Stanley Kubrick ‘در 2001: یک اودیسه فضایی’ زمین در نیویورک موزه

علمی تخیلی کلاسیک “2001: یک اودیسه فضایی,” زمین در موزه, تصویر متحرک (MOMI) در کوئینز نیویورک.

“تجسم 2001: Stanley Kubrick را اودیسه فضایی” یک جدید, موقت, نمایشگاه, ویترین تصاویر و تاریخچه معشوق فیلم به کارگردانی Stanley Kubrick که همکاری در فیلمنامه با رمان نویسنده, Arthur C. Clarke.

پس از این فیلم برای اولین بار در سال 1968 — –حتی قبل از اولین crewed ماه فرود – فیلم باقی مانده است یاد ستون sci-fi, الهام بخش, بی شماری دیگر آثار داستانی. از آن استارک مرز-هل دادن تصاویری با پیشگام جلوه های ویژه به راه آن می پردازد بشریت در حال تحول رابطه با تکنولوژی “2001” در ادامه به نفوذ جهان در بزرگ.

مرتبط با: آویزان بر یک سیم: یک داستان از ساخت ‘2001’

مدیر Rian Johnson چک کردن “2001: یک اودیسه فضایی” نمایشگاه در MOMI پس از صحبت های قبل از نمایش فیلم در ماه ژانویه سال 2020 است. (اعتبار تصویر: @MovingImageNYC/توییتر)

این نمایشگاه که در موزه on Jan. 18 و خواهد شد بر روی صفحه نمایش تا 19 ژوئیه سال 2020 به بررسی و پژوهش و تولید و کار و الهام بخش که رفت به Kubrick را استادانه فیلم. نشان می دهد اصلی شامل مصنوعات از ساخت این فیلم از مجموعه های بین المللی موزه مجموعه خود و از Stanley Kubrick پاسخها در دانشگاه هنر در لندن است.

در میان قطعات بر روی صفحه نمایش در حال مفهوم طرح برای Clavius پایه داستانی قمری حل و فصل در فیلم ایجاد شده توسط داگلاس ترومبول ویژه عکاسی اثرات سرپرست در این فیلم است. این نمایشگاه همچنین شامل لباس مانند یک لباس فضایی پوشیده و در Clavius پایه و Moonwatch میمون کت و شلوار است که در اصل فرسوده توسط بازیگر دن ریشتر در “سپیده دم از” تکامل صحنه. علاوه بر این شما خواهید پیدا کردن 2001, استوری بورد, تماس با ورق, آزمون, فیلم و عکس.

همراه با نمایشگاه یک سری از وقایع و برنامه های عمومی.

Feb. 8: موزه خواهد شد نمایش فیلم “تماس” به عنوان بخشی از یک “علم در نمایش” سری. غربالگری معرفی خواهد شد توسط یک علمی محقق.

Feb. 16: Trumbull و بعضا Bizony معرفی 70mm نمایش فیلم “2001.” موزه میزبانی وب ماهانه 70mm نمایش فیلم.

7 مارس: ستاره شناس و دانشمند داده جانا Grcevich معرفی نمایش “زن در ماه است.”

مارس 11: متخصص ژنتیک کریستوفر ماسون معرفی نمایش فیلم “زندگی بالا.”

2001 نمایش: موزه میزبانی هفتگی برنامه یاجشن بعدازظهر نمایش از “2001” در طول مدت این نمایشگاه است.

آن را ببینید ، فضای بیرونی“: این سری خواهد شد در صفحه نمایش برخی از بهترین فضای فیلم تا کنون ساخته شده است.

بلیط به “تجسم 2001: Stanley Kubrick فضایی اودیسه” هزینه 20 دلار و شامل پذیرش عمومی وجود اینکه تخفیف در دسترس برای سالمندان, دانش آموزان و اعضای موزه.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de