ماهی مرکب ممکن است استفاده از نور تا اندام به ‘بحث’ در تاریک اقیانوس

ماهی مرکب ممکن است استفاده از ارتباطات بصری به منظور هماهنگی در تاریکی نزدیک 0f the deep ocean محققان گزارش.

در آبهای بسیار سرد 1500 فوت زیر سطح اقیانوس آرام صدها انسان به اندازه هومبولت ماهی مرکب تغذیه پچ انگشت ظهر فانوس ماهی. زیپ گذشته هر یک از دیگر شکارچیان حرکت با دقت استثنایی هرگز برخورد و یا رقابت برای شکار.

مانند کلمات روشن در یک e-book reader محققان نشان می دهد که ماهی مرکب توانایی ماهرانه تب و تاب بودن—با استفاده از نور-تولید اندام در ماهیچه های خود را—می تواند به ایجاد یک نور پس زمینه برای تغییر الگوهای رنگ بر روی پوست خود. این موجودات ممکن است با استفاده از این الگوهای در حال تغییر به یک سیگنال دیگر است.

“…چه کسی می داند که چه نوع از اطلاعات آنها می گویند و چه نوع از تصمیم گیری های آنها در حال ساخت بر اساس آن اطلاعات؟”

“بسیاری از ماهی مرکب در زندگی نسبتا کم عمق آب و ندارد و این نور تولید اندام پس از آن ممکن است این کلید تکاملی نوآوری برای قادر بودن به ساکن اقیانوس باز می گوید:” منجر نویسنده بنیامین Burford, یک دانشجوی کارشناسی ارشد زیست شناسی در دانشگاه استنفورد.

“شاید آنها باید این توانایی درخشش و نمایش این رنگدانه الگوهای به منظور تسهیل در گروه رفتارهای به منظور زنده ماندن وجود دارد.”

در اعماق دریا ماهی مرکب ارتباطی

هومبولت ماهی مرکب رفتاری است که تقریبا غیر ممکن است برای مطالعه در اسارت بنابراین محققان باید به دیدار آنها را به جایی که آنها زندگی می کنند. برای این پژوهش, ارشد نویسنده بروس Robison از atelier phusis اسیر فیلم هومبولت ماهی مرکب در سواحل کالیفرنیا با استفاده از کنترل از راه دور وسایل نقلیه (ROVs) و یا بدون سرنشین رباتیک زیردریایی.

در حالی که ROVs می تواند رکورد ماهی مرکب پوست الگودهی چراغ دوربین مورد نیاز بیش از حد روشن به رکورد های ظریف خود را از تب و تاب بودن, بنابراین محققان نمی تواند خود را تست نور پس زمینه فرضیه به طور مستقیم. در عوض آنها در حمایت از شواهد برای آن در مطالعات تشریحی اسیر ماهی مرکب.

با استفاده از ROV فیلم این پژوهشگران تجزیه و تحلیل چگونه فردی ماهی مرکب رفتار زمانی که آنها تغذیه شدند در مقایسه با زمانی که آنها نمی شد. آنها همچنین با توجه به این که چگونه این رفتار را تغییر بسته به تعداد دیگری از ماهی مرکب در منطقه فوری—پس از همه مردم ارتباط برقرار متفاوت اگر آنها در حال صحبت کردن با دوستان در مقابل مخاطبان بزرگ.

این فیلم تایید کرد که ماهی مرکب را رنگ الگوهای به نظر می رسد مربوط به زمینه خاص. برخی از الگوهای شد دقیق به اندازه کافی به این معنا است که این ماهی مرکب ممکن است در برقراری ارتباط دقیق پیام—مانند “ماهی که بیش از وجود دارد از آن من است.” همچنین شواهدی وجود دارد که رفتار خود می تواند شکسته متمایز واحد است که ماهی مرکب ترکیب به شکل پیام های مختلف مانند حروف الفبا. هنوز هم محققان تاکید بر آن است که خیلی زود به این نتیجه که آیا ماهی مرکب ارتباطات تشکیل یک انسان مانند زبان است.

“ما گاهی اوقات فکر می کنم از ماهی مرکب به عنوان دیوانه موجودات مختلف زندگی در این جهان بیگانه اما ما مشترک زیادی دارند—آنها در گروه زندگی می کنند, آنها, اجتماعی, آنها بحث به یکی دیگر.”

“در حال حاضر به عنوان ما صحبت می کنند وجود دارد احتمالا ماهی مرکب سیگنالینگ یکدیگر در اعماق اقیانوس” می گوید: Burford که وابسته به دنی آزمایشگاه در دانشگاه استنفورد را هاپکینز دریایی ایستگاه. “و چه کسی می داند که چه نوع از اطلاعات آنها می گویند و چه نوع از تصمیم گیری های آنها در حال ساخت بر اساس آن اطلاعات؟”

اگر چه این ماهی مرکب می توانید به خوبی در نور کم چشم انداز خود را احتمالا به خصوص تیز بنابراین محققان بر این باورند که نور تولید اندام کمک به تسهیل ماهی مرکب بصری ارتباطات با افزایش کنتراست برای پوست خود الگودهی. آنها به بررسی این فرضیه توسط نقشه برداری که این نور ارگان های واقع شده در هومبولت ماهی مرکب و مقایسه آن جایی که دقیق ترین پوست الگوهای نظر می رسد در موجودات است.

آنها دریافتند که مناطق که در آن روشنایی اندام بودند متراکم ترین بسته بندی شده—چنین به عنوان یک منطقه کوچک بین ماهی مرکب چشم و نازک لبه باله های خود—مکاتبه برای کسانی که پیچیده ترین الگوهای رخ داده است.

“ما مشترک زیادی دارند’

در زمان پس از ماهی مرکب بودند فیلم برداری ROV فن آوری های پیشرفته است به اندازه کافی است که این تیم می تواند به طور مستقیم خود را مشاهده و نور پس زمینه فرضیه در عمل این دفعه ماهی مرکب نیز مشاهده شده در کالیفرنیا است. Burford همچنین می خواهم برای ایجاد برخی از مرتب کردن بر اساس مجازی ماهی مرکب است که این تیم می تواند پروژه در مقابل واقعی ماهی مرکب به دیدن آنها چگونه پاسخ دادن به cyber-ماهی مرکب را الگوها و حرکات.

محققان هیجان زده هستند با آنچه که تا کنون یافت اما مشتاق به انجام تحقیقات بیشتر در دریای عمیق. اگر چه مطالعه ساکنان اعماق دریا که در آن زندگی می کنند می تواند یک frustratingly دشوار تلاش این پژوهش پتانسیل برای اطلاع رسانی به یک درک جدید از چگونگی زندگی توابع.

“ما گاهی اوقات فکر می کنم از ماهی مرکب به عنوان دیوانه موجودات مختلف زندگی در این جهان بیگانه اما ما مشترک زیادی دارند—آنها در گروه زندگی می کنند, آنها, اجتماعی, آنها بحث به یک دیگر” Burford می گوید. “تحقیق در مورد رفتار خود و دیگر ساکنان دریا عمیق است مهم برای یادگیری چگونه زندگی ممکن است وجود داشته باشد در بیگانه, محیط, اما آن را نیز به ما می گوید به طور کلی بیشتر در مورد استراتژی های مورد استفاده در محیط های افراطی در سیاره خود ما.”

خواهد شد به نظر می رسد پژوهش در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

بودجه برای این کار از دیوید و Lucile Packard بنیاد و گروه زیست شناسی در دانشگاه استنفورد.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de