ستاره خوشه خیانت کهکشان راه شیری را آدمخوار گذشته

یک مطالعه اخیر رفت و با تمام ایندیانا جونز نشان می دهد که خانه ما, کهکشان, کهکشان راه شیری, یک آدم خوار در آن سال های قبل بلع پنج کوچکتر از کهکشان است.

مانند جونز مشهور (البته خیالی) باستان شناس اخترفیزیکدان دانکن فوربس از Swinburne دانشگاه در استرالیا با استفاده از سرنخ های از حوادث گذشته برای بازسازی کیهانی ما محله تاریخچه. در این مورد او با استفاده از خوشه های کروی — گروه باستان ستاره در مدار کهکشان راه شیری به کهکشان ما را آدمخوار تاریخ است.

فوربس’ تحقیقات اخیر (که او تنها نویسنده) بررسی خواص مانند خوشه’ سن و آنچه آنها ساخته شده از چرخش خود را (و یا تکانه زاویه ای) و چقدر انرژی آنها را صرف در مدار خود. سن و شیمی از این ستاره ها شناخته شده است ، اما خود را به چرخش و صرف انرژی تنها تنگ اخیرا به لطف مشاهدات از اروپا گایا ماهواره ایکه آهنگ مواضع و درخشندگی از یک میلیارد ستاره است.

مرتبط با: عکس های خیره کننده از ما کهکشان راه شیری (گالری)

این سرنخ زمانی که قرار دادن با هم در یک مدل نشان می دهد یک عکس از آن خوشه اصل “متعلق” به کهکشان راه شیری, و که در آن هر پرت را از آمد. در حالی که جهان به نظر می رسد مانند یک استاتیک چیزی که زل زده بود به آسمان شب ستاره شناسان قادر به دیدن تغییرات و تغییرات بیش از میلیون ها و میلیاردها سال.

کهکشان ها ممکن است برخورد می کنند و یا بلعیدن کهکشان های کوچکتر کل فوربس دیدم شواهد کافی از این کیهانی آدم خواری اتفاق می افتد در کهکشان ما.

“من قادر به شناسایی فردی کروی خوشه که فرم در کهکشان راه شیری است اما به جای تشکیل در کهکشان کوتوله است که بعدها به دست آورد کهکشان راه شیری” فوربس گفت: Space.com در پست الکترونیکی.

تقریبا نیمی از 200 کروی خوشه های مورد مطالعه در این پژوهش accreted (یا جذب) به کهکشان راه شیری در طول زمان است. فوربس چندین رنگارنگ نام این خوشه از جمله کوآلا — یک نام مورد برای “low-energy”, گروه, پس, koalas, خواب حدود 18 ساعت در روز است. (در این مطالعه “کم انرژی” اشاره به دور است که در حال محکم تر محدود به کهکشان راه شیری و کمتر احتمال دارد برای فرار از کهکشان ما را بکشد.)

فوربس به این نتیجه رسیدند کروی خوشه آمد از پنج ماهواره ای کهکشان بلعیده مدتها پیش بین 5 میلیارد و 11 میلیارد سال قبل از امروز. (جهان برای مقایسه است حدود 13.8 میلیارد سال است.) فرد را اعلام رویدادهای گرفته اند چند میلیون سال هر کدام که طولانی است در مقایسه با یک انسان در طول عمر کوتاه اما در مقایسه با تاریخ جهان است.

در حالی که فوربس شد نازکن در مورد آنچه که او قصد دارد برای مطالعه بعدی او اشاره کرد که آندرومدا می تواند جذاب هدف برای محققان به دنبال یک روش مشابه. “این حدود 500 خوشه های کروی و خیلی جالب خواهد بود برای مقایسه با کهکشان راه شیری را مونتاژ تاریخچه,” او گفت:.

یک مطالعه بر اساس پژوهش منتشر شده در اواخر ماه ژانویه در Monthly Notices of the Royal فصل های جامعه.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im