استنفورد دانشمند هشدار خطر از خود بیگانه پاتوژن

در یک گزارش منتشر شده در ماه گذشته یک تیم از دانشمندان مورد بحث چگونه به اطمینان حاصل شود که بشر فضا مسافران نمی آلوده دور سیارات — و که آنها نمی آورد فرازمینی آلاینده بازگشت به زمین یک موضوع است که به نظر می رسد بیشتر مربوط تر از همیشه در میان جهانی از همه گیر.

“در نظر من است و از علم جامعه فرصتی است که سنگ از مریخ هستند که میلیون ها سال پیر حاوی یک زندگی فعال فرم است که می تواند آلوده زمین بسیار کم است گفت:” کمکی استنفورد استاد هوانوردی و فضانوردی اسکات هوبارد, همکاری نویسنده این گزارش در مصاحبه با استنفورد اخبار. “اما [مرس] نمونه بازگشت [ناسا] خواهد بود قرنطینه و درمان به عنوان اگر آنها به ویروس ابولا تا ثابت امن است.

راه حل هوبارد گفت: “سیاره ای حمایت می کند.” در حال حاضر که بشریت به لبه نزدیک تر از همیشه به سفر به مریخ با تشکر SpaceX و ناسا هوبارد و بقیه کمیته استدلال می کنند که دولت آمریکا و بخش خصوصی نیاز به “‘به طور مداوم اجازه و نظارت بر خصوصی فعالیت های در فضای” هوبارد گفت استنفورد اخبار.

برای مقابله با هر گونه شانس آلوده جاهای دیگر در سراسر منظومه شمسی ما هوبارد نشان می دهد می تواند به دانشمندان در اجرای “ترکیبات شیمیایی تمیز کردن, گرما, استریلیزاسیون, استفاده از کاهش اعتبار برای زمان صرف شده در بسیار پاستوریزه فضا تابش محیط زیست و هوشمندانه سیستم های مکانیکی” که در حال حاضر نشان داده شده است موثر باشد.

مثلا برای ناسا مریخ نمونه بازگشت, ماموریت یک بخشی از سازمان پشتکار رور ابتکار برای راه اندازی این سال در حال حاضر شده است decontaminated با استفاده از درجه حرارت بسیار بالا.

اما هنوز هم برگ germy انسان است.

“Spacesuits می تواند نشت و یا ضربه,’ بالقوه انتشار همه شیوه ای از زمینی میکروب و آلوده سطح برای هر آینده علم ماموریت” هوبارد گفت.

“انسان بدیهی است که نمی تواند تمیز شود مانند روبات بنابراین توجه بیشتر به spacesuits بشر زیستگاه و با استفاده از روبات ها به عنوان دستیاران مورد نیاز است,” او اضافه شده است.

وجود دارد را تا حدودی از یک سابقه وقتی که می آید به ماه او اشاره کرد. قرنطینه مورد نیاز برای فضانوردان آپولو حذف شد نسبتا به سرعت در سال 1970 هنگامی که ما از ماه مطرح شده هیچ خطر آلودگی.

اما این بدان معنا نیست که ما نباید رسیدگی به این نمونه از مریخ با احتیاط شدید.

بیشتر بخوانید: دانشگاه استنفورد اسکات هوبارد کمک به جدید “سیاره قرنطینه’ گزارش بررسی خطرات ناشی از بیگانه آلودگی [دانشگاه استنفورد]

بیشتر در سیاره ای حفاظت: ناسا انجام نمی دهد به اندازه کافی به ما جلوگیری از آلوده سیارات دیگر گزارش می گوید

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de