پیچ و تابدار Cephalopod تقریبا یک Pterosaur ناهار

بزرگ خزندگان قرون گذشته اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان حاکمان جهان خود را. آنها رونق در زمین پر از دریاها و افزایش یافت سربار اعتماد به نفس در سلطه خود را برای بیش از 100 میلیون سال است. ما اغلب نمی بحث در مورد زمانی که آنها را خراب کرد.

فسیلی cephalopod خیره کننده است در حق خود است. این یک Plesioteuthis subovata – باستانی نسبی از ماهی مرکب است که به نظر می رسد مانند دراز ده پا – با حفظ بافت نرم دست نخورده یک طرح کلی از یک حیوان است که زندگی و جان در ژوراسیک. اما آنچه باعث می شود این فسیل فوق العاده ویژه شناس رنه هافمن و همکاران نوشتن یک دندان یافت تعبیه شده در های فسیلی. برخی از موجودی سعی کردم و شکست خورده به خوردن این پیچ و تابدار بی مهرگان برای ناهار. به احتمال زیاد مقصر است pterosaur Rhamphorhynchus muensteri – دندان منطبق با کامل تر فسیل این دایناسور بروشور.

احتیاط این است که همیشه مورد نیاز در این موارد. فقط به خاطر دو موجودات زنده – و یا بخش هایی از دو موجودات – به خاک سپرده شد با هم به این معنا نیست که آنها تعامل در زندگی است. در یک مورد مشابه یک کوسه دندان داشت با بالداربیدندان فسیلی ممکن است یا نه ممکن است نشان می دهد که کوسه تغذیه در خزندگان. آن را در حال حاضر غیر ممکن است برای گفتن. اما با Plesioteuthisظریف حفاظت از بی مهرگان نقاط نرم و همچنین سوابق و شواهد که pterosaur دندان نمی پیدا کردن آن استراحت نقطه توسط شانس.

به دنبال فسیلی در زیر نور ماوراء بنفش هافمن و نویسندگان دریافتند که pterosaur دندان بود و در واقع تعبیه شده در cephalopod بافت. دندان نیست فقط استراحت در بالای Plesioteuthisاما این ماجرا در آن و شکسته شده است.

ما نمی توانیم عقب برای دیدن دقیقا چه اتفاقی افتاده است اما محققان نشان می دهد, آن را ممکن است به طرح صحنه است. Rhamphorhynchus می تواند پرواز و راه رفتن اما خیلی شناگر. پرنده و خزنده و باید سعی nab این Plesioteuthis در یا در نزدیکی سطح آب است. اما چیزی را اشتباه رفت. شاید pterosaur نیست زمان خود را نیش می زنند درست است. شاید cephalopod تلاش. یا یکی دیگر از pterosaur می تواند تلاش برای به دست آوردن یک ناهار رایگان و گاو شکار از اول pterosaur فک. صرف نظر از آنچه ما تصور می کنیم که pterosaur را دندان شکست و Plesioteuthis کاهش یافت و به آب است. آیا cephalopod جان سالم به در برد در حالی که یا به زودی درگذشت, غرق شدن به اکسیژن تهی پایین بود که در آن حفظ شود روشن نیست.

Plesioteuthis می تواند اضافه شود به آرامی در حال رشد pterosaur منو. و نه تنها که. دیگر Rhamphorhynchus فسیل نشان می دهد که این snaggletoothed خزندگان گاهی اوقات یک زمان سخت با غذاهای دریایی – برخی از فسیل از pterosaur در هم تنیده با ماهی Aspidorhynchus. به وضوح گرفتن ناهار در اواخر ژوراسیک بود هیچ کار ساده ای نیست. شما می تواند از دست دادن ناهار خود را اگر شما را تا پایان به عنوان کسی دیگری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im