [چت] Cellarius تولید شد و فقط باور نکردنی رنگارنگ و تصاویر دقیق از جهان به نمایندگی از این نوع محیط های رقیب با نظریه های زمینی جهان یا زمین به دور خورشید. آن را بسیار هیجان انگیز راه های به دنبال در در زمانی که از لحاظ فنی همه چیز ممکن است چرا که هیچ یک کاملا درک چگونه هر چیزی ممکن بود.

Space.com: دوست دارید در چه فضایی مردم برای به دست آوردن در مورد هیجان زده از کارتوگرافی جنبه ای از این کتاب ؟

بروک-گیر کردن تو بازی: احساس می کنم بسیار پرشور در مورد به طوری که در عشق با [آن را] از آن احساس شرم که هنر نقشه برداری در حال حاضر از لحاظ فنی از دست داده است. اما من فکر می کردم این دقیقا همان نوع از چیزی است که برای افرادی که در حال حاضر آگاه از علم نجوم آن خواهد بود چیزی است که می توانید با قرار دادن دانش و مطالعات خود را در زمینه بصری.

A 1660 map shows Christian constellations designed by an astronomer named Julius Schiller.

یک سال 1660 نقشه نشان می دهد مسیحی, صورت فلکی طراحی شده توسط یک ستاره شناس به نام Julius شیلر. (اعتبار تصویر: Barry لارنس Ruderman عتیقه نقشه)

این در واقع واقعا چیزی هیجان انگیز را ببینید که چگونه مردم قرار داده اند به مقاله ایده هایی که آنها بسیار آشنا است. برای افرادی که در حال مطالعه آن کمک می کند تا به درک برخی از این کاملا پیچیده ایده ها — شما می دانید دکارتی جهان پلنوم [در آن جهان بسته بندی شده است پر از ماده] به عنوان مخالف به خلاء و واقعا بسیار عجیب و غریب تصاویر به دریافت نگه دارید از. هنگامی که شما با دیدن این تصاویر, چرا که من سعی کردم برای قرار دادن به عنوان بسیاری که ممکن است شما می توانید جزئیات آن را در نوعی از آسان جریان است. آن را فقط آن را به ارمغان می آورد کل موضوع دوباره زنده شاید فقط در یک راه است که آن را فقط شما را به یاد که چرا شما سقوط در عشق با آن را در وهله اول.

Space.com: و این روند مطالعه مردم چگونه باید تصویر آسمان را از طریق سنین است که تغییر راه که می بینید آسمان شب خود را ؟

بروک-گیر کردن تو بازی: در نیمه راه از طریق کتاب من رفتم و خرید یک تلسکوپ. آن را بسیار خسته کننده باشد. برخی از داستان های آن را واقعا شما را کاملا عاطفی زمانی که شما متوجه مقیاس موفقیت در این زمینه است. شاید این تلسکوپ یک ایده وحشتناک زندگی در لندن با به طور دائم, خاکستری, آسمان پوشیده از ابر. من احتمالا تبدیل شدن به یک متخصص در سفید ابرها.

Athanasius Kircher's 1665 map of the sun shows an equatorial sea and polar mountains and was inspired by an astronomer who thought sunspots were orbiting the sun.

Athanasius Kircher را 1665 نقشه خورشید را نشان می دهد یک استوایی دریایی و قطبی کوه و الهام گرفته شده بود توسط یک ستاره شناس که فکر لکه های خورشیدی بودند به دور خورشید. (اعتبار تصویر: ادوارد بروک-گیر کردن تو بازی/Chronicle Books)

اما کاملا شما لازم نیست یک کتاب بنویسید و سپس فقط مرتب کردن بر اساس از ترک همه چیز و فراموش مورد آن. من نقشه ها بر روی دیوار در حال حاضر از ستاره نمودار. و یکی از مورد علاقه من, تصاویر در این کتاب که Athanasius Kircher نقشه از سولاریس خورشیدو او را کشیده این عظیم خورشیدی دریا این چرخش آبی دریا در مرکز آن و در آن قطب آن است این غول تنومند کوه. و این فقط یک مثال کلاسیک از این تصاویر که هرگز فقط و فقط پر کردن شما با همان نوع از تعجب می کنم که آنها باید در زمان حال.

شما می توانید خرید “ابر اطلس” در Amazon.com.

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im